Dažniausiai užduodami klausimai
Ar automatizuota drėkinimo sistema gali palaistyti želdinius, veją taip pat gerai, kai tai daroma rankomis?
Laistymo efektas bus dar geresnis, kadangi sistema užtikriną tinkamo vandens kiekio padavimą laistomos vejos ar želdinių sektoriui. Sistema niekada neskuba bei niekada nepamiršta išjungti vandenį reikiamu laiku.
Ar mažas vandens spaudimas turi įtakos drėkinimo sistemos darbui?
Ne. Galima užprogramuoti laistymą tokiu laiku, kai vandens spaudimas yra didesnis, pav. naktį, sumontuoti žemo slėgio drėkintuvus, sumontuoti papildomą vandens siurblį arba padalinti laistomą plotą į daugiau sektorių, taip kad sektoriaus reikiamas vandens kiekis neviršytu vandens šaltinio pajėgumų.
Ar drėkinimo sistemos aptarnavimas nebus pernelyg sudėtingas?
Drėkinimo sistemos aptarnavimas yra labai paprastas. Sistemos montuotojas nustato programatorių pagal individualiai suderintą su užsakovų laistymo programą. Jūsų darbas bus tik grožėtis, kaip sistema veikia. Reikalui esant galima pakeisti laistymo programą, reikės tik keletas paprastų veiksmų, aiškiai aprašytų instrukcijoje.
Ar galima įrengti laistymą jau esant gražiai vejai?
Tikrai taip. Didžiausia problema bus plastikinių vamzdžių išvedžiojimas po veja, bet yra būdų, kad nuostoliai būtu minimalūs. Jau po kelių savaičių nuo sistemos įrengimo sunku bus nustatyti, kad vyko kažkokie darbai.
Kas vyksta žiemą su drėkinimo sistema?
Yra keletas būdų, kaip paruošti drėkinimo sistemą žiemai: gravitacinis vandens nuleidimas, vandens išpūtimas iš sistemos panaudojant suslėgtą orą arba nuleidimo vožtuvų sumontavimas. Tinkamo metodo parinkimas priklauso nuo laistomo ploto landšafto.