Anza

„Ignitis“ kviečia padėti artimiesiems pasikeisti planą internetu – dabar tam itin palankus metas

Ignitis planai

Ženkliai nukritus elektros energijos kainoms, sumanių energetikos sprendimų bendrovė „Ignitis“ primena ir kviečia klientus pasikeisti turimą aukštesnės kainos elektros energijos tiekimo planą į pigesnį bei negrąžinti anksčiau (iki plano keitimo) gautų nuolaidų. Bendrovės privačių klientų padalinio vadovė Nerilė Mažeikienė ragina nieko nelaukti ir keistis turimą fiksuotos kainos planą, o greičiausiai ir paprasčiausiai tai galima padaryti internetu. Tokią galimybę suteikia e.ignitis.lt savitarna, kuria kviečiami naudotis visi „Ignitis“ klientai, o technologiškai labiau įgudę vartotojai raginami naudojimosi savitarna išmokyti ir artimuosius.

„Velykų laikotarpiu į gimtuosius namus sugrįšiančius žmones kviečiame priminti artimiesiems apie plano keitimo galimybę. O artimuosius, kuriems nedrąsu ar sudėtinga naudotis savitarna, pamokyti, kaip prisijungti, kaip paprastai ir greitai pasikeisti planą, deklaruoti rodmenis, matyti savo sutartis, mokėjimų istoriją ir t.t. Mokėjimas naudotis e.ignitis.lt sutaupys laiko, nereikės planuotis kelionės fiziškai spręsti su elektros energijos tiekimu susijusių klausimų, laukti kol konsultantas atsilieps telefonu“, – atkreipia dėmesį „Ignitis“ atstovė. 

Keistis planą dabar ypač palanku, nes iki pirmojo pusmečio pabaigos pasikeitus turimą aukštesnės kainos nepriklausomo elektros energijos tiekimo planą į pigesnį nereikės grąžinti iki plano keitimo gautų nuolaidų, o planą keistis bus galima tiek kartų, kiek norėsis. Pažymima, kad anksčiau (iki plano keitimo) gautų nuolaidų grąžinti nereikės tik tiems klientams, kurie pasikeis turėtą fiksuotos kainos planą iki šių metų birželio 29 d., o po plano keitimo liks „Ignitis“ klientais ne trumpiau kaip šešis mėnesius. Šešių mėnesių laikotarpis skaičiuojamas nuo naujo plano įsigaliojimo pradžios. Iki šios datos planą galima keisti kelis kartus. Apsisprendus nutraukti sutartį anksčiau nei po šešių mėnesių, šias nuolaidas grąžinti reikės.

e.ignitis.lt savitarnoje galima ne tik pasikeisti planą, deklaruoti skaitiklių rodmenis tiek už save, tiek už artimąjį, ir apmokėti sąskaitas. Dar daugiau – savitarnoje yra galimybė patogiai atsiskaityti ne tik už suvartotą elektrą, bet ir už šildymą, vandenį, ryšio, administravimo ir kitas namų paslaugas, teikiamas daugiau nei 300 tiekėjų. Per mėnesį daugiau nei 90 tūkst. klientų naudojasi galimybe „Ignitis“ savitarnoje vienu kartu atsiskaityti ir už visas komunalines paslaugas. 

Kiti temos straipsniai

Ledo arenos vizualizacija

Ledo arenos projektavimas įsibėgėja

Įsibėgėja Klaipėdoje planuojamos statyti ledo arenos projektavimas. Jau įvyko viešas projektinių pasiūlymų pristatymas, kurio metu visi besidomintys šiuo objektu turėjo

Rehau
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Baltparma

Baltparma.lt

Baltparma - blokeliai ir kitos statybinės medžiagos

Ruukki Products AS

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu