Ekoklima

BUDMAT® pristato naujieną modulines skardines čerpes Venecija

BUDMAT® pristato naujieną modulines skardines čerpes Venecija

Plieninių stogo dangų sistema BUDMAT® jau daug metų  sėkmingai kuria namus.

Dabar mūsų gaminių asortimentą papildėme išskirtine  moduline skardine čerpe Venecja. Tai unikalus gaminys, kuris garantuoja greita montavimą,  ir ypatingą keraminių čerpių išvaizdą.  BUDMAT® garantuoja kompleksinį stogui skirtą sprendimą. Novatoriškai modulinei skardinei čerpei Venecja mes  specialiai parinkome skardinių apdailos elementų  komplektą, plieninę lietaus nuvedimo sistemą Flamingo ir  net plieninius užtvarus.

Firmos  BUDMAT® plieninė stogo danga Venecja yra  gaminama iš aukščiausios kokybės plieno. Gaminys  gaminamas iš švediškos SSAB skardos. Glaudžiai  bendradarbiaudama su medžiagų tiekėjais ir klientais, metalurgijos gamykla nuolat tobulina skardų gamybos  technologiją. Pradine žaliava yra padidinto tvirtumo karštai cinkuota  skarda su ne mažiau kaip 275 g/m² sveriančiu cinko dangos  sluoksniu.  Tai skardą atitinkamai apsaugo nuo korozijos.  Be to, stogo dangos Venecja gamybai naudojama plieninė  skarda yra padengta unikalia danga Prelaq X-Matt.

BUDMAT® yra vienintelis gamintojas Lenkijos rinkoje, kuris tokią dangą naudoja skardinei čerpei Venecija gaminti.

Kad galėtų patenkinti net reikliausių Klientų lūkesčius, firma  BUDMAT® savo asortimente turi penkių spalvų  stogo dangą Venecja.  Dėl tokio sprendimo  BUDMAT® asortimentas yra daug platesnis ir vertingesnis kiekvienam  klientui, nes jam galime pasiūlyti kompleksinį sprendimą:  pradedant stogo danga su apdailos detalių ir priedų  sistema ir baigiant jai pritaikyta lietaus nuvedimo sistema Flamingo® bei plieniniais užtvarais. Be to, skardinės čerpės Venecja yra produktas, kuris pateikiamas „tuojau pat“.

Firmos   BUDMAT® asortimente visą laiką yra penkių spalvų  stogo danga Venecja: raudona , ruda ,grafitinė,  plytinė   ir vyšninė .

BUDMAT® siūlomi gaminiai išpildo svajones apie idealų namą, užtikrina saugą, geriausią kokybę bei ilgiausią rinkoje  garantiją, trunkančia net iki 50 metų.

Danga Prelaq X-Mat yra naujoviškas rinkoje atsiradęs sprendimas, kuris Lenkijoje naudojamas tik gaminant naujas modulines skardines čerpes Venecja. Ji užtikrina išskirtinai  ilgą produkto tarnavimo laiką, padidintą atsparumą mechaniniams subraižymams ir UV  spinduliams bei išsiskiria vienoda skardinių čerpių spalva, nepriklausomai nuo plieno, iš  kurio jos yra pagamintos, partijos. Todėl galite nebijoti, kad vėliau atnaujinant stogą ar atliekant kokius nors pakeitimus,  atsiras spalvų skirtumai.

Ruukki

Kiti temos straipsniai

NEXLER bituminė danga

NEXLER bituminė danga

Statybinės ir apdailos medžiagos Moderni izoliacija Medžiagos statybai, sodo, daržo prekės Langai ir durys Oficialus “Forbuild”, “Conecto”, “Kraso” ir “Bela”

Rehau
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Baltparma

Baltparma.lt

Baltparma - blokeliai ir kitos statybinės medžiagos

Ruukki Products AS

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu