Tikkuurila

Ekspertų patarimai: ką reikia žinoti renkantis oro kondicionierius?

Oro kondicionierių pasirinkimas

Netrukus už lango pradės vis kaitriau šviesti saulė, tad buvimas patalpose gali ne tik varginti, bet ir kelti sveikatos problemų. Dėl to reikia nepamiršti pasirūpinti ir oro kondicionieriais, kurie tarnauja ne tik kaip oro vėsinimo įranga vasaromis, bet ir kaip oro šildytuvai žiemomis. Tiesa, prieš juos perkant reikia kuo daugiau dėmesio skirti smulkmenoms, juk tokią įrangą renkamasi bent jau 10-čiai metų.

Esant tokiai plačiai pasiūlai sunku rasti įrangą, kuri geriausiai tinka Jums ir konkrečiai Jūsų namuose. Dalijamės svarbiausiais patarimais, kurie padės rasti tinkamiausią kondicionierių.

Tinkamai atlikti montavimo darbai

Oro kondicionieriai nėra paprasta buitinė technika, kuri pradeda veikti tik įkišus į rozetę laidą. Svarbu, kad būtų tinkamai atlikti pajungimo darbai, kadangi tik tokiu atveju įranga veiks tinkamai. Geriau patiems nebandyti montuoti. Šiuo metu internete galima rasti labai daug patarimų – kai kurie bando patys atlikti montavimo darbus. Deja, taip dažnai padaroma daug smulkių klaidų, kurios gali sutrikdyti oro kondicionieriaus veikimą. Taip pat geriausia kreiptis dėl montavimo į tuos specialistus, kurie ir prekiauja įranga. Jie dažniausiai teikia garantijas, tad būsite ramūs, kad viskas bus taip, kaip reikia.

Itin maža kaina visada turi kelti abejones

Pradėjus ieškoti įrangos ir specialistų, kurie atlieka montavimo darbus, pažiūrėkite, ar viskas atliekama rinkos kainomis. Žinoma, konkreti įmonė gali teikti akcijas arba nuolaidas, tačiau faktas, kad jeigu įkainiai yra kur kas mažesni nei tie, kurie vyrauja rinkoje, didelė tikimybė, kad kokybė nebus pati geriausia. Tiesiog yra tam tikrų standartų, kurių reikia laikytis, tad natūralu, kad jie lemia įkainius. Visada tarkitės su tais, kurie siūlo įsigyti įrangą legaliai, taip pat žiūrėkite, kokios yra garantinio aptarnavimo taisyklės.

Remkitės kitų žmonių nuomonėmis

Renkantis įmonę, kuri užsiima oro kondicionierių prekyba ir atlieka jų montavimo darbus, nepamirškite, kad galima remtis kitų žmonių nuomonėmis, kurios dažniausiai pagreitina paieškas. Jeigu neturite artimųjų, kurie gali rekomenduoti – nepamirškite, kad internete galima rasti įvairių žmonių nuomonių apie vieną arba kitą įmonę. Taip, ne visada verta jomis aklai tikėti, tačiau kai atsiliepimų yra labai daug ir jie gana panašūs – tai gali būti gana aiškus signalas apie kokybę. Skaitykite komentarus rekvizitų puslapyje.

Tinkamo galingumo oro kondicionierius

Visi supranta, kad per mažai galios turintis oro kondicionierius nesugebės aptarnauti patalpų ir veikimo metu reikalaus kur kas daugiau elektros energijos. Visgi pernelyg galinga įranga taip pat nėra geras sprendimas. Geriausia, kai oro kondicionieriai, kaip ir šilumos siurbliai, veiktų nuolatos, sistemingai ir taip užtikrintų, kad patalpose visada bus užtikrinama tinkama temperatūra. Svarbu tinkamo galingumo įranga, o jeigu nežinote, kuri geriausiai tinka Jūsų namuose – visada verta pasitarti su specialistais, kurie teikia nemokamas konsultacijas net ir virtualiai.

Kiti temos straipsniai

Orapūtės

Kam gali būti naudojamos orapūtės?

Protingi namai NIBE – daugiau nei 40 metų patirtis kuriant šilumos siurblių technologijas Infraraudonųjų spindulių šildymas Vandens filtrai Orapūtės, taip

Drenažas

Drenažas

Protingi namai NIBE – daugiau nei 40 metų patirtis kuriant šilumos siurblių technologijas Infraraudonųjų spindulių šildymas Vandens filtrai Pipelife drenažo

Šuliniai

Šuliniai

Protingi namai NIBE – daugiau nei 40 metų patirtis kuriant šilumos siurblių technologijas Infraraudonųjų spindulių šildymas Vandens filtrai Pipelife sistemos

Jung Lietuva
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Baltparma

Baltparma.lt

Baltparma - blokeliai ir kitos statybinės medžiagos

Ruukki Products AS

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu