Anza

Viskas ką turėtumėte žinoti apie vandens siurblius šuliniams

Vandens siurbliai šuliniams

Siekdami sklandaus vandens tiekimo iš šulinio, vargiai apsieisite be vandens siurblio šuliniams,  kuris yra sukonstruotas taip, kad be vargo siurbtų vandenį su smėlio priemaišomis.

Siurblio paskirtis užkoduota pavadinime

Vandens siurbliai šuliniams, kaip ir nurodo šio gaminio pavadinimas, yra sukurti efektyviam vandens siurbimui iš įvairaus gylio šulinių. Panardinami šio tipo siurbliai leidžia lengvai „nuvesti“ vandenį iš šulinio į tolėliau nuo paties vandens šaltinio esantį tašką.

Platus vandens siurblių šuliniams pasirinkimas

Sekdami šią nuorodą: www.vandens-siurbliai.lt, rasite kruopščiai atrinktą, aukščiausia kokybe pasižyminčių šuliniams skirtą siurblių asortimentą, kurį tik gali pasiūlyti gerą vardą užsitarnavę gamintojai iš Vokietijos, Italijos, Lenkijos, Kinijos ir kitų šalių. Visų gamintojų įrenginiai skiriasi slėgio, našumo, galios ir kitais techniniais parametrais, kuriuos būtina įvertinti, atsižvelgiant į objektyviai pasvertus poreikius ir lūkesčius.

Optimalus vandens siurblių šuliniams galingumas, našumas ir slėgis

Ieškantiems geriausio vandens siurblio šuliniams, visada knieti sužinoti atsakymą į klausimus apie optimalius šio tipo siurblių parametrus. Specialistai, kalbėdami apie šuliniams skirtų vandens siurblių galingumą, visada pabrėžia, kad optimalus įrenginio galingumas gali būti 0,55, 0,75, 0,8, 1,1, 1,5 kW ir daugiau. Optimalus tokio įrenginio našumas, skaičiuojant kub. m. per valandą taip pat, priklausomai nuo pasirinkto siurblio modelio, gali svyruoti nuo 1,0/0,1 kub. m./ val. iki 7,2–0,6 kub. m./val. ir pan. Tas pats pasakytina ir apie šuliniams skirtų vandens siurblių slėgį.

Aspektai, kuriuos būtina įvertinti, perkant vandens siurblį šuliniams

Be jau minėtų galios, slėgio bei našumo parametrų, renkantis siurblį būtina įvertinti ir kitus niuansus. Pavyzdžiui, visada verta iš anksto žinoti, kokiame gylyje šulinyje yra vanduo, kokiu atstumu jį bus būtina tiekti, taip pat nepamirškite įsitikinti, kad vandens siurblys šuliniui būtų atsparus smėlio priemaišoms, gebėtų siurbti vandenį ne tik nuo dugno ir pan.

Jeigu vandens siurblys šuliniui bus naudojamas nereguliariai, specialistai pataria rinktis siurblių modelius, turinčius apsaugas nuo užsiblokavimo. Nuolat veikiantys vandens siurbliai šuliniams privalomai turi būti apsaugoti nuo sausos eigos.

Kiti temos straipsniai

Orapūtės

Kam gali būti naudojamos orapūtės?

Protingi namai NIBE – daugiau nei 40 metų patirtis kuriant šilumos siurblių technologijas Infraraudonųjų spindulių šildymas Vandens filtrai Orapūtės, taip

Drenažas

Drenažas

Protingi namai NIBE – daugiau nei 40 metų patirtis kuriant šilumos siurblių technologijas Infraraudonųjų spindulių šildymas Vandens filtrai Pipelife drenažo

Šuliniai

Šuliniai

Protingi namai NIBE – daugiau nei 40 metų patirtis kuriant šilumos siurblių technologijas Infraraudonųjų spindulių šildymas Vandens filtrai Pipelife sistemos

Rehau
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Baltparma

Baltparma.lt

Baltparma - blokeliai ir kitos statybinės medžiagos

Ruukki Products AS

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu