Franke

Stogai, pralenkę laiką

Stogai, pralenkę laiką

Šylant orams vis daugiau laiko praleidžiame lauke, su mielu noru mėgaujamės pavasariu savo soduose, kurdami gražius vasaros planus. O kas, jei šių planų visai nepuošia fone stūksantis senas namo stogas?

“Mums pavyko suburti komandą, norinčią bei galinčią spręsti visus klientui kylančius klausimus. Kuo geriausia dengti stogą, kokias detales naudoti – pasirinkimas, pristatymas ir darbų atlikimas – visa tai mūsų kompetencijoje” – sako UAB VERSLO ARKA atstovai. Ypatingas dėmesys įmonėje skiriamas plieninėms stogų dangoms.

Šiuo metu populiariausios ir aktualiausios – skandinaviško plieno, įvairiaspalvės dangos. Nūdienos rinkoje jos labiausiai atitinka kainos ir kokybės santykį. Stogų dengimo paslaugą atlieka patyrę ir profesionalūs stogdengiai. Stogo dangos montuojamos laikantis griežtai gamintojo nurodytų reikalavimų. Kalbant apie plieninių stogo dangų privalumus, svarbu paminėti optimalų kainos ir kokybės santykį. Be to, ši stogo danga yra ilgaamžė, tarnausianti Jums daugiau nei 50 metų.

Taip pat, VERSLO ARKA siūlo patrauklius vizualinius stogo sprendimus. Čia galima pasirinkti keletą modelių iš pagrindinių stogo grupių: čerpės imitacijos, trapecijos, klasikinio ar vacuoto profilio. Kiekvienas šių produktų yra skirtingi. Tiek forma ir padengimu, tiek montavimo ypatumais. Dėl to, net ir pats išrankiausias klientas, keliantis aukščiausius reikalavimus unikaliam dizainui ar stogo dangos kokybei, čia ras jam tinkamiausią variantą.

“Esame ypač suinteresuoti senų, kenksmingų šiferinių stogo dangų atnaujinimu, kadangi tai visiškai sumažina riziką susirgti pavojingomis ligomis. Tai taip pat atnaujina estetinį stogo vaizdą” – tikina UAB VERSLO ARKA.

Pirkėjui išduodami gamintojo suteikti kokybės ir atitikties sertifikatai liudija, kad parduodama tai, kas deklaruojama, o konkurencingos kainos leidžia įmonei judėti pirmyn.  UAB VERSLO ARKA kolektyvas patars, parinks, paskaičiuos ir uždengs Jums pačią tinkamiausią stogo dangą.

UAB VERSLO ARKA teikia šias paslaugas:

–    Stogų dengimas
–    Sertifikuotų stogo dangų pardavimas
–    Stogo detalių ir lauko palangių gamyba
–    Įvairiaspalvės lietaus nuvedimo sistemos
–    Stogo plėvelės
–    Apšiltinimo medžiagos
–    Tvirtinimo detalės

Ruukki

Kiti temos straipsniai

NEXLER bituminė danga

NEXLER bituminė danga

Statybinės ir apdailos medžiagos Moderni izoliacija Medžiagos statybai, sodo, daržo prekės Langai ir durys Oficialus “Forbuild”, “Conecto”, “Kraso” ir “Bela”

Ruukki
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Baltparma

Baltparma.lt

Baltparma - blokeliai ir kitos statybinės medžiagos

Ruukki Products AS

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu