Anza

Ko reikia, kad namai išorėje gerai atrodytų?

Stogo danga

Didelę dalį informacijos žmogui suteikia regėjimas. Geram įspūdžiui susidaryti pagrindinę įtaką daro spalvos ir jų deriniai. Ypač daug ką lemia tinkamas spalvų derinimas. Šis gebėjimas būtinas ne tik dailininkams, madų biznyje, bet ir kuriant savo namų aplinką. Kuriant nepriekaištingą pastato išorę, daug lemia ir tinkamai pritaikyta stogo danga.

Kokį vaidmenį atlieka namų fasado išvaizda?

Iš tikrųjų pastato fasadas visuomenėje vykdo jo šeimininkų socialinio statuso pristatymo ir nepriekaištingos estetinės aplinkos kūrimo užduotis. Šiuo tikslu fasadų apdailai ieškoma tokių medžiagų, kurios išliktų ir finansiškai patrauklios, ir išoriškai gerai atrodančios, ir labai praktiškos. Vis dažniau fasadai dengiami plastikinėmis dailylentėmis.

Dėmesys skiriamas ne tik namo sienoms, bet ir stogui, lietvamzdžiams, lietaus vandens nutekėjimo latakams, langų rėmams, lauko durims, apvadams, net kaminams. Vieni renkasi spalvinį pastato vientisumą, kitiems mieliau prie širdies spalvų įvairovė.

Ko tikimės iš namų stogo?

Namų stogas yra atsakingas už du dalykus. Jis turi apsaugoti name gyvenančius žmones nuo atmosferinių kritulių, vėjų atakų, karščio ir šalčio. Stogas taip pat turi puošti visą namą. Jis, kaip žmogui tinkamai parinkta galvos danga, arba tinka, arba kelia pašalinių juoką. Tad stogo išvaizda ir būklė tiesiogiai priklauso nuo namo šeimininko sumanumo ir išradingumo. Kaip byloja patarlė: „Pagal Jurgį ir kepurė“. Iš stogo dar reikalaujame ir to, kad jis būtų ilgaamžis, atsparus ugniai, drėgmei.

Kaip derinamos stogo ir namo fasado spalvos?

Kai statomas naujas ar renovuojamas senas namas, pats laikas pagalvoti apie jo fasado ir stogo spalvinį derinį. Kadangi vienoda stogo ir namo sienų spalva daugeliui kelia nuobodulį, dažnai stengiamasi to išvengti. Tada pasirenkamas šviesesnių spalvų fasadas, o stogo dangos ieškoma tamsesnės.

Yra manoma, jog labai tamsus stogas fantastiškai tinka prie baltų arba labai šviesių spalvų namo sienų, nes tai suteikia pastatui solidumo įspūdį. Bet jeigu prie gyvenamojo namo dar yra pristatomi ir ūkinės paskirties statiniai, tada reikia labai gerai pasukti galvą, kaip išsaugoti gerą bendrą vaizdą, kurio vientisumą garantuotų gerai parinktos spalvos.

Ruukki

Kiti temos straipsniai

NEXLER bituminė danga

NEXLER bituminė danga

Statybinės ir apdailos medžiagos Moderni izoliacija Medžiagos statybai, sodo, daržo prekės Langai ir durys Oficialus “Forbuild”, “Conecto”, “Kraso” ir “Bela”

Būdami namuose – būkite kokybiškai

Būdami namuose – būkite kokybiškai

Statybinės ir apdailos medžiagos Moderni izoliacija Medžiagos statybai, sodo, daržo prekės Langai ir durys Oficialus “Forbuild”, “Conecto”, “Kraso” ir “Bela”

Ruukki
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Baltparma

Baltparma.lt

Baltparma - blokeliai ir kitos statybinės medžiagos

Ruukki Products AS

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu