Tikkuurila

Čerpinis profilis nedideliais lakštais – Ruukki Finnera

Čerpinis profilis nedideliais lakštais – Ruukki Finnera

Prieš dvejus metus Ruukki kompanijos pristatytą modulinę čerpinę stogo dangą Finnera® teigiamai  įvertino ir ją įsigiję namų savininkai ir patyrę stogdengiai.

Ši plieninė stogo danga unikali tuo, kad yra parduodama nedideliais, 1190 x 725 mm dydžio paruoštais montavimui lakštais, padengta ilgaamžiu polimeriniu padengimu Purex®, bei turi užlenktą priekinę lakšto briauną.
Nedidelių lakštų privalumai – nekelia abejonių:  trumpas pristatymo laikas (yra daug Ruukki partnerių, kurie populiarių spalvų Finnera® lakštus palaiko vietiniame sandėlyje, prekybos vietoje), paprastesnis įsigijimas,  transportavimas ir sandėliavimas statybvietėje. Be to, stogo pažeidimo atveju patiriamos minimalios išlaidos – pvz. jei ant stogo užkritusi medžio šaka ar kitas sunkus daiktas sugadintų lakštą – jokios bėdos nuvažiavus į prekybos vietą nusipirkti naują ir jį pakeisti.

Tokią dangą lengviau užkelti ant stogo, apdoroti, visas stogo dengimas vyksta sparčiau(žiūrėti video įrašą, kaip panaudojant Finnera per 4 dienas atliekama viso stogo renovacija):

Šis naujoviškas produktas su specialiai užlenkta priekine lakšto briauna maksimaliai padidina stogo dangos ilgaamžiškumą, atsparumą įvairiomis oro sąlygomis, tokią dangą sumontavus nesimato jokių siūlių, tad stogas atrodys vientisas.
Ruukki Finnera®  stogo danga gaminama tik su Purex® pusiau matiniu, ilgaamžiu polimeriniu padengimu, šiai dangai  suteikiama net 15 metų estetinių savybių bei 40 metų techninių savybių garantija.
Beje, šią dangą nėra sudėtinga susimontuoti ir savo jėgomis besistatantiems ar renovuojantiems stogą – detalioje instrukcijoje rasite nuosekliai aprašytą veiksmų seką, daugybę iliustracijų ir patarimų: atsisiųsti Finnera® montavimo instrukciją (pdf, 4MB)
Pasinaudodami interneto svetainėje www.ruukkistogas.lt esančia namo ir stogo dizaino parinkimo programėle, akimirksniu pamatysite kaip skirtingi  stogo profilių raštai ir spalvos dera prie Jūsų namo spalvų, galėsite pasidalinti, aptarti savo idėjas su draugais ar patalpindami savo Facebook sienoje.

Ruukki partnerių, prekiaujančių stogais prekybos tinklas žemėlapyje
Daugiau informacijos – www.ruukkistogas.lt

Ruukki

Kiti temos straipsniai

NEXLER bituminė danga

NEXLER bituminė danga

Statybinės ir apdailos medžiagos Moderni izoliacija Medžiagos statybai, sodo, daržo prekės Langai ir durys Oficialus “Forbuild”, “Conecto”, “Kraso” ir “Bela”

Rehau
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Baltparma

Baltparma.lt

Baltparma - blokeliai ir kitos statybinės medžiagos

Ruukki Products AS

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu