Anza

READYSLATE skalūno stogo dangos inovacija

READYSLATE skalūno stogo dangos inovacija

PIRMOJI PASAULYJE, IŠ ANKSTO PARUOŠTA, NATŪRALAUS SKALŪNO STOGO DANGOS SISTEMA

Pagrindinės gaminio savybės:

Patvarumas – natūralus skalūnas yra ilgaamžiška, patvari, atspari vandeniui, natūrali medžiaga, kuri laikui bėgant išsaugo savo natūralų grožį.

Ekologija – mūsų 100% natūralaus skalūno plokštelės yra ranka skeliamos, jo apdorojimui nenaudojamos jokios cheminės medžiagos. Turint omeny dar ir ypatingą skalūno atsparumą aplinkos poveikiui daro šią medžiagą itin ilgaamžę ir ekologišką.

Charakteris – Išsiskiriantis savo natūraliu spindesiu ir su niekuo neprilygstama reljefu, natūralaus skalūno plokštelės yra elegantiška medžiaga, suteikianti bet kuriam stogui prestižo. Kiekviena skalūno plokštelė yra unikali.

Kviečiame apsilankyti mūsų apdailos medžiagų salone STOUN (Panerių g. 45 Vilnius), didelė natūralaus akmens, kvarco plokščių, fibrocemento plokštelių bei akmens praustuvų ekspozicija. Patyrę konsultantai padės išsirinkti apdailos medžiagas tiek Jūsų namo interjerui, tiek fasadui ar stogui. Taip pat galite apsilankyti mūsų interneto puslapyje www.stoun.lt, susisiekti el.p.: info@stoun.lt / tel. +370 699 30223.

Ruukki

Kiti temos straipsniai

Rehau
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Baltparma

Baltparma.lt

Baltparma - blokeliai ir kitos statybinės medžiagos

Ruukki

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu