Anza

„Civinity Engineering“ diegs inžinerines sistemas „Homanit Lietuva“ gamykloje: sutarties vertė – daugiau kaip 5 mln. eurų

Civinity Engineering

„Civinity Engineering“ pasirašė daugiau kaip 5 mln. eurų vertės sutartį su Vokietijos bendrove „Homanit“ dėl inžinerinių sistemų projektavimo ir montavimo Pagiriuose statomoje naujoje „Homanit Lietuva“ gamykloje, kurioje bus gaminami komponentai baldų, durų bei parketo pramonės įmonėms.

„Civinity Engineering“ šioje gamykloje projektuos ir montuos šildymo, vėdinimo, vėsinimo, vandentiekio ir nuotekų sistemas.

„Statoma „Homanit Lietuva“ gamykla yra bene didžiausia šiuo metu statybų aikštelė Lietuvoje. Džiaugiamės, kad mūsų patirtis inžinerinių sistemų projektavimo ir montavimo srityje įvertinta dar vienu reikšmingu projektu“, – komentuoja Titas Kecorius, „Civinity Engineering“ direktorius.

Bendrovė „Homanit“ šiuo metu turi gamyklas Vokietijoje bei Lenkijoje. Pagrindinė produkcija visose „Homanit“ įmonėse yra vidutinio (MDF) ir aukšto (HDF) tankio suspaustos medžio pluošto plokštės. Kompanija yra HDF komponentų gamybos lyderė pasaulyje. „Homanit Lietuva“ gamykla Pagiriuose bus ketvirtoji grupės gamybos įmonė. Ji pradės veiklą 2023 metais.

„Mūsų strateginis tikslas būti arčiau savo klientų – baldų gamintojų. „Homanit“ grupės sprendimas statyti ketvirtą savo gamyklą Lietuvoje rodo ne tik vietos rinkoje egzistuojantį poreikį, bet ir jos augimo potencialą. Tikimės, kad ši gamykla prisidės prie tolesnės šalies medžio ir baldų pramonės sėkmės ir dar labiau įtvirtins Lietuvos įmonių pozicijas pasaulinėje rinkoje”, – pabrėžia Andrius Ostrauskas, „Homanit Lietuva“ generalinis direktorius.

Apie „Civinity Engineering“:

„Civinity Engineering“ yra viena didžiausių inžinerinių sistemų projektavimo ir montavimo bendrovių Lietuvoje. Įmonė specializuojasi skirtingos paskirties pastatų inžinieriniuose sprendimuose – jos įdiegtos sistemos naudojamos Vilniaus „Park Town“, „Green Hall“, Kaune „Magnum“ verslo centruose, „DEPO“, „Nordika“ prekybos centruose, „BOD“ tyrimų centre, „Švyturys“ alaus gamykloje ir kitur. „Civinity Engineering“ yra vienos didžiausių Baltijos šalyse būsto ir komercinių pastatų administravimo įmonių grupių „Civinity“ dalis. Inžinerinių sistemų projektavimu ir įrengimu veiklą „Civinity Engineering“ vykdo nuo 1999 m., yra suprojektavusi įrengusi daugiau kaip šešis milijonus kvadratinių metrų pastatų. Daugiau kaip 200 darbuotojų vykdo projektus Lietuvoje ir Jungtinėje Karalystėje.

Kiti temos straipsniai

Orapūtės

Kam gali būti naudojamos orapūtės?

Protingi namai NIBE – daugiau nei 40 metų patirtis kuriant šilumos siurblių technologijas Infraraudonųjų spindulių šildymas Vandens filtrai Orapūtės, taip

Drenažas

Drenažas

Protingi namai NIBE – daugiau nei 40 metų patirtis kuriant šilumos siurblių technologijas Infraraudonųjų spindulių šildymas Vandens filtrai Pipelife drenažo

Šuliniai

Šuliniai

Protingi namai NIBE – daugiau nei 40 metų patirtis kuriant šilumos siurblių technologijas Infraraudonųjų spindulių šildymas Vandens filtrai Pipelife sistemos

Ruukki
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Baltparma

Baltparma.lt

Baltparma - blokeliai ir kitos statybinės medžiagos

Ruukki Products AS

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu