Tikkuurila

Metalinė stogo danga – kaip ji padeda sutaupyti?

skardinė stogo danga

Yra tiek daug įvairiausių sprendimų, su kuriais susidursite kaip privataus namo savininkas. Svarbu, kad jūs rimtai pagalvotumėte apie kiekvieną aspektą, susijusį su jūsų namų stabilumu, tvarumu, saugumu ir ilgaamžiškumu, kad vėliau nekiltų jokių problemų.

Stogo dengimas paprastai nėra didžiosios daugumos žmonių prioritetų sąrašo viršuje, kai kalbame apie namus, tačiau kaip bebūtų, tai yra vienas iš svarbiausių dalykų, ką būtina atidžiai apsvarstyti. Jūsų stogo dangą, labiau nei bet kurią kitą jūsų namo dalį, matysite ne tik jūs patys, bet ir praeiviai, todėl ji turi būti tvarkinga ir vizualiai patraukli.

Jei norite, kad stogo danga būtų ilgaamžiška ir patvari, tuomet galima tik vienintelė išeitis: metalinė stogo danga.

Plieninė stogo dangų medžiaga

Puikus pasirinkimas namų savininkams, galvojantiems apie aukštos kokybės metalinio stogo įrengimą, yra naudoti plieninę stogo dangą. Metaliniai stogo lakštai ne tik puikiai atrodo, bet ir suteikia daug daugiau naudos namų savininkams, kai kalbama apie stogo dangą. Jie tarnauja daug ilgiau nei asfalto čerpės, atrodo kur kas moderniau ir atlaiko ekstremalias oro sąlygas geriau nei kitos alternatyvos.

Ilgaamžiškumas

Metaliniai stogai gali tarnauti daugiau nei 30 metų su minimalia priežiūra, o, pvz., asfalto čerpėms reikės nuolatinės priežiūros ir remonto. Jei stogą tikrinsite bent du kartus per metus ir atliksite tinkamą priežiūrą, naujasis metalinis stogas tarnaus daug ilgiau nei 30 metų (galbūt net 50 metų). Metaliniai stogai taip pat gali išlaikyti 95% savo spinduliuotės ir atspindžio per visą savo tarnavimo laiką.

Draugiškas gamtai

Kitas svarbus plieninės stogo dangos privalumas yra tai, kad jos puikiai tausoja aplinką. Tokia stogo danga neskils ir neterš aplinkos, kaip kitos pigesnės ir mažiau patvarios stogo dangų medžiagos. Metalą visada galima perdirbti ir pagaminti naujų produktų. Metaliniai stogai savo gyvavimo pabaigoje iš tikrųjų yra 100% perdirbami, o dabar jie jau gaminami iš regeneruoto metalo. Tai viskas, ko reikia XXI amžiuje, kuomet susirūpinimas mūsų gamta ir planeta didžiulis.

Stogo stiprumas

Metaliniai stogai gali atlaikyti didelius vėjo gūsius (net uraganinio vėjo stiprumą). Medžiaga tokia tvirta, kad net pučiant dideliam vėjui stogas netrūkinės, nerūdys ir nesulūžtų spaudžiant. Kadangi metalinė stogo danga yra labai patvari, jums nereikės daug profesionalios priežiūros, kuri kas dieną vis labiau brangsta.

Dangos efektyvumas

Metalinės stogo dangos naudojimas ne tik apsaugos jus nuo stichijų, bet ir sutaupysite pinigų. Taip yra todėl, kad metaliniai stogai labai taupo energiją; jie atspindi saulės spinduliuojamą šilumą, o tai gali sumažinti energijos sąnaudas iki 25%. Kai komunalinės išlaidos taip sparčiai brangsta – verta pamąstyti apie metalinės stogo dangos teikiamą privalumą.

Kiti privalumai

Dėl metalinių stogų ilgaamžiškumo, ant jūsų namų iškritus gausybei sniego ar lietaus, kritulių susikaups daug mažiau nei ant kitos stogo dangos medžiagos. Taip išvengsite vandens daromos žalos, ledo užtvankų ir kitų erzinančių stogo problemų.

Jei norite sužinoti daugiau apie daugelį kitų metalinės stogo dangos privalumų, susisiekite su patyrusia stogų tiekimo įmone. Lietuvoje geriausia kreiptis į borga.lt specialistus. Daugiau informacijos čia: https://www.borga.lt/statybiniai-komponentai/profiliuota-skarda/skarda-borga-bpd18/

Ruukki

Kiti temos straipsniai

NEXLER bituminė danga

NEXLER bituminė danga

Statybinės ir apdailos medžiagos Moderni izoliacija Medžiagos statybai, sodo, daržo prekės Langai ir durys Oficialus “Forbuild”, “Conecto”, “Kraso” ir “Bela”

Būdami namuose – būkite kokybiškai

Būdami namuose – būkite kokybiškai

Statybinės ir apdailos medžiagos Moderni izoliacija Medžiagos statybai, sodo, daržo prekės Langai ir durys Oficialus “Forbuild”, “Conecto”, “Kraso” ir “Bela”

Ruukki
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Baltparma

Baltparma.lt

Baltparma - blokeliai ir kitos statybinės medžiagos

Ruukki Products AS

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu