Franke

Lietaus nuvedimo sistemos: kodėl jos būtinos ir kokią verta rinktis Jums?

Budmat lietaus nuvedimo sistemos

Pagal galiojančias taisykles, kiekvienas Lietuvoje statomas būstas privalo turėti lietaus nuotėkų sistemą, kurią sudaro latakai ir lietvamzdžiai. Šie komponentai suteikia apsaugą nuo kritulių daromos žalos namo pamatams, fasadui, stogui ir gruntui. O taip pat estetiškai paįvairina būsto eksterjerą.

Nors lietaus nuvedimo sistemos pasirinkimas iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti paprastas, norint mėgautis ramybe pasirinkti reikia atidžiai. „Budmat“ komanda pristato lietvamzdžių sistemas skirtingiems poreikiams.

Budmat flamingo satin

Ar būstui reikalinga lietaus nuvedimo sistema?

Šios sistemos esminė paskirtis – surinkti nuo stogo nubėgantį vandenį ir nukreipti jį parinkta kryptimi, taip apsaugant nuo galimos žalos namą ir aplinką. Deja, dalis gyventojų mano, kad investuoti į kokybišką lietaus nuvedimo ir surinkimo sistemą neverta. Esą senais laikais žmonės jos neįsirengdavo ir problemų dėl to nekildavo. 

Vis dėlto, yra nustatyta, kad senovėje buvo naudojamos savitos lietaus nuvedimo sistemos: ant žolės greta namo arba ant stogo krašto buvo dedami stambūs akmenys, kurie neleisdavo nuo stogo lašantiems krituliams išplauti žemės ir apsaugodavo nuo griovių ir griovelių atsiradimo.

Taigi, apie būtinybę apsaugoti būstą ir aplinką nuo nepageidaujamo kritulių poveikio žmonės žinojo jau gilioje senovėje. Laimei, šiandien yra būtų tai padaryti dar efektyviau ir paprasčiau!

Lietaus nuvedimo sistemų skirtumai

Lietaus nuvedimo sistemų tipų yra gana daug. Kiekviena iš jų suteikia unikalių privalumų. Nėra universalaus, visiems atvejams tinkančio pasirinkimo, todėl prieš perkant šį produktą, viską pasverti svarbu atsakingai.

Budmat proaqua rynna

„Budmat“ asortimente galite rasti kelių tipų lietaus nuvedimo sistemas:

1. Ekonomiški ir praktiški PVC lietvamzdžiai

Tai optimalus variantas individualiam būstui. Patiks tiek norintiems sutaupyti, tiek gauti išties kokybišką produktą, kuris tinkamai nuves lietaus vandenį. PVC sistema pasižymi lengvu ir greitu montavimu: latako jungtis su laikikliais sujungia fiksatorius, neleidžiantis išsinerti sumontuotiems latakams, todėl montavimas bus išties nesudėtingas.

Nors jos pagrindą sudaro plastikas, PVC lietaus nuvedimo sistema vis tiek yra tvirta, patvari ir atspari išorės poveikiui, temperatūros svyravimams ir kenksmingiems UV spinduliams. Skirtingai nei nemažai seno modelio, nekokybiškų produktų, „Budmat“ siūlomos PVC sistemos sudėtyje neturi švino, todėl yra saugūs aplinkai tiek gamyboje, tiek naudojime.

Budmat flamingo rynna braz

2. Sandarūs ir tvirti „Flamingo“ lietvamzdžiai.

Tai plieninė lietaus nuvedimo sistema, kuri pasižymi dideliu sandarumu. Ji gaminama iš kruopščiai atrinktų, aukščiausios kokybės medžiagų ir gali būti pritaikoma tiek individualiems būstams, tiek pramoninės paskirties statiniams.

„Flamingo“ sistemos komponentai pagaminti iš specialaus „GreenCoat Rain water system“ plieno, skirto būtent lietaus nuvedimo sistemoms. Tokie lietvamzdžiai yra ypač patvarūs ir gali būti eksploatuojami ilgus metus (suteikiama net 50 metų garantija!). Tai Jums ir ateities kartoms užtikrins šimtaprocentinę ramybę ir saugumą net esant dideliam kritulių kiekiui.

Budmat flamingo magnelis rynna

3. Korozijai atsparūs „C-5 aplinkai“ lietvamzdžiai.

Šie estetiški, natūralios pilkos spalvos lietvamzdžiai yra puikus pasirinkimas dideliems pramoniniams objektams, tačiau taip pat gali būti pritaikoma individualiems būstams didelio druskingumo vietovėse.

„C-5 aplinkai“ didžiausias išskirtinumas – šios sistemos dalys yra padengtos apsauginėmis medžiagomis (cinku, aliuminiu ir magniu). Tai suteikia ypatingai gerą apsaugą nuo korozijos, kuri ypač svarbi esant dideliam druskingumui. Nepriklausomai nuo to, kurią „Budmat“ lietvamzdžių sistemą pasirinksite, užtikriname, kad galėsite džiaugtis kokybe, nesudėtinga priežiūra ir geromis kainomis. Daugiau naudingos informacijos ir gausų lietvamzdžių asortimentą rasite čia: https://www.budmat.com/lt/kategorija/lietaus-nuvedimo-sistemos-48.

Ruukki

Kiti temos straipsniai

NEXLER bituminė danga

NEXLER bituminė danga

Statybinės ir apdailos medžiagos Moderni izoliacija Medžiagos statybai, sodo, daržo prekės Langai ir durys Oficialus “Forbuild”, “Conecto”, “Kraso” ir “Bela”

Būdami namuose – būkite kokybiškai

Būdami namuose – būkite kokybiškai

Statybinės ir apdailos medžiagos Moderni izoliacija Medžiagos statybai, sodo, daržo prekės Langai ir durys Oficialus “Forbuild”, “Conecto”, “Kraso” ir “Bela”

Ruukki
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Baltparma

Baltparma.lt

Baltparma - blokeliai ir kitos statybinės medžiagos

Ruukki Products AS

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu