Ekoklima

Lubiniai bėgeliai užuolaidoms: 8 skirtingi tipai

Lubiniai bėgeliai užuolaidoms: 8 skirtingi tipai

Bėgeliai užuolaidoms – sparčiai populiarėjanti alternatyva tradiciniams karnizams. Lubiniai bėgeliai suteikia interjerui estetikos, tvarkingumo, modernumo, o kambario lubos su jais atrodo vizualiai aukštesnės. Lubinių bėgelių užuolaidoms asortimentas – labai platus, todėl verta žinoti, kuriais atvejais kokius bėgelius užuolaidoms pasirinkti. Kad būtų lengviau apsispręsti, UAB ,,Iks Forma“ specialistai apžvelgia 8 skirtingus lubinių bėgelių užuolaidoms tipus.

1. ,,U“ profilio lubiniai bėgeliai užuolaidoms

„U“ profilio lubiniai bėgeliai užuolaidoms yra pagaminti iš aliuminio, todėl yra ypač patvarūs, bet tuo pačiu lengvi. Dėl apvalios formos ir nedidelio dydžio šie bėgeliai užuolaidoms yra praktiškai nepastebimi ant lubų. ,,U“ profilio lubiniai bėgeliai skirti lengvoms ir vidutinio sunkumo užuolaidoms. Galima rinktis skirtingų spalvų ,,U“ profilio lubinius bėgelius užuolaidoms bei taip priderinti juos prie esamo namų ar kambario interjero.

2. ,,U-1“ aliuminio profilio lubiniai bėgeliai užuolaidoms

„U-1“ aliuminio profilio lubiniai bėgeliai užuolaidoms yra kvadratinės formos. Šie lubiniai bėgeliai skirti lengvoms ir vidutinio svorio užuolaidoms.

3. Stiprinti lubiniai bėgeliai užuolaidoms

Stiprinti aliuminio profilio lubiniai bėgeliai užuolaidoms – labai panašūs į ,,U“ profilio lubinius bėgelius, tačiau šie yra šiek tiek didesnių gabaritų. Stiprinti lubiniai bėgeliai yra skirti sunkesniems audiniams bei didesniems aukščiams. Vienas pagrindinių šių lubinių bėgelių privalumų – geras slankiojimas.

4. Įmontuojami lubiniai bėgeliai užuolaidoms

Aliuminio profilio įmontuojami lubiniai bėgeliai užuolaidoms yra tvirtinami į tarpą tarp gipso plokščių. Šių lubinių bėgelių sienelės estetiškai uždengia gipso pjūvių kraštus, todėl lubų paviršius išlieka vientisai lygus.

5. Dviejų takų lubiniai bėgeliai užuolaidoms su borteliu

Aliuminio profilio dviejų takų lubiniai bėgeliai užuolaidoms yra su 4 cm borteliu, skirtu sustabdyti ir uždengti susidarančius tarpus tarp užuolaidų ir lubų bei iš ten sklindantį šviesos srautą.

6. Dviejų takų lubiniai bėgeliai užuolaidoms

Aliuminio profilio dviejų takų lubiniai bėgeliai užuolaidoms yra patogiai ir greitai montuojami tiesiai į lubas be jokių papildomų laikiklių. Šie lubiniai bėgeliai puikiai atlaiko lengvo ir vidutinio sunkumo audinio užuolaidas.

7. Trijų takų lubiniai bėgeliai užuolaidoms

Trijų takų lubiniai bėgeliai užuolaidoms – ypač populiarus pasirinkimas viešojo sektoriaus (viešbučių) užsakymuose, kai galioja visiško užtamsinimo reikalavimas. Naktinės užuolaidos patogiai traukiamos atskiruose lubinio bėgelio takuose užtraukiant jas viena už kitos – taip užtikrinamas visiškas šviesos nepralaiduma

8. Lubiniai bėgeliai užuolaidoms, valdomi virve

Virveliniai lubiniai bėgeliai yra lengvai valdomi virvute. Šie lubiniai bėgeliai gali atlaikyti itin didelius (iki 20 kg) audinių svorius. Bėgeliai naudojami norint valdyti juos iš šono ar esant nestandartinių formų (pvz., trapecijos formos) langams.

Bėgeliai užuolaidoms – funkcionalus bei stilingas interjero aksesuaras, pasižymintis plačiomis pritaikymo galimybėmis. Lengvi ir patvarūs bėgeliai užuolaidoms tinka prie bet kokio namų interjero stiliaus. Ieškantiems bėgelių užuolaidoms, jau 25 metus veiklą plėtojantis užuolaidų salonas UAB „Iks Forma“ maloniai kviečia atvykti apžiūrėti bėgelių užuolaidoms į salonus didžiuosiuose šalies miestuose. UAB ,,Iks Forma“ lubiniai bėgeliai užuolaidoms – kokybiški, patikimi, modernaus dizaino. Be gaminių, pateikiamų internetinėje parduotuvėje www.iksforma.lt, didžioji dalis įmonės parduodamų prekių – užuolaidų salonuose didžiuosiuose šalies miestuose: Kaune, Vilniuje ir Klaipėdoje.

Ieškantiems unikalių interjero sprendimų, visuose „Iks Forma“ užuolaidų salonuose dirbantys kompetentingi, ilgametę patirtį sukaupę profesionalūs dizaineriai konsultuoja įvairiais stiliaus klausimais, taip pat padeda skoningai suderinti esamus ir būsimus dekoro elementus, taip siekdami sukurti individualų, nepriekaištingą namų interjerą

Jung

Kiti temos straipsniai

Kilimas svetainėje

Kilimas svetainėje. Kaip išsirinkti?

Išskirtinių užuolaidų salonas Kiekvienas suras svajonių baldus Reljefinės juostelės sienų dekorui Tavo buitinė technika Protingi namai Viskas voniai Puiki scena

Valgomojo įrengimas

Kaip moderniai įsirengti valgomąjį?

Išskirtinių užuolaidų salonas Kiekvienas suras svajonių baldus Reljefinės juostelės sienų dekorui Tavo buitinė technika Protingi namai Viskas voniai Puiki scena

Ruukki
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Baltparma

Baltparma.lt

Baltparma - blokeliai ir kitos statybinės medžiagos

Ruukki Products AS

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu