Anza

CRAMO: “Mes žinome, KAIP sumažinti kaštus”

CRAMO: “Mes žinome, KAIP sumažinti kaštus”

Daugelis daugiabučių gyventojų svajoja apie patogias gyvenimo sąlygas, šiltą ir saugią aplinką ir mažesnes sąskaitas už šildymą. Tai amžinas galvos skausmas dėl tuštėjančios kišenės… Be abejo, gyventojai ieško išeities ir renovacijos privalumus iškelia pakankamai aukštai savų prioritetų lentelėje. Interesas auga, tad statybos bendrovės imasi darbo. Tačiau tada susiduriama su vieninga problema: kaip sumažinti milžiniškus kaštus, reikalingus renovacijai daugiabučių, statytų prieš ne vieną dešimtmetį.

Anksčiau dauguma žmonių į renovaciją žiūrėjo gana skeptiškai. Dabar, įsibėgėjus antrajam renovacijos etapui, panašu, kad nuomonės keičiasi – į renovaciją žiūrima vis rimčiau. Tuo labiau, kad procesas  neišvengiamas:  vien iki 1993 metų pastatytų daugiabučių yra daugiau nei  90%.  Žmonės pamažu pradeda suprasti, kad renovacija – tai patogiausias būdas sutaupyti šildymo išlaidas. Be abejo, yra ir kitų renovacijos privalumų: pakeliama turto vertė, ilgėja pastato eksploatacijos laikas ir gyvenimo kokybė. Nereikėtų pamiršti, jog renovacijos procesas finansuojamas per Europos investicinio banko „JESSICA“ fondą, tad atsiranda daug galimybių gauti paskolas lengvatinėmis sąlygomis.

Kalbant apie neseniai prasidėjusį antrąjį renovacijos etapą, verta paminėti didelį interesantų šuolį: jeigu pirmajame etape dalyvaujančius daugiabučius buvo galima suskaičiuoti ant vienos rankos pirštų, dabar jis šoktelėjo iki daugiau nei penkių šimtų. “Renovacijos ir statybų metu siekiame kaip įmanoma labiau pagelbėti klientams, užtikriname nenutrūkstamą kokybiškos įrangos tiekimą”, – teigia UAB CRAMO marketingo ir komunikacijos vadovė Gintarė Junevičiūtė. Įmonė renovacijos procese prisideda tiekdama fasadinius pastolius, pakeliamas platformas, modulines patalpas, aptvėrimo ir kitą techniką.

Kalbant apie išlaidų mažinimą ir kokybės išlaikymą renovacijos metu, UAB CRAMO siūlo mobiliųjų platformų nuomą, mažinančią darbo sąnaudas iki 40%. Įrangos nuoma taip pat suteikia galimybę optimaliai valdyti kaštus, o naudojantis visomis nuomos paslaugomis vienoje įmonėje, taupomi kliento laikas ir kaštai: transportui, technikos priežiūrai bei aptarnavimui.

NUOMOTIS AR ĮSIGYTI?

Kaip minėta, nuomojant techniką, lengviau valdyti išlaidas ir numatyti bendrą biudžetą, priešingai nei juos įsigyjant. Šiuo atveju kaštus apskaičiuoti daug sunkiau. Atsiranda sandėliavimo, aptarnavimo, remonto, priežiūros, apsaugos, modernizavimo ar įrangos parko atnaujinimo išlaidos. “Įrangos nuoma taip pat suteikia verslo sprendimų lankstumo galimybę. Juk įsigyti technikos visiems gyvenimo atvejams nėra racionalu. Nuomojantis įrangą, ji naudojama tikslingai: tiek, kiek reikia, ir tokia, kokios tuo metu reikia. Jei darbų pradžioje numatyti technikos poreikiai pasikeičia, nuoma leidžia situaciją operatyviai koreguoti nejaučiant didelių finansinių nesklandumų. Ką jau kalbėti apie nuomos paslaugos suteikiamą galimybę žengti koja kojon su naujovėmis. Mes nuolat atnaujiname nuomojamos technikos asortimentą ir visada suteikiame galimybę savo klientams išbandyti moderniausias ir efektyviausias technikos naujoves“, – tvirtina UAB CRAMO marketingo ir komunikacijos vadovė G. Junevičiūtė.

PROFESIONALUS DARBAS – GREITAS PROBLEMOS SPRENDIMAS

Ne paslaptis, viena aktualiausių problemų statybų sektoriuje bet kurio statybų proceso metu – prastovos, mažinančios darbo našumą, ilginančios darbo atlikimo laikotarpį ir, be abejo, rezultato pasiekimą. Tai rimta problema, kurios vargiai išvengsime iš anksto nepasirengę. Būtent todėl UAB CRAMO nuomojamą techniką kruopščiai prižiūri, o priežiūros taisyklės itin griežtos (šių priemonių imamasi norint išvengti techninių gedimų). Sutiksite, jog laiku pastebėjus trūkumus ir greitai juos pašalinus, darbai gali nenutrūkstamai vykti toliau.

Iš plataus UAB CRAMO gaminių pasirinkimo norėtųsi išskirti kelis, tinkamiausius renovacijos procese. Pirmiausia, vienstiebė pakeliamoji platforma. Tai idealus pasirinkimas dirbant aukštyje ir siekiant, kad darbai vyktų daug greičiau ir patogiau. Platforma garantuoja saugų ir lankstų priėjimą prie objekto. Norint pakelti žmogų ar sunkų krovinį, procesą lengvina stiebiniai/krovininiai keltuvai: dirbama lanksčiai ir produktyviai nepaisant pastato aukščio. Naudojant šiuos keltuvus kartu su pastoliais, darbo laiko sąnaudos mažinamos net iki 90%.

Be abejo, renovacija sunkiai įsivaizduojama ir be visiems gerai žinomų, greitai pastatomų ir išardomų pastolių. Tai stabilios ir ypač saugios konstrukcijos. Jei statybos objekte yra daug vietos, UAB CRAMO siūlo platesnius pastolius, suteikiančius daugiau erdvės saugiam ir efektyviam darbui. Jei erdvė yra ribota – naudojami kompaktiškesni pastoliai.

Dar vienas gerai žinomas įmonės išskirtinis produktas – modulinės patalpos, turinčios daugybę panaudojimo galimybių vykdant mokyklų, darželių, valstybinių ar gydymo įstaigų, daugiabučių, gyvenamųjų namų, bendrabučių ir administracinių patalpų renovacijos darbus. Jos suteikia galimybę perkelti mokinius, mažus vaikus, pastatų gyventojus, ligonius ar darbuotojus į modulines patalpas visam renovacijos laikotarpiui. Jas galima įrengti bet kurioje patogioje vietoje, atokiau nuo renovuojamų objektų, taip išvengiant statybos darbų triukšmo, nepatogumų ar nelaimingų atsitikimų.

Išskiriami šie modulinių patalpų privalumai:

  • renovuoti objektus nestabdant proceso, planuotai atlikti renovacijos darbus ir vykdyti visą procesą iš karto, o ne dalimis;
  • išvengti nelaimingų atsitikimų, užtikrinti puikų, kokybišką, nepertraukiamą darželinukų, mokinių, gyventojų, darbuotojų darbą;
  • protingai mažinti renovacijos kaštus ir gerinti darbų kokybę.

Anot UAB CRAMO marketingo ir komunikacijos vadovės Gintarės Junevičiūtės, įmonė turi padalinius visuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose ir teikia tik sertifikuotą žinomiausių gamintojų siūlomą įrangą, atitinkančią visus keliamus reikalavimus. Įmonės specialistai į klientų iškvietimus reaguoja per 3-4 valandas. Būtent tai dar kartą parodo įmonės kompetenciją, aptarnavimo kokybę ir profesionalumą.

RINKOJE JAU DEŠIMTĮ METŲ

Nelengva užimti pirmaujančias pozicijas daugiau nei dešimtyje šalių, be to Lietuvoje šiais metas UAB CRAMO švęs dešimtmetį. Labai tikėtina, kad prie sėkmingo įmonės tobulėjimo prisidėjo ir turima vizija – tapti sektinu nuomos verslo pavyzdžiu.

“Turime ir kuriame vieningą prekės ženklą, sistemingai siekiame išlaikyti jo stiprumą ir norime būti nuomos verslo čempionai. Gerbiame ir vertiname savo darbą, nuolat tobuliname darbuotojų kvalifikaciją, todėl turime geriausiai apmokytus darbuotojus rinkoje, kuriais visiškai pasitikime”, – džiaugiasi G. Junevičiūtė.

UAB CRAMO įrangą ne tik nuomoja, bet ir ją sumontuoja, demontuoja bei daro montavimo brėžinius, jei pageidauja klientas. Taip pat yra vykdomos konsultacijos apie įrangos efektingą panaudojimą statybos, renovacijos ar rekonstrukcijos metu. „Ypatingas dėmesys skiriamas darbo saugai ir aplinkosaugai, tiek kalbant apie senos technikos utilizavimą, tiek apie naujos įsigijimą. Ilgametė darbo patirtis ir kvalifikuotas personalas padeda užtikrinti, kad visi reikalingi įrankiai ir technika būtų laiku ir vietoje, o statybų darbai nenutrūkstamai vyktų toliau”, –  papildo produktų grupės vadovas Artūras Šimkavičius.

Sinc

Kiti temos straipsniai

Kampinis šlifuoklis. Kaip pasirinkti?

Kaip pasirinkti kampinį šlifuoklį?

Statybinės ir apdailos medžiagos Moderni izoliacija Medžiagos statybai, sodo, daržo prekės Langai ir durys Oficialus “Forbuild”, “Conecto”, “Kraso” ir “Bela”

Frontaliniai krautuvai

Kaip veikia frontaliniai krautuvai?

Statybinės ir apdailos medžiagos Moderni izoliacija Medžiagos statybai, sodo, daržo prekės Langai ir durys Oficialus “Forbuild”, “Conecto”, “Kraso” ir “Bela”

Teleskopiniai krautuvai

Apie teleskopinius krautuvus

Statybinės ir apdailos medžiagos Moderni izoliacija Medžiagos statybai, sodo, daržo prekės Langai ir durys Oficialus “Forbuild”, “Conecto”, “Kraso” ir “Bela”

Kur įsigyti atsargines dalis krautuvams?

Kur įsigyti atsargines dalis krautuvams?

Statybinės ir apdailos medžiagos Moderni izoliacija Medžiagos statybai, sodo, daržo prekės Langai ir durys Oficialus “Forbuild”, “Conecto”, “Kraso” ir “Bela”

įranga prekybai

Aukštos kokybės įranga prekybai

Statybinės ir apdailos medžiagos Moderni izoliacija Medžiagos statybai, sodo, daržo prekės Langai ir durys Oficialus “Forbuild”, “Conecto”, “Kraso” ir “Bela”

Jung Lietuva
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Baltparma

Baltparma.lt

Baltparma - blokeliai ir kitos statybinės medžiagos

Ruukki Products AS

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu