Franke

Atgims dar viena viešoji erdvė

Atgims dar viena viešoji erdvė

Klaipėdos miesto savivaldybės administracija pasirašė sutartį dėl viešosios erdvės prie buvusio „Vaidilos“ kino teatro statybos ir rekonstravimo darbų su rangovu AB „Panevėžio statybos trestas“. Tikimasi, kad atnaujinus šio teritorijos infrastruktūrą bus sudarytos geresnės sąlygos miesto gyventojų ir svečių poilsiui, laisvalaikio praleidimui, pagerės susisiekimo galimybės, padidės teritorijos patrauklumas. Taip pat bus padidintos ir verslo galimybės – modernizuotoje ir pagal gyventojų bei lankytojų poreikius pritaikytoje teritorijoje tikimasi sulaukti didesnių srautų komercijos objektuose.

Viešosios erdvės prie buvusio „Vaidilos“ kino teatro teritorijos danga ir greta daugiabučių esantys takeliai ir šaligatvio plytelės jau buvo susidėvėjusios, reprezentacinė aikštės dalis su fontanu nuo Taikos pr. beveik nematoma. Teritorijoje taip pat nebuvo suoliukų, šiukšlių dėžių, dviračių stovų, esama apšvietimo sistema techniškai ir morališkai pasenusi. Atlikus rangos darbus, bus rekonstruota aikštė, pėsčiųjų takai, fontanas, įrengti dviračių takai, scena, vaikų žaidimų aikštelė, mažosios architektūros elementai – suoliukai, šiukšliadėžės, dviračių stovai, augalų vazonai, įrengta vaizdo stebėjimo sistema. Taip pat bus įrengti ir sutvarkyti želdiniai, nutiesti inžineriniai tinklai – elektros linijos, atramos su prožektoriais, lietaus nuotekų tinklai.

Bendra projekto vertė – apie 1,803 mln. eurų. Gautas finansavimas sudaro šiek tiek daugiau nei 1,422 mln. eurų, iš kurių bemaž 1,307 mln. eurų – Europos Sąjungos (ES) Europos regioninės plėtros fondo lėšos. Likusi suma – valstybės ir savivaldybės biudžeto lėšos. Darbų atlikimo terminas yra 14 mėnesių nuo statybvietės perdavimo ir priėmimo akto pasirašymo dienos.

Projektas įgyvendinamas pagal 2014–2020 metų ES fondų investicijų veiksmų programos 7 prioriteto „Kokybiško užimtumo ir dalyvavimo darbo rinkoje skatinimas“ priemonę „Didžiųjų miestų kompleksinė plėtra“.

TAIP PAT SKAITYKITE

Rehau
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Baltparma

Baltparma.lt

Baltparma - blokeliai ir kitos statybinės medžiagos

Ruukki Products AS

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu