Anza

Vilnius tempo nelėtina: užbaigtas jau dešimto mokyklos stadiono remontas

Mokyklos stadionų remontas

Vilniuje atidarytas modernizuotas Žygimanto Augusto pagrindinės mokyklos stadionas sostinei – jau dešimtas nuo 2020 m. pradžios. Kaip ir kituose Vilniaus ugdymo įstaigų aikštynuose, čia atnaujintos dangos, inventorius, apšvietimas.

„Darbai einasi labai sklandžiai. Per šiek tiek daugiau nei metus atnaujinome jau dešimt aikštynų. Neturėjome jokių rimtų užstrigimų. Vienintelis koją kišęs faktorius buvo žvarbūs ir drėgni orai, netinkami darbams. Tačiau visa kita judėjo pagal planą, – sako Valdas Benkunskas, Vilniaus miesto vicemeras, kuruojantis sporto sritį. – Ypač džiaugiamės, kad naujausias stadionas atveria duris ne tik Žygimanto Augusto pagrindinės mokyklos, bet ir visai Šeškinės bendruomenei.“

Stadione įrengta futbolo aikštė su dirbtine žole, atnaujinti bėgimo takai. Vietoje vienos senos, įrengtos dvi naujos standartinių matmenų krepšinio aikštelės, taip pat tinklinio aikštelė su kieta dirbtine danga. Kad sportuoti būtų galima ir vakarais, įrengtas apšvietimas.

Aikštynas neaptvertas ir laisvai prieinamas visiems norintiems juo naudotis. Vis dėlto miesto savivaldybė ir mokykla prašo gerbti čia vykstančius mokinių užsiėmimus, taip pat saugoti naują įrangą, dangas.

„Mūsų stadionas su sporto aikštelėmis niekada nebūna tuščias. Todėl tikimės, kad ir naujasis stadionas taps ne tik puikia vieta fizinio ugdymo pamokoms organizuoti, bet ir aktyvaus bei kultūringo laisvalaikio leidimo vieta tiek mokyklos mokiniams, tiek atvykstantiems sportuoti suaugusiesiems. Tikiu, kad čia vyraus draugiška atmosfera, o sportas padės kurti vieningą ir nuoširdžią bendruomenę,“ – pažymi Žygimanto Augusto pagrindinės mokyklos direktorė Dalia Paunksnė.

Bendruomenė ir „Active Vilnius“ sistemą naudojantys nuomininkai stadione laukiami darbo dienomis nuo 18 iki 22 val., taip pat savaitgaliais nuo 7 iki 22 val. Darbo dienomis, rytais 7-8 val. erdvės skirtos tik bendruomenės reikmėms, o 8-18 val. čia vyks pamokos ir neformalusis ugdymas.

Stadionui pagrindus padėjo UAB „Grinda“. Minkštųjų dangų įrengimu bei inventoriumi rūpinosi UAB „Sportinės dangos“, apšvietimu – UAB „Vilniaus apšvietimas“. Visi darbai ir medžiagos įsigyti už 350 tūkst. eurų. Stadiono dangų priežiūrą toliau vykdys VšĮ „Sveikas miestas“.

Rinkodaros ir komunikacijos skyrius, vrt@vilnius.lt

TAIP PAT SKAITYKITE

Jung Lietuva
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Baltparma

Baltparma.lt

Baltparma - blokeliai ir kitos statybinės medžiagos

Ruukki Products AS

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu