Ekoklima

Pradedama tiesti papildoma šilumos trasa į Pilaitę

Pradedama tiesti papildoma šilumos trasa į Pilaitę

AB Vilniaus šilumos tinklai ir toliau didina paslaugų patikimumą, todėl nuolat investuoja į šilumos tiekimo tinklus. Šiemet rugsėjį pradėtas papildomos 1,3 km ilgio šilumos trasos į Pilaitės rajoną tiesimas, kuris įtakos šildymo sezonui neturės.

Šiuo metu Pilaitės rajonui šiluma ir karštas vanduo tiekiami per vieną trasą, sudarytą iš dviejų vamzdžių. Įvykus avarijai pagrindinėje trasoje, paslaugų tiekimas būtų kuriam laikui nutrauktas visam rajonui. Norėdami užkirsti kelią tokiam įvykiui, tiesiamas papildomas, rezervinis vamzdis, kuris įvykus avarijai užtikrins paslaugų tiekimą. Taigi avarijos atveju gyventojai jokių nepatogumų nepajus.

„Mums labai svarbu, kad šiluma ir karštas vanduo gyventojus pasiektų patikimai ir užtikrintai. Investuojame, ne tik keisdami senus vamzdynus, bet ir tiesdami naujus tam, kad sumažėtų avarijų rizika ir gyventojai patirtų kuo mažiau nepatogumų“, – sako Tinklo perdavimo departamento direktorius Algimantas Sadauskas.

Norėdami sumažinti galimus nepatogumus aplinkiniams gyventojams darbų metu, jie bus atliekami dviem etapais. Paruošiamieji darbai jau pradėti, o pirmojo etapo darbus ketinama užbaigti iki š. m.  gruodžio 31 d. Antrasis etapas prasidės pasibaigus šildymo sezonui, preliminariai planuojama nuo balandžio mėnesio ir turėtų trukti iki birželio 30 d.

Pirmojo etapo metu gyventojams nebus stabdomas paslaugų tiekimas, antrojo etapo metu galimi laikini karšto vandens atjungimai, tačiau jie bus derinami su Šilumos ūkio įstatymu numatytais hidrauliniais bandymais.

Papildomo vamzdžio tiesimo darbai prasidės greta J. Rutkausko g. 19, 25, 27 ir Pilaitės pr. 19 namais. Vėliau darbai tęsis palei J. Rutkausko g. ir Pilaitės pr., tačiau teritorija, kurioje viešąjį konkursą laimėjęs rangovas UAB „Alvora“ atliks didžiąją dalį darbų, yra nutolusi nuo gyvenamųjų namų, todėl papildomų nepatogumų gyventojai nepatirs.

Numatytoje darbų zonoje yra 6 jauni medžiai, kurie bus perkelti į kitą vietą, kurią numatė Vilniaus miesto savivaldybė, tačiau medeliai išliks šioje vietovėje.

VŠT atkreipia dėmesį, kad darbų metu prie gyvenamųjų namų galimas triukšmas ir sunkiosios technikos judėjimas, todėl iš anksto nuoširdžiai atsiprašo už galimus nepatogumus.

TAIP PAT SKAITYKITE

Jung Lietuva
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Baltparma

Baltparma.lt

Baltparma - blokeliai ir kitos statybinės medžiagos

Ruukki Products AS

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu