Ekoklima

Norint spėti į renovacijos traukinį delsti negalima

Norint spėti į renovacijos traukinį delsti negalima

Vakar aplinkos viceministrė Daiva Matonienė ir Būsto energijos taupymo agentūros direktorius Valius Serbenta lankėsi Zarasuose. Susitikime su vietos valdžios atstovais ir renovacijos proceso dalyviais bandyta išsiaiškinti, kodėl daugiabučių modernizavimo darbai šiame rajone vis dar stringa.

Iki metų pabaigos Zarasuose turi būti atnaujinti 9 daugiabučiai, kuriems pasirašytos rangos sutartys, numatyta valstybės parama, o jų gyventojai jau yra prisiėmę įsipareigojimus bankams.

Šiuo metu Zarasuose baigiami renovuoti du namai, pradėti tvarkyti dar dviejų daugiabučių stogai, prie likusių penkių pūpso statybinių medžiagų kalnai, bet statybininko šalia nematyti nė vieno.

„Netoleruoju biurokratinio darbo. Sutinku, kad ir statybos darbai turi būti atlikti kokybiškai, ir ataskaitos turi būti tinkamos, bet visur galioja protingumo kriterijus. Negalima žiūrėti vien į raidę. Reikia žiūrėti į bendrą tikslą, o tai yra – renovuotas namas“, – įsitikinusi D. Matonienė.

Aplinkos viceministrė renovacijos dalyvius įspėjo, kad, norint nenuskriausti gyventojų ir siekiant jiems išsaugoti 40 proc. valstybės paramą daugiabučiams atnaujinti, būtina išspręsti problemas ir nedelsiant tęsti statybos darbus.

Visuomenės informavimo skyrius

Kiti temos straipsniai

Rehau
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Baltparma

Baltparma.lt

Baltparma - blokeliai ir kitos statybinės medžiagos

Ruukki Products AS

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu