Anza

Susidomėjimas „RUUKKI Express“ paslauga Lietuvoje sparčiai auga

Ruukki express

Statybų specialistai teigia, kad Europos gyventojai, statydamiesi ar atnaujindami namus ir kitus pastatus, jau seniai renkasi būdą, kai viskas – pradedant medžiagomis ir baigiant jų montavimo paslaugomis – įsigyjama iš vienų rankų. Taip užtikrinamas statybų eigos sklandumas, sutaupomas ir laikas, ir energija, kuri kitu atveju išvaistoma dėl visokių su tokiais darbais susijusių smulkmenų. Puikiai žinomos visoje Europoje, tokio tipo paslaugos sparčiai populiarėja ir mūsų šalyje. Vienas sėkmingų pavyzdžių – aukščiausios kokybės metalo produktų gamintojos, bendrovės „Ruukki Lietuva“, paslauga „Ruukki Express“.

Skandinaviškas požiūris į kokybę

„Ruukki Express“ – tai paslaugų tinklas, siūlantis visas su stogu susijusias paslaugas ir gaminius. Tik išskirtiniams partneriams, pilnai atitinkantiems „Ruukki“ koncerno keliamus klientų aptarnavimo kokybės, sandėlio dydžio ir kt. reikalavimus, suteikiama galimybė naudoti „Ruukki Express“ vardą.  „Ruukki“ koncernas, į mūsų šalį atėjęs dar 1996 metais su „Rannila“ prekiniu ženklu, puikiai išlaiko lyderio pozicijas ir šiandien. Skandinaviškas požiūris į kokybę bei klientų aptarnavimo profesionalumas, matyt, labiausiai ir nulėmė sėkmingą „Ruukki Express“ tinklo plėtrą Lietuvoje.

„Dažnai užsakovas stogo dangą, pageidaujamą gaminį, apdailos detalę ar konstrukciją gauna tuojau  pat – iš vietinio sandėlio, kuriame nuolat yra gana didelis standartinių gaminių pasirinkimas. Sandėlių atsargos nuolat papildomos plieninių lietaus nuvedimo sistemų komponentais, stogų priedais,  įvairių spalvų bei padengimų – poliesterio, PURAL, PUREX, – stogo dangomis ir lygia skarda“, – teigė „Ruukki Lietuva“ rinkodaros vadovas Mantas Grigaliūnas.

„Ruukki Express“ paslauga skirta privatiems pirkėjams, stogdengiams ir mažoms statybos įmonėms. Trumpai tariant, tiems, kurie ieško plieninės stogo dangos ir skardos lankstinių: tiek standartinių (pavyzdžiui, kraigai, vėjalentės)  – tiek užsakomų individualiai (palangės ir t. t.), taip pat lygios skardos bei lietaus vandens nuvedimo sistemų. Pasak M.Grigaliūno, neretai tenka iš pačių klientų išgirsti, kad „Ruukki Express“ gaminiai iš skardos yra itin kokybiški, tiksliai išlankstyti. Nuvažiuoti į specializuotą parduotuvę ir nusipirkti vieną ar kitą statyboms ar renovacijai reikalingą gaminį iš pirmo žvilgsnio atrodo nesunkus darbas. Tačiau dažnai toks pirkinys yra mažai ko vertas be profesionalo pagalbos ar patarimo.

„Siekiame, kad užsakovas gautų labiausiai jo poreikius atitinkančius gaminius per trumpiausią  įmanomą laiką“, – sakė M.Grigaliūnas. Todėl „Ruukki Express“ aptarnavimo tinklas kuriamas taip, kad būtų lengvai pasiekiamas visiems Lietuvos gyventojams.

Duris atvėrė būstinė Vilniaus mieste

2012 m. rugpjūčio 30 dieną į sostinės Savanorių prospekto 191 numeriu pažymėtą pastatą sugužėjo gausus būrys „Ruukki Express“ paslauga besidominčių stogdengių bei kitų interesantų. UAB „Vidara“, glaudžiai bendradarbiaudama su „Ruukki Lietuva“ pakeitė ankstesnės būstinės adresą, čia išplėtė vietinį sandėlį, gamybos technines galimybes, įrengė naujus stendus. Nuo šiol Vilniaus miesto ir aplinkinių rajonų gyventojai galės naudotis  „Ruukki Express“ paslaugomis  logistiniu požiūriu gerokai patogesnėje vietoje.

UAB „Vidara“, turinti savo biurus aštuoniuose Lietuvos miestuose, daug prisidėjo prie „Ruukki Express“ paslaugos populiarinimo. Šios įmonės skyriai jau keturiuose miestuose naudojasi ir populiarina  „Ruukki Express“ vardą. Bendrovė ir ateičiai numato ambicingus plėtros planus.

Pasak UAB „Vidara“ gen. direktoriaus Dariaus Kemeraičio, domėjimasis paslauga mūsų šalyje iš ties yra nemažas. Klientui patogu, atvykus į atstovybę ne tik gauti profesionalias konsultacijas, jas iliustruojant sudėtingų mazgų pavyzdžių stendais, bet ir gyvai įsitikinti lankstinių bei kitų gaminių kokybe, pamatyti naudojamą įrangą, sandėlyje esančių elementų gamą.

Pirmąjį prekybos stogais biurą įkūrėme prieš šešiolika metų. Vertiname „Ruukki Lietuva“ mums suteikiamą  nuolatinį dėmesį, ypatingą rūpestį skiriame paslaugų kokybės užtikrinimui, stengiamės, kad „Ruukki Express“ paslauga būtų plėtojama ir  lengviau pasiekiama kiekviename Lietuvos regione.“, – pasakojo D. Kemeraitis.

Ruukki partnerių, prekiaujančių stogais prekybos tinklas žemėlapyje
„Ruukki Express” – išskirtinių partnerių tinklas žemėlapyje

Ruukki

Kiti temos straipsniai

NEXLER bituminė danga

NEXLER bituminė danga

Statybinės ir apdailos medžiagos Moderni izoliacija Medžiagos statybai, sodo, daržo prekės Langai ir durys Oficialus “Forbuild”, “Conecto”, “Kraso” ir “Bela”

Rehau
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Baltparma

Baltparma.lt

Baltparma - blokeliai ir kitos statybinės medžiagos

Ruukki Products AS

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu