Ekoklima

Stogo čerpės – ekologiškumas, patvarumas ir itin žema kaina rinkoje

Stogo čerpės – ekologiškumas, patvarumas ir itin žema kaina rinkoje

Visi žinome, kaip svarbu yra tinkamai pasirinkti būstą, o statant namą nuo nulio reikia atsakingai išsirinkti kiekvieną detalę, apgalvoti kokie sprendimai Jūsų namui būtų geriausi. žinodami savo poreikius, galėsite juos išsakyti specialistams. Šie savo ruožtu padės Jums priimti įgyvendinti tinkamiausią sprendimą būtent Jūsų namui ar kitoms patalpoms. Stogo danga – vienas svarbiausių ir atsakingiausių sprendimų, juk be sienų ir gero stogo pastatas ne pastatas. Šiandien itin populiarus pasirinkimas yra stogo čerpės: keraminės čerpėsbetoninės čerpės. Čerpės populiarumo sulaukė ne be priežasties, mat tai itin gera, patvari ir kokybiška stogo danga, kurios nepasirinkti tiesiog neįmanoma. Be patvarumo, ilgaamžiškumo, jos dar labai dailiai atrodo.

Stogo čerpės dažnai tarnauja tiek, kiek pats pastatas. Jos tinka restauruoti pastatus bei statyti naujus. Tai puikus būdas apsisaugoti nuo nepageidaujamo triukšmo, pvz. stipraus lietaus, krušos. Keraminės čerpės, tai natūrali ekologiška ir gražiai atrodanti stogo danga, kuri nereikalauja ypatingos priežiūros.

Stogo čerpės turi atitikti tam tikrus reikalavimus, todėl jeigu juos perkate iš patikimų pardavėjų, su sertifikatais, stogo čerpės atitinka higienos, sveikatos ir aplinkosaugos, apsaugos nuo triukšmo, energijos taupymo, gaisrinės saugos, patvarumo ir kitus reikalavimus.

Keraminės ar betoninės stogo čerpės?

Keraminės čerpės
yra labai seniai pradėta naudoti stogo danga, kuri pateisino ir net viršijo lūkesčius, mat tai itin patvari, ilgaamžė ir kokybiška medžiaga. Nors anksčiau keraminės čerpės puošdavo bažnyčių, pilių stogus, šiandien šis patvarus, bet labai nebrangus dalykas yra prieinamas kone visiems. Keraminės stogo čerpės yra plačiai naudojamos tiek namų, tiek kitų pastatų statyboje, nes jų atspalvių bei formų įvairovė labai plati, o ir padengimo variantų yra daug.

Kuo ypatingos betoninės čerpės?
Tai taip pat ypač kokybiška, nebrangi, ekologiška ir ilgaamžė stogo danga. Jos gaminamos iš cemento ir vandens, o kaina vilioja ne vieną, tai ypač pigus, bet patikimas variantas renkantis stogo dangą. Pagrindinės betoninių čerpių formos: vienbangė, dvibangė ir plokščia. Betoninės čerpės naudojamos tiek stogams, tiek fasadams dengti. Jos nebijo blogo oro ir staigių orų permainų. Jos itin patvarios, ilgaamžės, tačiau jų kaina rinkoje itin žema, todėl tai puikus būdas gauti kokybišką stogo dangą už labai patrauklią kainą.

Bituminės stogo čerpės – kokybiška stogo danga, puikiai sugerianti triukšmą ir nebijanti sudėtingos, netradicinės formos stogų. Bituminės čerpės yra minkštos ir pasižymi ypač stipriu elastingumu. Tai pigiausia stogo dengimo medžiaga, tačiau jos kainą vėliau pakelia pakloto įrengimas, kuris yra būtinas.

Net jeigu apie stogo dangą žinote ir išmanote daug, visgi mes siūlome pasitikėti profesionalais, kurie parinks Jūsų namui, pastatui tinkamiausią stogo dangą, kurią džiaugsitės ilgai.

Ruukki

Kiti temos straipsniai

NEXLER bituminė danga

NEXLER bituminė danga

Statybinės ir apdailos medžiagos Moderni izoliacija Medžiagos statybai, sodo, daržo prekės Langai ir durys Oficialus “Forbuild”, “Conecto”, “Kraso” ir “Bela”

Būdami namuose – būkite kokybiškai

Būdami namuose – būkite kokybiškai

Statybinės ir apdailos medžiagos Moderni izoliacija Medžiagos statybai, sodo, daržo prekės Langai ir durys Oficialus “Forbuild”, “Conecto”, “Kraso” ir “Bela”

Jung Lietuva
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Baltparma

Baltparma.lt

Baltparma - blokeliai ir kitos statybinės medžiagos

Ruukki Products AS

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu