Anza

Stoties rajono pertvarkų planus aptars juos išanalizavę ekspertai

Stoties rajono pervarka

Vilniaus stoties rajonas artėja prie didelių pokyčių, kurių planus jau išanalizavo ir įvairių sričių ekspertai. Atlikę „Vilniaus plano“ parengto daugiau kaip 30 ha teritorijos tarp Panerių, Geležinkelio, Stoties ir Seinų gatvių detaliojo plano strateginio pasekmių aplinkai vertinimą (SPAV), jie pateikė rekomendacijas, padėsiančias eiti toliau. Tai yra, detaliojo plano rengėjas galės patikslinti rekomenduojamą atnaujinimo variantą ir baigti detaliojo plano rengimo etapą.

Konsultacijų ir tyrimų įmonė bendrovė „Civitta“, kartu su partneriais-ekspertais atlikdama SPAV, vertino 3 pasiūlytas teritorijos atnaujinimo alternatyvas ir jų įtaką aplinkai gamtiniais, urbanistiniais, kultūros paveldo, ekonominiais ir socialinės gerovės kriterijais. 2020 m. rugpjūčio 18 d. 18 val. SPAV organizatorių ir rengėjų komanda rengia viešą bendrovės „Civitta“ parengtų rekomendacijų pristatymą Vilniaus miesto savivaldybės Tarybos salėje.

Bus pristatomi plano ir programos tikslai, visos trys vertintos alternatyvos; bus aiškinama, pagal kokias metodologijas atliktas vertinimas. Renginyje bus pristatytas ir infografikas, primenantis, kaip buvo konsultuojamasi su visuomene visu plano vystymo laikotarpiu, kaip atsižvelgta į visuomenės pasiūlymus alternatyvoms. Renginio dalyviams bus pristatytos ir bendrovės rekomendacijos pasirinkto plėtros varianto tobulinimui, ir tolesni žingsniai po galutinės SPAV ataskaitos patvirtinimo.

Norintieji atvykti į renginį savivaldybėje kviečiami registruotis čia https://www.eventbrite.com/e/vilnius-renkasi-ivertintos-stoties-rajono-pertvarkos-alternatyvos-tickets-115855297313

Negalintiems atvykti bus sudaryta galimybė stebėti tiesioginę transliaciją bei užduoti klausimus.

Daugiau informacijos:

3 nagrinėtos teritorijos pertvarkos alternatyvos – https://vilnius.lt/lt/2020/05/29/stoties-rajono-konversija-savivaldybe-pakartotinai-su-vilnieciais-aptars-3-alternatyvas/3/

SPAV ataskaita – https://view.publitas.com/vilniaus-miesto-savivaldybe/stoties-modernizacijos-spav/page/1.

Su ataskaita taip pat galite susipažinti Lietuvos Respublikos teritorijų planavimo dokumentų rengimo ir teritorijų planavimo proceso valstybinės priežiūros informacinėje sistemoje (TPDRIS, www.tpdris.lt, TPD Nr. K-VT-13-18-517, dokumento Nr. REG147882.

Primename, jog pasiūlymus vertinimo ataskaitai iki 2020 m. rugpjūčio 18 d. 12 val. galima teikti SPAV rengėjo (UAB „Civitta“) kontaktu – el. paštu monika.nedzinskaite@civitta.com. Visuomenė, teikdama pasiūlymus, turi nurodyti: fiziniai asmenys – vardą, pavardę ir adresą pagal deklaruotą gyvenamąją vietą; juridiniai asmenys – teikiančiojo asmens vardą, pavardę ir savo, kaip juridinio asmens, pavadinimą, buveinės adresą. Visais atvejais galima nurodyti elektroninio pašto adresą, telefono numerį, kitus rekvizitus; pasiūlymo teikimo datą; pasiūlymo esmę (pasiūlymas turi būti aiškus ir suprantamas).

TAIP PAT SKAITYKITE

Ruukki
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Baltparma

Baltparma.lt

Baltparma - blokeliai ir kitos statybinės medžiagos

Ruukki Products AS

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu