Franke

Kodėl verta rinktis skardinę stogo dangą?

Skardinė stogo danga

Stogo danga – svarbus namo elementas, ne tik suteikiantis estetiškumo, bet ir užtikrinantis namo tvirtumą, apsaugantis namą nuo neigiamo išorės poveikio. Nors šiais laikais stogo dangų pasirinkimas iš tiesų platus, tačiau vienas populiariausių sprendimų, naudojamų tiek gyvenamiesiems, tiek komerciniams pastatams – skardinė stogo danga. Jeigu šiuo metu svarstote kokio tipo stogą pasirinkti, pateikiame keletą skardinės stogo dangos privalumų. 

Ilgaamžiškumas ir patvarumas

Tai yra lengva, greitai sumontuojama medžiaga, kuri yra išvaizdi ir ilgaamžė. Svarstantiems dėl kokybės, skardinė stogo danga kaina ir kokybe – vienas geriausių pasirinkimų. Dėl patvarumo, tinkamai įrengta skardinė stogo danga gali tarnauti ilgus dešimtmečius. Ji atspari neigiamiems išorės poveikiams, tokiems kaip pelėsis, drėgmė, sniegas, lapų ar kitų nešvarumų sankaupos. Todėl galėsite būti užtikrinti, jog pasirinkote patikimą sprendimą savo namams. 

Galimybė sutaupyti

Skardinis stogas atspindi saulę, todėl karštomis vasaros dienomis jūsų namuose bus vėsiau, nereikės dažnai naudoti oro kondicionieriaus. Tuo tarpu žiemos metu, su papildomu apšiltinimo sluoksniu, bus sumažinami šilumos nuostoliai, tad sąskaitos už šildymą taip pat bus mažesnės. Energiją taupantys sprendimai namuose ne tik suteikia galimybę sumažinti sąskaitas už šildymą bei elektrą, bet ir padidina namo vertę. 

Tinkama esant įvairioms klimato sąlygoms

Skardinė stogo danga yra tinkama praktiškai bet kokiam klimatui, todėl Lietuvoje taip pat yra tinkama – puikiai atlaiko nenuspėjamas ir netgi atšiaurias oro sąlygas. Stiprus lietus, atšiaurus vėjas, audros, kruša ar sniegas įprastai nekenkia šiai stogo dangai. Priklausomai nuo pasirinktos medžiagos, skardinė stogo danga gali būti apsaugota nuo korozijos, drėgmės, UV spindulių ar mechaninių pažeidimų. 

Tinkamai sumontuota ir pasirinkta stogo danga nereikalauja papildomos priežiūros, ilgai išlaiko pradinę išvaizdą, todėl atrodo estetiškai.Žinoma, stogo dangos pasirinkimas daugeliu atvejų priklauso nuo finansinių galimybių ir kiekvieno asmeninių poreikių. Tačiau stogas – ilgaamžis sprendimas, todėl verta investuoti į tokią, kuri būtų patvari ir kokybiška. Jeigu kyla sunkumų renkantis jūsų būstui labiausiai tinkančią stogo dangą, kreipkitės į šios srities specialistus, kurie jus pakonsultuos ir padės išsirinkti. 

Ruukki

Kiti temos straipsniai

NEXLER bituminė danga

NEXLER bituminė danga

Statybinės ir apdailos medžiagos Moderni izoliacija Medžiagos statybai, sodo, daržo prekės Langai ir durys Oficialus “Forbuild”, “Conecto”, “Kraso” ir “Bela”

Būdami namuose – būkite kokybiškai

Būdami namuose – būkite kokybiškai

Statybinės ir apdailos medžiagos Moderni izoliacija Medžiagos statybai, sodo, daržo prekės Langai ir durys Oficialus “Forbuild”, “Conecto”, “Kraso” ir “Bela”

Jung Lietuva
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Baltparma

Baltparma.lt

Baltparma - blokeliai ir kitos statybinės medžiagos

Ruukki Products AS

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu