Anza

Kokios yra naujausios komodų dizaino tendencijos?

Komodos

Interjero dizaino tendencijos kasmet keičiasi. Norint neatsilikti nuo naujienų ir džiaugtis ne tik madinga, bet ir naudinga erdve, verta jas sekti nuolat. Naujausios 2024 metų interjero tendencijos stipriai remiasi aplinka, gamta ir kontaktu su kitais žmonėmis. Be šviežumo ir ekologiškų sprendimų, taip pat aiškiai akcentuojamas daugiafunkciškumas ir patogumas. Tačiau tai dar ne viskas, kas 2024 metais patraukia dėmesį interjero dizaine.

  • Šiuolaikinės komodos

Šiuolaikiniu stiliumi dekoruotoje svetainėje turi būti tinkamai parinktos komodos, kurios atlieka ne tik praktines funkcijas, bet ir yra svarbus puošybos elementas. Rinkoje esantis platus asortimentas šiemet siūlo įdomų baltos spalvos derinį su kontrastingomis juodomis detalėmis bei gerai apgalvotą stalčių ir lentynų išdėstymą, leidžiantį susidėti įvairiausius daiktus – nuo ​​smulkmenų iki didesnių aksesuarų. Dėl galimybės komodą aprūpinti LED apšvietimu, šis baldas atrodo itin moderniai ir leidžia svetainėje sukurti nepakartojamą atmosferą.

  • Komodos be kojelių

Nors baldų tendencijos nuolat keičiasi ir kuriami drąsesni išdėstymo stiliai, klasikiniai sprendimai tebėra paklausūs ir pastaraisiais metais atgauna prarastą populiarumą. Žinoma, kalbame apie baldus, kurie mums asocijuojasi su senais laikais, tai yra komodos be kojų.

Baldai be kojų – itin estetiškas sprendimas, puikiai derantis erdviuose interjeruose. Dėl kojų trūkumo visas baldas atrodo masyvesnis ir tuo pačiu minimalistinis, o tai yra puikus sprendimas žmonėms, vertinantiems interjero dizaino paprastumą ir formų aiškumą. Be to, komodos be kojelių yra labai universalūs modeliai, kuriuos galima lengvai priderinti prie įvairių interjero stilių. 

  • Komodos su stikline vitrina

Visuotinai priimta, kad komoda turėtų tarnauti kaip baldas, skirtas diskretiškam daiktų saugojimui, ir tiesiog gražiai papildyti svetainę ar miegamąjį. Tai klaida, nes jame galima eksponuoti knygų, indų ar unikalių daiktų kolekciją. Šioje kategorijoje geriausiai tinka komodos su stiklinėmis vitrinomis. Komodos su stiklinėmis vitrinomis taip pat yra kambario dizaino elementas. Elegantiškos ir estetiškos formos suteiks svetainei savito charakterio ir klasės, o stiklinimas, ypač su papildomu apšvietimu, suteiks lengvumo ir leis vizualiai padidinti erdvę.

Šis baldas puikiai tiks ne tik svetainėje

Svetainės komoda yra tai, prie ko esame įpratę – tai forma, kuri, be poilsio baldo, pirmiausia patraukia svečių dėmesį. Tačiau šio funkcionalaus baldo apribojimas tik svetaine yra praeitis. Komoda puikiai tiks ir miegamajame, tapdama ne tik praktišku, bet ir stilingu aksesuaru. Šis baldas suteikia tokį pat funkcionalumą kaip ir spinta – joje galima laikyti drabužius ar patalynę, tačiau jos vaidmuo yra dar kur kas didesnis. Žmonės, kurie mėgsta žiūrėti televizorių miegamajame, gali naudoti komodą kaip televizoriaus spintelę, ant kurios  tilps televizorius, namų kinas ar žaidimų konsolė.Dėl savo universalumo komoda puikiai tiks įvairiose patalpose – ne tik svetainėje, bet ir, hole ar vaikų kambaryje. Tai baldas, kurį galima lengvai priderinti prie individualių poreikių ir pageidavimų, todėl tai yra ir praktiškas, ir estetiškas pasirinkimas.

Audejo baldu centras

Kiti temos straipsniai

Svetainės baldai

Kokius baldus rinktis svetainėje?

Išskirtinių užuolaidų salonas Kiekvienas suras svajonių baldus Reljefinės juostelės sienų dekorui Tavo buitinė technika Protingi namai Viskas voniai Puiki scena

Darbo kėdės

Darbo kėdės pasirinkimas

Išskirtinių užuolaidų salonas Kiekvienas suras svajonių baldus Reljefinės juostelės sienų dekorui Tavo buitinė technika Protingi namai Viskas voniai Puiki scena

Virtuvės kriauklės

Virtuvės kriauklė. Ką montuoti?

Išskirtinių užuolaidų salonas Kiekvienas suras svajonių baldus Reljefinės juostelės sienų dekorui Tavo buitinė technika Protingi namai Viskas voniai Puiki scena

Jung Lietuva
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Baltparma

Baltparma.lt

Baltparma - blokeliai ir kitos statybinės medžiagos

Ruukki Products AS

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu