Franke

Kokie skardinių stogo dangų privalumai ir kokie išgalvoti mitai?

Skardinės stogų dangos

Stogo danga yra vienas iš pagrindinių pastatų architektūrinio projektavimo komponentų. Namo išvaizda visada yra svarbi detalė, kuri apima ne tik jūsų namą, bet ir visos gyvenamųjų namų gatvės siluetą. Šiandien, be žinomiausių įprastų raudonos/oranžinės spalvos čerpių, yra daug įvairių stogo dangų, o plieninė stogo danga yra viena stipriausių konkurentų rinkoje. Dažytas plienas populiarėja kaip išorinis dekoratyvinis komponentas dėl savo pranašumų. Ką reikia žinoti prieš perkant skardinę stogo dangą?

Skardinės stogų dangos

Kokie yra plieninių stogų privalumai?

Plieniniai stogai, dar kitaip žinomi kaip metaliniai, yra itin populiarūs Lietuvoje. Jie turi labai daug privalumų, tačiau dažniausiai išskiriami šie:

  • Didžiausias privalumas, kai kalbama apie skardinius stogus yra ilgaamžiškumas. Plienas yra viena iš tvirčiausių medžiagų, ji atspari visų rūšių fiziniams ir cheminiams kenkėjams. Plienas gali atlaikyti atšiaurias sąlygas, tokias kaip sniegas, lietus, ekstremalios temperatūros ir net ugnis. Užtikrinus apsaugą nuo korozijos, plieninė stogo danga tarnauja 50 metų, o dažniausiai kitą stogo dangą reikia pakeisti maždaug po 10 metų.
  • Estetinė išvaizda yra viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl verta rinktis plieninę stogo dangą. Dažytas plienas palaipsniui populiarėja gyvenamuosiuose namuose ir verslo pastatuose. Be to, plieninę stogo dangą galima modifikuoti taip, kad ji atrodytų kaip asfaltas, molis, granitas ir kt. Plieno universalumas leidžia projektuotojams ir klientams dažniau rinktis plienines stogo dangas savo pastatų išskirtinumui ir estetikai sukurti.
  • Patraukli kaina skatina įsigyti skardinius stogus. Pradinė plieninės stogo dangos kaina gali būti didesnė nei kitų stogo dangų, tačiau plieninės stogo dangos tarnavimo laikas yra maždaug penkis kartus ilgesnis nei kitų stogo dangų, kai periodiškai atliekama nedidelė priežiūra. Todėl ilgainiui ši stogo danga jums kainuos daug pigiau. Be to, neabejotina, kad stogo keitimas yra procesas, kuris gali būti ne tik brangus, bet ir varginantis. Plieninė stogo danga taupo jūsų laiką ir pinigus.

Yra dar vienas svarbus dalykas, kurį reikia pridėti prie metalinės stogo dangos pranašumų. Visi metalai, įskaitant plieną, yra 100% perdirbami. Dėl to jie yra ekologiškiausias pasirinkimas tarp kitų stogo dangos medžiagų.

Skardinės stogų dangos

Klaidingi faktai ir mitai apie metalinę stogo dangą

Daugeliu atvejų dezinformacija gali netinkamai paveikti klientų sprendimo priėmimo procesą. Norint teisingai pasirinkti, reikia rasti ir suprasti keletą klaidingų faktų ir mitų apie stogo dangas.

  • Dažnai teigiama, kad metalinė stogo danga yra bloga, nes gali rūdyti. Žinoma, metalai gali būti oksiduojami dėl jų afiniteto deguoniui. Tačiau gamintojai suprojektuoja medžiagą taip, kad ji būtų tinkamiausia darbui atšiauriomis sąlygomis. Stogo dangose ​​naudojamų metalų apsaugą užtikrina nekorozinės polimerinės dangos arba anodiniai metalai, tokie kaip cinkas, todėl šis pasakymas yra mitas.
  • Vėjuotu oru metalinė stogo danga gali kelti didžiulį triukšmą. Šis klaidingas faktas gali būti realus, bet netiesas. Šiuolaikinės metalinės stogo dangos montavimas atliekamas profesionaliai. Metalinio stogo dalys pagal savo konstrukciją tvirtai užsifiksuoja viena kitą taip, kad neįleistų į vidų išorinio triukšmo ir nebarškėtų. Kai kurios rūšys gali būti net tylesnės nei kitos stogo dangos.
Skardinės stogų dangos

Apibendrinant galima teigti, kad plieninė stogo danga populiarėja visame pasaulyje dėl savo pranašumų prieš įprastas stogo dangos medžiagas. Skardinės stogo dangos pasirinkimas suteikia tiek estetinį, tiek praktinį panaudojimą įvairių tipų pastatams. Jei ieškote kokybiškos stogo dangos pagamintos iš plieno, rinkitės iš rinkos lyderių budmat.com/lt.

Ruukki

Kiti temos straipsniai

NEXLER bituminė danga

NEXLER bituminė danga

Statybinės ir apdailos medžiagos Moderni izoliacija Medžiagos statybai, sodo, daržo prekės Langai ir durys Oficialus “Forbuild”, “Conecto”, “Kraso” ir “Bela”

Būdami namuose – būkite kokybiškai

Būdami namuose – būkite kokybiškai

Statybinės ir apdailos medžiagos Moderni izoliacija Medžiagos statybai, sodo, daržo prekės Langai ir durys Oficialus “Forbuild”, “Conecto”, “Kraso” ir “Bela”

Rehau
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Baltparma

Baltparma.lt

Baltparma - blokeliai ir kitos statybinės medžiagos

Ruukki Products AS

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu