Tikkuurila

„CLASSIC LINE DECOR“ – NEPRIEKAIŠTINGA KOKYBĖ, IŠSKIRTINIAI INTERJERO AKCENTAI IR LAIMINGI KLIENTAI

„CLASSIC LINE DECOR“ – NEPRIEKAIŠTINGA KOKYBĖ, IŠSKIRTINIAI INTERJERO AKCENTAI IR LAIMINGI KLIENTAI

Dešimties metų patirtį sukaupusi „Classic Line Decor“ komanda siekia nepriekaištingai aptarnauti kiekvieną namų ar kitų patalpų erdvę papuošti nusprendusį klientą. Kokybiškos prekės, dėmesys kiekvienam pirkėjui ir profesionalų patarimai kuriant interjerą – toks šios komandos tikslas.

Klientų įvairovė

Į „Classic Line Decor“ parduotuvę užsuka įvairių norų ir poreikių turintys klientai. Meistrus labiausiai domina dekoro elementų įrengimo, klijavimo klausimai, taip pat asortimente turimos prekės, jų pristatymo galimybės. Dizaineriams aktualūs prekių parametrai – aukštis, plotis ir geriausi sprendimai jų projektams. Visgi, dažniausiai apsilanko klientai, kurie planuoja papuošti savo namus patys. Juos domina viskas – pradedant dekoro elementu įrengimu, medžiagomis, kaina ir baigiant kitomis detalėmis.

Visus klientus vienija klausimas apie prekių pristatymo terminą. Pirkėjams netenka ilgai laukti – dažniausiai prekės pristatomos kitą darbo dieną po užsakymo pateikimo. Taip pat yra galimybė patiems atsiimti prekes iš salono, įsikūrusio T. Ševčenkos g. 19, Vilniuje. Čia galima apžiūrėti ir prekių pavyzdžius, kurių asortimente yra virš 200.

Specialistų pagalba

Pirkimo procesas prasideda nuo personalizuoto tinkamiausių dekoro elementų parinkimo klientui. „Neretai klientai iš anksto žino, kokio aukščio ir formos prekės nori, tačiau taip yra ne visada. Kartais reikia aptarti, koks yra planuojamų namų interjeras, lubų aukštis, kokio dydžio yra namų erdvės. Pagal tai parenkame tinkamiausią produkto variantą“, – pasakoja „Classic Line Decor“ atstovas. Populiariausios yra šios prekių kategorijos – lygios lubinės juostos, grindjuostės ir sieninės paneliavimo juostos. Taip pat sparčiai populiarėja lubinės rozetės, įvairūs aksesuarai ir jų deriniai.

Kitas žingsnis – išsiaiškinti reikiamą prekių kiekį. Jeigu klientas nežino, kiek dekoro detalių jam prireiks, specialistai paskaičiuoja ir pateikia pasiūlymą su pristatymo terminais bei kainomis. Esant poreikiui, klientai konsultuojami telefonu. Išsiaiškinus jų lūkesčius, bendradarbiauti tampa kur kas paprasčiau.Specifiniams dizaino sprendimams įgyvendinti kartais prireikia dizainerių ar montavimo meistrų pagalbos. „Classic Line Decor“ turi didelę patikimų specialistų bazę, kurią drąsiai rekomenduoja savo klientams. Tad profesionalų paslaugas renkasi užsakovai ne tik iš Vilniaus, bet ir iš visos Lietuvos.

Glaudus ir ilgalaikis bendradarbiavimas

„Classic Line Decor“ tikslas – kad klientas iš parduotuvės visada išeitų laimingas. Tai pasiekti padeda tvirtas komandos vertybių pagrindas – profesionalumas, atvirumas, lojalumas ir punktualumas. Taip pat įmonė nuolat pirkėjus džiugina specialiais pasiūlymais, nuolaidomis bei nemokamu pristatymu.

Profesionalus požiūris ir komandos vertybės leidžia kurti ilgalaikius ryšius su klientais. „Ypač glaudžiai bendradarbiaujame su dizaineriais, interjero specialistais. Visada įsiklausome į jų poreikius, gerbiame jų nuomonę ir stengiamės nenuvilti. Tad dažniausiai keli apsipirkimai ir konsultacijos išauga į ilgametę draugystę ir bendrus projektus“, – patirtimi dalijasi specialistas. „Classic Line Decor“ gali pasidžiaugti puikiai įvertintais bendradarbiavimo su dizaineriais vaisiais. Vienas naujausių projektų – apartamentai „Misionierių Namuose“, Subačiaus g. (diz. Greta Zokaitė).

Daugiau informacijos: www.classiclinedecor.com

Jung

Kiti temos straipsniai

Kilimas svetainėje

Kilimas svetainėje. Kaip išsirinkti?

Išskirtinių užuolaidų salonas Kiekvienas suras svajonių baldus Reljefinės juostelės sienų dekorui Tavo buitinė technika Protingi namai Viskas voniai Puiki scena

Valgomojo įrengimas

Kaip moderniai įsirengti valgomąjį?

Išskirtinių užuolaidų salonas Kiekvienas suras svajonių baldus Reljefinės juostelės sienų dekorui Tavo buitinė technika Protingi namai Viskas voniai Puiki scena

Ruukki
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Baltparma

Baltparma.lt

Baltparma - blokeliai ir kitos statybinės medžiagos

Ruukki Products AS

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu