Franke

Įtempiamos lubos – geriausias kainos ir kokybės santykis

Įtempiamos lubos – geriausias kainos ir kokybės santykis

Norisi, kad lubos būtų išskirtinės ir derėtų prie namų interjero? Puiki alternatyva – įtempiamos lubos. Tai ne tik unikali lubų apdailos medžiaga, bet ir naujas požiūris į interjero dizainą. Neribotos galimybės ir universalumas leidžia sukurti išskirtinę aplinką Jūsų pasirinktoje erdvėje. Jei lyginsime įtempiamų ir tradicinių lubų apdailos medžiagas, matysime, kad pastarosios reikalauja daug pastangų, darbo, priemonių ir laiko. Visiškai priešingai nei įtempiamos lubos.

Šios montuojamos greitai ir nesudėtingai. Medžiaga, iš kurios pagamintos įtempiamos lubos, leidžia sukurti bet kokios formos ir konfiguracijos lubas, priklausomai nuo Jūsų fantazijos: plokščias, ovalias, lanko pavidalo, rutulio formos, erdvines, laužytų formų, įvairių lygių, skirtingų spalvų ir faktūrų derinių.

Pasirinkę tam tikro stiliaus lubas galite visiškai pakeisti interjerą – suskirstyti jį zonomis ar vizualiai padidinti erdvę. Lubas galima padaryti ne tik vienspalves, bet ir kelių atspalvių – taip erdvė bus suskirstyta į kelias funkcines erdves, o spalvų ir tekstūrų įvairovė leidžia sukurti  originalius sprendimus  Jūsų lubų apipavidalinimui.

MATINĖS ĮTEMPIAMOS LUBOS

Matinės įtempiamos lubos puikiai tinka bet kokioje patalpoje. Jas galima įrengti ir vaikų kambaryje, ir svetainėje, ir miegamajame kabaryje. Pastelinių atspalvių matinės įtempiamos lubos suteiks Jūsų kambariui ramumo pojūtį, komfortą ir patogumą.  Be to, lygus, be blizgesio, paviršius atkartoja tradicines klasikines dažytas lubas. Tai idealus variantas vertinantiems klasiką.

SATININĖS ĮTEMPIAMOS LUBOS

Satininės įtempiamos lubos turi idealiai lygų paviršių ir vos lengva blizgesį.  Dėl ypatingo mikroreljefinio paviršiaus satininės lubos turi perlamutro efektą.  Tai unikalus šio produkto privalumas. Satininės lubos atrodo estetiškai ir elegantiškai, bei tinka įvairiose patalpose:  nuo vonios kambario ir virtuvės  iki svetainės ar miegamojo.

LAKUOTOS  ĮTEMPIAMOS LUBOS

Lakuotos arba blizgios įtempiamos lubos  vis labiau populiarėja ne tik dėl spalvų įvairovės (virš 120 spalvų ir atspalvių), bet ir todėl, kad vizualiai padidina patalpą, praplečia erdvę. Šios lubos pasižymi išskirtiniu blizgesiu, dėl kurio lubose susidaro veidrodinis efektas ir tokiu būdu gražiai atsispindi visas interjeras. Pasirinkus tokios rūšies apdailą yra išgaunamas vizualinis erdvumas.

PRALAIDŽIOS ŠVIESAI ĮTEMPIAMOS LUBOS

Jei norite sukurti  jaukią aplinką, Jums puikiai tiks praleidžiančios šviesą įtempiamos lubos. Medžiaga išsklaido ir sušvelnina šviesą, krintančią iš viršaus, ir lubos tampa šviečiančios. Dienos metu galite mėgautis ramia balta lubų spalva, o vakare tokios lubos sukurs nepakartojamą šviesos efektą Jūsų interjere.

ART ĮTEMPIAMOS LUBOS

Pastaruoju metu labai populiarėja įtempiamų lubų dekoravimas foto spauda. Spaudos būdu ant audinio galima perkelti bet kokį raštą, paveikslą ar piešinį. Meninės lubos suteikia namams grožio, interjeras įgyja ryškų, nepakartojamą charakterį, o Jūs galite mėgautis dangumi, žvaigždėmis, gėlėmis ar bet kuriais kitais įvairiais ornamentais.

Ir dar vienas privalumas: įtempiamos lubos nereikalauja dažymo ir tinkavimo. Su laiku jos nekeičia spalvos, netrūkinėja. Tai ypač svarbu naujos statybos butuose ar namuose, mat lubos nebijo  drėgmės, ant jų paviršiaus nesusidaro kondensatas, tad tampa tinkamiausiu variantu  vonios kambariams, saunoms bei baseinams. Jei užlietų kaimynai iš viršutinio aukšto, jas galima lengvai demontuoti, o tada ir vėl sumontuoti. Pakartotinai sumontavus jos neprarandapirminių savybių, nepraranda kokybės. Galima įmontuoti įvairių formų ir dydžių šviestuvus, gaisro, ventiliacijos ir apsaugos sistemas bei lubinius karnizus. Svarbiausia, jos paslepia visus pagrindinių lubų trūkumus, nelygumus, nereikalauja specialios priežiūros ir yra lengvai plaunamos (užtenka kartą per 4-5 metus nuvalyti jas dregna šluoste), netraukia dulkių, nes yra elektrostatiškai neutralios, nedegios, ir tarnauja ilgą laiką. Įtempiamoms luboms suteikiama 10 metų garantija, nors jų tarnavimo laikas kur kas didesnis.

Įtempiamų  lubų sistemos pranašumai

Tai konstrukcijos paprastumas. Ją sudaro du pagrindinai komponentai: aliuminio arba plastikinis profilis ir PVC plėvelė (plona, bet ypač stipri polimero plėvelė, pagaminta vinilo pagrindu). Profiliai yra pritvirtinami prie sienų per visą patalpos perimetrą. Medžiaga jau iš anksto sukarpoma pagal patalpos išankstinius išmatavimus, kaitinama dujiniu šildytuvu iki 60◦C ir įmontuojama į profilius. Toks montavimas neužima daug laiko ir taip galima išvengti didelių statybinių šiukšlių. Šiuo atvėju, Jūsų nepatogumai yra minimalus – montuojant įtempiamas lubas nereikia išnešti baldų iš patalpos, užtenka juos tiesiog patraukti   arčiau centro.

UAB LANVITA www.lubustudija.lt pastangomis, patalpa taps šviesesnė, jaukesnė ir erdvesnė. Atsižvelgdama į kiekvieno kliento norus ir pageidavimus, LANVITA visada pasiruošusi  pasiūlyti geriausią sprendimą už optimaliausią kainą.

“Mes suprojektuosime, suteiksime profesionalias montavimo paslaugas ir kvalifikuotą  konsultaciją. Naudojame tik aukščiausios  kokybės  medžiagas iš Prancūzijos ir Vokietijos gamintojų, kurie atitinka aukščiausius Europos standartus. O mūsų meistrai  kokybiškai  ir greitai atliks įtempiamų lubų montavimo darbus, nuo paprastų klasikinių iki įvairaus sudėtingumo, konfigūracijos  lubų”- sako UAB LANVITA vadovė.

Daugiau informacijos:

Lanvita, UAB
Telefonai: +370 603 05519; +370 602 72529;
http://www.lubustudija.lt
info@lubustudija.lt

Jung

Kiti temos straipsniai

Kilimas svetainėje

Kilimas svetainėje. Kaip išsirinkti?

Išskirtinių užuolaidų salonas Kiekvienas suras svajonių baldus Reljefinės juostelės sienų dekorui Tavo buitinė technika Protingi namai Viskas voniai Puiki scena

Valgomojo įrengimas

Kaip moderniai įsirengti valgomąjį?

Išskirtinių užuolaidų salonas Kiekvienas suras svajonių baldus Reljefinės juostelės sienų dekorui Tavo buitinė technika Protingi namai Viskas voniai Puiki scena

Jung Lietuva
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Baltparma

Baltparma.lt

Baltparma - blokeliai ir kitos statybinės medžiagos

Ruukki Products AS

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu