Anza

Stogų dangos Jūsų būstui: ką rinktis, kad džiugintų ilgus metus?

stogų dangos pasirinkimas

Siekiant užtikrinti komfortą, namų saugumą ir aukštą pridėtinę būsto vertę, namo stogas – vienas svarbiausių komponentų. BUDMAT komanda apžvelgia siūlomas stogo dangas, jų trūkumus bei privalumus ir atsako, koks sprendimas gali būti geriausias Jūsų būstui.

Kokią medžiagą rinktis?

Norint, kad stogas būtų patvarus, tarnautų ilgiau, suteiktų būstui dar daugiau estetinio patrauklumo, taupytų energiją, apsaugotų nuo įvairių oro sąlygų, o svarbiausia – atitiktų Jūsų biudžetą, medžiagų pasirinkimas yra prioritetas.

Nors įvairių variantų – nuo bituminių čerpių iki nendrinių stogų – išties netrūksta, specialistų teigimu, metaliniai stogai yra puikus sprendimas. Jie sukurti taip, kad atlaikytų ilgus dešimtmečius, nebijo ekstremalių oro sąlygų, įskaitant stiprų sniegą, vėją ir kt. Štai kodėl verta rinktis plienines stogo dangas:

  • Ilgaamžiškumas. Kruopščiai parinktos plieninės stogo dangos gali sėkmingai tarnauti net 30-50 metų (priklausomai nuo medžiagos, tipo ir kt.). Rinkdamiesi patikimas plienines stogo dangas, investuojate į kokybę, namų jaukumą ir ramybę ilgiems metams į priekį.
  • Tinka lietuviškiems orams. Visi iš aukštos kokybės metalo pagaminti stogai ir jų konstrukcijos yra pritaikyti prie atšiauraus lietuviško klimato, nebijo vėjo, karščio ir šalčio, temperatūrų svyravimų.
  • Paprasta dangos priežiūra. Siūlome rinktis stogo dangas, kurios nėra lepios ir nereikalauja dažnos, intensyvios priežiūros bei papildomų išlaidų. Plieninės stogo dangos yra tvirtos, atsparios aplinkos poveikiui, korozijai, pelėsiui, kenkėjams, todėl yra išties atsiperkanti investicija. 
  • Apsaugoma nuo energijos nuostolių. Sunku nepastebėti aukštyn kylančių šildymo kainų: prognozuojama, kad jos nemažės ir per kitą šildymo sezoną, todėl įsirengiant būstą ar atnaujinant stogą, daugelis siekia išvengti energinių nuostolių ir kaip įmanoma sumažinti šildymo išlaidas. Plieninės stogų dangos leidžia komfortiškai jaustis tiek spaudžiant šalčiams, tiek karštomis vasaros dienomis.
  • Mūsų stogai draugiški aplinkai. Plienas, iš kurio gaminamos stogų dangos, yra viena ekologiškiausių medžiagų pasaulyje! Šie stogai neteršia aplinkos kenksmingais elementais, be to, atitarnavus, gali būti perdirbami. 

Stogų tipai

BUDMAT plieniniai stogai gali būti skirstomi į šias kategorijas:

Modulinės stogo dangos – unikalaus dizaino danga, kurią galima lyginti su mozaika: ją sudaro daug lakštų, kurie dėliojami ant stogo. Platus dizaino ir spalvų pasirinkimas, išskirtinai paprastas ir greitas montavimas bei pritaikomumas daro modulines stogo dangas vienu populiariausių variantų.

Klasikinės stogo dangos – Classic stogo danga yra viena seniausiai naudojamų konstrukcijų. Tai itin estetiška ir patvari danga, kuri pritaikoma ne tik istoriniams, senosios architektūros pastatams, bet ir moderniems būstams. Klasikiniai stogo lakštai sveria nedaug, jiems idealiai tinka paprastesnė stogo konstrukcija. Tai sistema, kuri rekomenduojama permainingam lietuviškam klimatui. 

Trapecinės stogo dangos – trapecinės dangos yra universalios ir tinka labai skirtingo tipo statiniams: individualiems namams, komerciniams pastatams, mokykloms, angarams ir dar daugiau. Tai gana ekonomiška stogo danga, kuri reikalauja mažiau investicijų, nes skarda yra lengva, neapkrauna stogo konstrukcijos ir nereikia papildomų tvirtinimų. 

Tikime, kad būstas yra Jūsų tvirtovė, todėl verta rinktis tik aukštos kokybės metalinę stogo dangą. BUDMAT gaminių tiekėjai turi nepriekaištingą tarptautinę reputaciją: tai „ArcelorMittal“ – didžiausias pasaulyje plieno gamintojas ir „SSAB“ – visame pasaulyje žinoma Švedijos liejykla.Jūsų laukia patvarūs stogai, išskirtiniai profilių raštai bei natūralios spalvos, kurias lengvai priderinsite prie bet kokio kraštovaizdžio. 

Jeigu norite sužinoti daugiau, kviečiame kreiptis į patyrusius BUDMAT specialistus – patarsime, pakonsultuosime ir padėsime rasti Jums tinkamiausią stogo dangą.

Ruukki

Kiti temos straipsniai

NEXLER bituminė danga

NEXLER bituminė danga

Statybinės ir apdailos medžiagos Moderni izoliacija Medžiagos statybai, sodo, daržo prekės Langai ir durys Oficialus “Forbuild”, “Conecto”, “Kraso” ir “Bela”

Būdami namuose – būkite kokybiškai

Būdami namuose – būkite kokybiškai

Statybinės ir apdailos medžiagos Moderni izoliacija Medžiagos statybai, sodo, daržo prekės Langai ir durys Oficialus “Forbuild”, “Conecto”, “Kraso” ir “Bela”

Rehau
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Baltparma

Baltparma.lt

Baltparma - blokeliai ir kitos statybinės medžiagos

Ruukki Products AS

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu