Anza

Klasikinis interjeras tavo namams

Klasikinis interjeras tavo namams

Klasikinis interjero dizaino stilius įkvėptas antikos ir Renesanso. Jį renkasi eleganciją, aiškumą, solidų įvaizdį mėgstantys žmonės. Tai stilius, kuris nesensta ir niekada neišeina iš mados.

Interjero ir baldų dizainui būdingas simetriškumas, tiesios ir aiškios linijos, tobulos proporcijos, prabangios ir kokybiškos medžiagos.

Klasikinis interjeras pradedamas kurti nuo pagrindinio dėmesio centro, kuriuo gali būti antikiniu stiliumi dekoruotas židinys, komoda, masyvus pietų stalas ar virtuvės sala.

Šviesūs pasteliniai sienų atspalviai (gelsva, aukso, smėlinė, šviesi ar blyškiai žalia, persikinė) harmoningai dera prie šiltų medienos baldų spalvų. Kartais pasirenkamos ir ryškios ar tamsios spalvos, pvz., žalia, tamsiai mėlyna, arba žydra, kontrastuojančios su baltomis lubomis, padailintomis lipdiniais.

Klasikiniam interjerui būdingi grakščių formų baldai, tačiau jie taisyklingos geometrinės formos, pagaminti iš kokybiškos medienos: raudonmedžio, riešuto, raštuoto Karelijos beržo.

Baldų apmušalams, užuolaidoms, o kartais ir sienoms naudojamos prabangios medžiagos: šilkas, damastas, aksomas, medvilnė. Užuolaidos dažniausiai stambiai dryžuotos, įterpiant dekoratyvinius raštus.

Grindys medinės (parketas), marmurinės, akmeninės ar skalūno, neretai plytelės išdėliotos taip, kad sudarytų geometrinius raštus.

Moderni klasikinio interjero interpretacija – balti baldai, veidrodinis rėmas.

Jung

Kiti temos straipsniai

Kilimas svetainėje

Kilimas svetainėje. Kaip išsirinkti?

Išskirtinių užuolaidų salonas Kiekvienas suras svajonių baldus Reljefinės juostelės sienų dekorui Tavo buitinė technika Protingi namai Viskas voniai Puiki scena

Valgomojo įrengimas

Kaip moderniai įsirengti valgomąjį?

Išskirtinių užuolaidų salonas Kiekvienas suras svajonių baldus Reljefinės juostelės sienų dekorui Tavo buitinė technika Protingi namai Viskas voniai Puiki scena

Ruukki
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Baltparma

Baltparma.lt

Baltparma - blokeliai ir kitos statybinės medžiagos

Ruukki Products AS

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu