Anza

3 pagrindiniai požymiai, kad atėjo metas peraliejuoti terasą

Terasos peraliejavimas

Medinę terasą būtina reguliariai padengti nauju aliejaus sluoksniu. Tinkamai rūpinantis, ji ilgiau tarnaus ir neprireiks brangiai kainuojančio remonto. Taigi kokie požymiai rodo, kad atėjo metas terasą peraliejuoti?

1. Išbluko Jūsų terasos spalva

Norint, kad medinė terasa ilgiau tarnautų, reikia išlaikyti gražią medienos išvaizdą. Būtina stebėti terasos spalvą, nes išblukimas gali būti ženklas, kad didėja medienos mirklumas ir mažėja jos atsparumas. Tai ypač aktualu, jei Jūsų terasą dažnai veikia kenksmingos oro sąlygos, pavyzdžiui: tiesioginiai saulės spinduliai, lietus arba sniegas. Laikui bėgant dėl UV spindulių poveikio mediena gali papilkėti, o dėl drėgmės – išbrinkti, skilinėti ar deformuotis. Aliejavimas ne tik paryškina medienos spalvą, bet ir apsaugo nuo atmosferos poveikio.

Aukštos kokybės terasų aliejus įsiskverbia į medieną ir išryškina jos natūralią tekstūrą bei spalvą sukurdamas šiltumo įspūdį. Be to, jis neleidžia medienai išsausėti ir skilinėti, todėl aliejuota terasa saugiau ir patogiau vaikščioti basomis. Taigi, jei norite išlaikyti savo terasą puikios būklės, stebėkite jos spalvą ir nedelsdami peraliejuokite, kai tik atsiras išblukimo požymių. Perskaitykite mūsų patarimus, kaip peraliejuoti medinę terasą per savaitgalį. 

2. Jūsų terasa neperaliejuota kelerius metus

Terasos peraliejavimas

Kad terasa visada puikiai atrodytų, ją reikia peraliejuoti kasmet arba kas dvejus metus, priklausomai nuo jos būklės. Kartą per metus patikrinkite terasos būklę. Jei ji neturi stogo ir yra nuolat veikiama saulės, sniego bei lietaus, peraliejuoti reikėtų dažniau.

3. Jums nusibodo Jūsų terasos spalva

Terasos spalvos keitimas – puikus būdas atnaujinti savo namų lauko erdvės išvaizdą. Jei Jums nusibodo dabartinė terasos spalva, padenkite ją kitos spalvos aliejumi. Turėkite omenyje, kad žymiai lengviau pakeisti šviesesnę spalvą tamsesne nei atvirkščiai. Kompanija „Tikkurila“ siūlo didelį nuostabių ir patvarių spalvų pasirinkimą.

Terasų aliejus „Valtti Plus Terrace Oil“ gaminamas trijų iš anksto paruoštų spalvų: juodas, pilkas ir rudas. Lauko medienos aliejų „Valtti Plus Wood Oil“ galima spalvinti 39 pusiau skaidriomis spalvomis – nuo tamsių ir blausių iki neutralių ir šviesių.

Nusprendę peraliejuoti terasą nepamirškite pašalinti seno aliejaus sluoksnio.

Reikia pagalbos renkantis terasos spalvą? Perskaitykite mūsų 5 + 1 patarimą – bus lengviau priimti tinkamą sprendimą.

Terasos peraliejavimas

Gerai prižiūrima terasa taps Jūsų namų puošmena

Reguliariai peraliejuojama terasa bus tinkamai apsaugota ir išliks puikios būklės. Kokybiškas lauko medienos aliejus grąžina terasai jos buvusią spalvą, išryškina natūralų medienos grožį ir saugo ją nuo kenksmingo atmosferos poveikio. Terasos aliejavimas – tai investicija į Jūsų namų grožį, nesvarbu, ar tenorite atnaujinti jos spalvą, ar ketinate suteikti savo namų lauko erdvei naują išvaizdą.

tikkurila

Kiti temos straipsniai

Tikkurila dažai

Dažų vaidmuo tvarioje statyboje

Protingi namai Anza Pro. Dažymo įrankiai Tikkurila. Dažai ir kitos dangos Protingas grindų pasirinkimas ilgam! Išskirtinės kokybės vinilinės grindys Stoun:

dažymo patarimai Vivacolor

Interjero dažymo patarimai

Protingi namai Anza Pro. Dažymo įrankiai Tikkurila. Dažai ir kitos dangos Protingas grindų pasirinkimas ilgam! Išskirtinės kokybės vinilinės grindys Stoun:

Jung Lietuva
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Baltparma

Baltparma.lt

Baltparma - blokeliai ir kitos statybinės medžiagos

Ruukki Products AS

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu