Ekoklima

Kokios yra vandens šildytuvų savybės?

Vandens šildytuvų savybės

Vandens šildymo boileriai yra dujiniai, kombinuoti tūriniai ir elektriniai. Jie dar yra rūšiuojami pagal talpos dydį ir veikimo būdą. Šie įrenginiai naudojami privačiuose namuose, butuose, vasarnamiuose, sodo nameliuose ir komercinės paskirties patalpose.

Kokia boilerio talpa kada yra reikalingiausia?

Boilerio talpos pasirinkimas tiesiogiai priklauso nuo to, kiek žmonių turės juo naudotis. Reikia turėti omenyje, kad karštas vanduo yra reikalingas ne tik prausimuisi, maudymuisi, bet ir maisto gamybai, indų plovimui.

Jeigu šeimą sudaro keturi asmenys, jiems pats optimaliausias variantas būtų šimto litrų talpos boileris. Pusės tiek litrų užtektų dviejų asmenų šeimai. O vasarnamyje ar sodo namelyje gali užtekti ir dvidešimties litrų talpos vandens šildytuvo.

Kokios yra vandens šildytuvų naudojimo sąnaudos?

Patys patogiausi yra elektriniai vandens šildytuvai, nes juos galima naudoti visur, kur tik yra vandens įvadas. Tačiau ten, kur yra dujų įvadas, tada ekonomiškiau yra naudoti dujinį vandens šildytuvą, nes jis labai greitai pašildo vandenį iki reikiamos temperatūros, todėl nespėja daug sunaudoti dujų.

Kokios yra vandens šildytuvų išmaniojo valdymo galimybės?

Nors pagrinde vandens šildytuvų korpusai yra metaliniai, juose jau yra naudojamos modernios šiuolaikinės technologijos. Jie turi įdiegtą intuityvų elektroninį valdymą, kuris labai palengvina jų naudojimą ir tuo pačiu garantuoja nedidelius vandens temperatūros svyravimus ir gana ekonomišką veikimą.

Kartais namuose kyla situacijos kai per trumpą laiką reikia šildyti didelį kiekį vandens. Tam yra reikalinga turėti boilerį su greito vandens pašildymo funkcija, nes tik jis gali apsaugoti nuo nemalonios būsenos, kai per anksti namuose baigiasi karštas vanduo.

Kaip pasirinkti tinkamą boilerio modelį?

Renkantis vandens šildytuvą reikia būti pagalvojus, kur jį kabinsite ir kokie yra jūsų šeimos poreikiai. Pavyzdžiui, nedidelėje patalpoje labiausiai tinka nedidelės talpos boileriai. Optimaliausias variantas – 120 litrų talpos boileris, nes jis tikrai neužims daug vietos.O jeigu reikia didesnės talpos boilerio, tada geras pasirinkimas būtų horizontalus boilerio modelis, kuris tilptų palubėje. Tuo tarpu stačiakampio formos boilerį yra labai patogu įsprausti į vonios kambaryje ar virtuvėje esančią nišą. Jei norite įsigyti tikrai gerą vandens šildytuvą, ieškokite jo internetinėje prekyboje adresu: https://vandens-sildytuvai.lt/.

Kiti temos straipsniai

Orapūtės

Kam gali būti naudojamos orapūtės?

Protingi namai NIBE – daugiau nei 40 metų patirtis kuriant šilumos siurblių technologijas Infraraudonųjų spindulių šildymas Vandens filtrai Orapūtės, taip

Drenažas

Drenažas

Protingi namai NIBE – daugiau nei 40 metų patirtis kuriant šilumos siurblių technologijas Infraraudonųjų spindulių šildymas Vandens filtrai Pipelife drenažo

Šuliniai

Šuliniai

Protingi namai NIBE – daugiau nei 40 metų patirtis kuriant šilumos siurblių technologijas Infraraudonųjų spindulių šildymas Vandens filtrai Pipelife sistemos

Rehau
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Baltparma

Baltparma.lt

Baltparma - blokeliai ir kitos statybinės medžiagos

Ruukki Products AS

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu