Ekoklima

Metų renovacijos projektą rinks šalies gyventojai ir tarptautinė ekspertų komisija

Metų renovacijos projektas

Būsto energijos taupymo agentūros (BETA) iniciatyva pirmą kartą Lietuvoje organizuojami Metų renovacijos projekto rinkimai. Jų tikslas – atskleisti pagrindinius renovacijos privalumus ir paskatinti gyventojus įsitraukti į daugiabučių namų atnaujinimo programą.

Per pastaruosius penkerius metus Lietuvoje atnaujinta daugiau kaip du tūkstančiai daugiabučių. Rezultatai rodo, kad šių namų renovacija ne tik padėjo sumažinti jų energijos sąnaudas ir šildymo sąskaitas gyventojams, bet ir prisidėjo kuriant jaukesnę gyvenamąją aplinką, atnaujinant miestus, tausojant gamtą ir pan.

Metų renovacijos projektą rinks šalies visuomenė ir tarptautinė ekspertų komisija, sudaryta iš įvairių sričių profesionalų, kurie atnaujintus namus vertins skirtingais aspektais – nuo energinio efektyvumo rodiklių iki architektūrinių sprendimų.

Rinkimams atrinkti daugiabučiai bus vertinami pagal nustatytus kriterijus. Svarbiausi iš jų – energinis efektyvumas, architektūriniai sprendimai, atsinaujinančių energijos šaltinių diegimas, indėlis į aplinkos tausojimą, bendruomeniškumas ir kt.

Šalies gyventojai, norintys dalyvauti Metų renovacijos projekto rinkimuose ir balsuoti, tai galės padaryti BETA internetiniame puslapyje ir feisbuko paskyroje balandžio 23-26 d.

Ryšių su visuomene skyrius

Kiti temos straipsniai

Ledo arenos vizualizacija

Ledo arenos projektavimas įsibėgėja

Įsibėgėja Klaipėdoje planuojamos statyti ledo arenos projektavimas. Jau įvyko viešas projektinių pasiūlymų pristatymas, kurio metu visi besidomintys šiuo objektu turėjo

Ruukki
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Baltparma

Baltparma.lt

Baltparma - blokeliai ir kitos statybinės medžiagos

Ruukki Products AS

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu