Tikkuurila

Su programėle „Colour Master” išsirinkti spalvą paprasta!Su programėle

Tikkurila programėlė

Naudodamiesi mūsų nauja papildytosios realybės funkcija pamatykite, kaip atrodytų Jūsų sienos, nudažytos populiariomis mūsų spalvomis, susipažinkite su įkvepiančiomis naujausiomis spalvų mados tendencijomis arba kurkite savo mėgstamiausių vietų spalvų paletes. Pristatome mūsų naują spalvų parinkimo programėlę „Colour Master“ – idealų pagalbininką planuojantiesiems perdažyti namų interjerą ar fasadą.

Renkatės spalvas savo namų interjerui ar fasadui ir ieškote įkvėpimo? O gal negalite apsispręsti, kuri iš Jūsų mėgstamų spalvų būtų idealus pasirinkimas? Padedami ekspertų mes sukūrėme spalvų parinkimo programėlę „Tikkurila Colour Master“ – ji Jums suteiks įkvėpimo ir talkins atnaujinant namų interjerą ar eksterjerą.

Kuo naudinga ši programėlė?

Spalvų parinkimo programėle „Tikkurila Colour Master“ paprasta naudotis. Tikimės, kad jį Jus įkvėps ir padės įgyvendinti Jūsų spalvingas idėjas.

Ši programėlė leidžia išbandyti įvairius spalvų derinius naudojantis savo kambario ar namo nuotrauka arba papildytojoje realybėje. Ji taip pat gali atpažinti spalvas – jei pamatėte žavų spalvų derinį instagrame ar žurnale, programėlė padės rasti šių spalvų atitikmenis „Tikkurila“ spalvynuose. Jei norite pasisemti įkvėpimo ir susipažinti su naujausiomis spalvų pasaulio tendencijomis, skaitykite mūsų straipsnius, kuriuose pateikiame spalvų ekspertų rekomendacijas. Naudodamiesi programėle taip pat galite peržiūrėti populiariausius „Tikkurila“ spalvynus ir išsirinkti Jums tinkamus gaminius.

Atsisiųskite šią nemokamą programėlę dabar! 

PATARIMAS! Jei norite naudotis programėle lietuvių kalba, savo mobiliojo telefono nuostatose pasirinkite lietuvių kalbą kaip pirmąją pageidaujamą.

Atsisiųskite iš „Google Play”
Atsisiųskite iš „App Store“

Žaiskite spalvomis ir išsirinkite Jums labiausiai patinkančias

Galite akimirksniu pakeisti savo sienų spalvą ir įsivaizduoti, kaip jaustumėtės šiluma spinduliuojančiame geltoname, ramybe dvelkiančiame mėlyname arba bohemiškai žaliame kambaryje. Naudodamiesi mūsų papildytosios realybės funkcija galite pasižiūrėti, kaip atrodytų mūsų spalvomis nudažytos Jūsų sienos. Įkelkite savo nuotrauką, pasirinkite norimą spalvą ir išvysite rezultatą papildytoje realybėje. Savo kūrinius galite išsaugoti ir peržiūrėti vėliau.

Pastebėjote įdomų spalvų derinį eidami rytinio kavos puodelio į šalia esančią kavinukę? Nauja spalvų paletės kūrimo funkcija – Jūsų paslaugoms. Nufotografuokite, iš nuotraukoje esančių Jums patinkančių spalvų sukurkite savo spalvų paletę ir Jums bus pasiūlytos atitinkančios  „Tikkurila“ spalvynų spalvos.

Kaip veikia programėlė?

Mūsų spalvų parinkimo programėle „Colour Master“ paprasta naudotis, jį Jus įkvėps ir padės įgyvendinti Jūsų spalvingas idėjas. Pasižiūrėkite trumpus mokomuosius filmukus, kaip veikia pagrindinės spalvų parinkimo programėlės „Colour Master“ funkcijos ir kaip jomis naudotis. Įsitikinsite, kad tai labai lengva!

Pasirinkite – interjerui ar fasadui

Pirmiausia pasirinkite, kam norite išsirinkti spalvą – interjerui ar fasadui.

Raskite tinkamas spalvas ir pamatykite jas papildytoje realybėje. Pasisemkite įkvėpimo savo svajonių būsto įgyvendinimui. Nesvarbu, ar ieškote būdo, kaip padailinti namo fasadą ar pagyvinti interjerą ir suteikti jam kitokių spalvų – mūsų spalvų parinkimo programėle „Colour Master“ sukurta padėti Jums apsispręsti.

1. Išbandykite naujas spalvas

Išbandykite įvairias interjero arba fasado spalvas naudodamiesi savo namų nuotrauka arba papildytojoje realybėje. Pamatysite, kaip spalva atrodo nudažius didesnį plotą ir ar ji dera prie esamos aplinkos. Pasirinkite, kaip norite matyti spalvas – papildytoje realybėje ar nuotraukoje. Ši funkcija leidžia pamatyti, kaip iš tiesų atrodys spalvos, nudažius jomis Jūsų namų sienas arba fasadą.

VEIKSMŲ SEKA: Naudodamiesi programėle nufotografuokite savo kambarį arba namą, programėlėje pasirinkite spalvą iš „Tikkurila“ spalvyno, palieskite nuotraukoje paviršių, kurį norite dažyti, ir išvysite rezultatą. Galite išsaugoti savo kūrinį ir vėliau palyginti vaizdus. Arba „dažykite“ savo kambarių sienas ar fasadą įvairiomis iš „Tikkurila“ spalvynų pasirinktomis spalvomis naudodamiesi papildytosios realybės funkcija.

2. Kurkite savo spalvų paletę

Pastebėjote nuostabiai derančias spalvas instagrame ar žurnale? O gal Jums į akis krito įdomus spalvų derinys geriant rytinį kavos puodelį šalia namų esančioje kavinukėje? Naudodamiesi šia funkcija galite identifikuoti savo namų interjero spalvas arba rasti Jus sužavėjusių, pvz., kelionės metu, spalvų atitikmenis. Taigi galite kurti savo spalvų paletę, įkvėptą realaus daikto ar pamatyto spalvų derinio.

VEIKSMŲ SEKA: Išsirinkite nuotrauką iš savo mobiliojo telefono nuotraukų galerijos arba nufotografuokite savo kambarį, namą ar, pvz., žurnalo nuotrauką. Programėlė pateiks „Tikkurila“ spalvyno spalvų, atitinkančių nuotraukoje esančių objektų spalvas, numerius. Taip pat galite pasirinkti, kurių spalvų numerius norite sužinoti, nuotraukoje vilkdami taškus ant patikusių spalvų. Rezultatą galite išsaugoti programėlės asmeninių įrašų albume.

3. Pasisemkite įkvėpimo!

Čia rasite įkvepiančių idėjų ir susipažinsite su naujausiomis tendencijomis.

4. Peržiūrėkite mūsų spalvynus

Čia galite peržiūrėti populiariausius kompanijos „Tikkurila“ spalvynus ir spalvų kolekcijas.

5. Susipažinkite su mūsų gaminiais

Šiame puslapyje rasite informaciją apie prekių ženklo „Tikkurila“ interjero ir fasado dažus.

PASTABA! Telefono ekrane matomos spalvos nėra identiškas realių spalvų atitikmuo, nes perduodamos elektroniniu būdu ir jų ryškumas priklauso nuo ekrano nuostatų. Jei yra galimybė, pasiimkite iš parduotuvės spalvos kortelę ir realioje aplinkoje bei esant realiam apšvietimui patikrinkite, ar spalva derės. Jei vis dar dvejojate, ar pasirinkote tinkamą spalvą, rekomenduojame įsigyti mažiausią dažų pakuotę, nuspalvinti dažus pasirinkta spalva ir nudažyti, pvz., kartono gabalą arba A3 formato popieriaus lapą. Taip galėsite stebėti, kaip dažytas paviršius tame pačiame kambaryje atrodo skirtingu paros metu (dienos šviesoje ir esant dirbtiniam apšvietimui). Taip pat matysite, ar pasirinkta spalva dera su interjero elementais ir aplinka.

Pasižiūrėkite, kaip naudotis programėle

Pasižiūrėję žemiau esančius filmukus sužinosite, kaip veikia pagrindinės spalvų parinkimo programėlės „Colour Master“ funkcijos ir kaip jomis naudotis.

Įsitikinsite, kad tai labai lengva! Pažadame!

„Tikkurila Colour Master“ – spalvų parinkimo programėlė interjerui
„Tikkurila Colour Master“ spalvų pasirinkimo programėlė fasadui

Pajutote įkvėpimą?

Programėlę „Colour Master“ rasite programėlių parduotuvėse „Google Play“ ir „App Store“.

Jei turite klausimų dėl programėlės naudojimo, skambinkite į nemokamą konsultacijų liniją 8 800 00018 arba rašykite el. paštu academy.lt@tikkurila.com  

Kiti temos straipsniai

Tikkurila dažai

Dažų vaidmuo tvarioje statyboje

Protingi namai Anza Pro. Dažymo įrankiai Tikkurila. Dažai ir kitos dangos Protingas grindų pasirinkimas ilgam! Išskirtinės kokybės vinilinės grindys Stoun:

dažymo patarimai Vivacolor

Interjero dažymo patarimai

Protingi namai Anza Pro. Dažymo įrankiai Tikkurila. Dažai ir kitos dangos Protingas grindų pasirinkimas ilgam! Išskirtinės kokybės vinilinės grindys Stoun:

Ruukki
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Baltparma

Baltparma.lt

Baltparma - blokeliai ir kitos statybinės medžiagos

Ruukki Products AS

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu