Anza

Pamatykite, kokius Helovino interjerus pasitelkęs dirbtinį intelektą sukūrė fotografas Adas Vasiliauskas

Helovino interjeras

Neįprastais projektais garsėjantis Adas Vasiliauskas pasitelkė dirbtinį intelektą tam, kad sukurtų skirtingų NT projektų sostinėje charakterius atskleidžiančius Helovino interjerus. DI menininko teigimu, tinkamai jais naudojantis, dirbtinio intelekto įrankiai šiandien jau puikiai geba pasiūlyti individualizuotus, kiekvienos erdvės savitumui pritaikytus dizaino sprendimus.

Helovino interjeras

Kurti individualiam charakteriui pritaikytus šventinius interjerus A. Vasiliauskas ėmėsi vienos iš didžiausių Lietuvoje NT plėtros bendrovių „Omberg group“ statomuose projektuose.

Helovino interjeras

„Kiekvieną iš savo gyvenviečių, kvartalų ar komercinių erdvių kuriame savitai – norime, kad jie miestui suteiktų daugiau spalvų, įvairumo ir gyvumo. Stengiamės įsivaizduoti žmones, kurie ten gyvens ar dirbs, ir plėtoti būtent jiems pritaikytas erdves“, – sako „Omberg group“ vadovė Dalia Andrulionienė.

Helovino interjeras

Fotografo A. Vasiliausko ir dirbtinio intelekto sugeneruoti interjerai – labai skirtingi. Gamtos apsuptyje gyventi norinčioms šeimoms pritaikytai „Vyšnių“ gyvenvietei jie pasiūlė jaukų, šviesų ir vaikišką Helovino interjerą, tuo tarpu modernų gyvenimą „Skylum“ dangoraižiuose atvaizdavo šiurpiu koridoriaus interjeru.

Helovino interjeras

Visai kitoks rezultatas – stilingų, aktyvų gyvenimą mieste su už langų žaliuojančio draustinio ramybe derinti siūlančių „Bajorų lajų“ namų Helovino interjere. Baimės ir gąsdinimo čia – nedaug, dominuoja žvakės, veidrodžiai ir pastelinės spalvos.

„Fotografai ir interjero dizaineriai gali būti ramūs, kad dirbtinis intelektas bent kol kas darbo iš mūsų neatims, tačiau jis gali padėti išplėsti akiratį, išlaisvinti vaizduotę. Kaip ir šiuo atveju – gebėjimas prisitaikyti prie skirtingų projektų charakterių, atrasti ir pasiūlyti kiekvienam iš jų tinkamiausias šventines dekoracijas gali tapti puikiu įkvėpimu realių proginių dekoracijų kūrimui“, – teigia A. Vasiliauskas.

Kartu su dirbtinio intelekto įrankiu „Midjourney“ jis papuošė ir dar vieną „Omberg group“ statomą projektą: Kaune įsikūrusį komercinį stock-office„Stockholm“. Erdvus komercinis sandėlis virto šiurpia Helovino erdve.

Helovino interjeras

Apie „Omberg group“

Kaip ir 2021-aisiais, šiemet „Omberg group“ yra antra daugiausiai sostinės rinkoje naujos statybos butų pardavusi bendrovė.

Bendradarbiaudama su Šiaurės Europos investiciniu fondu, įmonė Vilniuje baigia statyti išskirtinį modernių dangoraižių projektą „Skylum“, parodos ARCHzona metu pelniusį gražiausio fasado apdovanojimą. Kartu su investiciniu fondu „North Europe Real Estate Development fund” (NERED) bendrovė kuria mažaaukščių namų, įsikursiančių įspūdingo vyšnių parko apsuptyje, gyvenvietę „Vyšnios“ Pilaitėje bei pradėjo paskutiniojo „Bajorų lajų“ etapo statybas. 

Helovino interjeras

Išskirtinėje Kauno vietoje, užtikrinančioje bene didžiausią automobilių srautą visoje šalyje, „Omberg group“ plėtoja žalią ir inovatyvų komercinį „stock-office“ projektą „Stockholm“. Jį bendrovė vysto bendradarbiaudama su investiciniu Sandėliavimo ir komercinių erdvių plėtros fondu.

Kiti temos straipsniai

Ledo arenos vizualizacija

Ledo arenos projektavimas įsibėgėja

Įsibėgėja Klaipėdoje planuojamos statyti ledo arenos projektavimas. Jau įvyko viešas projektinių pasiūlymų pristatymas, kurio metu visi besidomintys šiuo objektu turėjo

Jung Lietuva
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Baltparma

Baltparma.lt

Baltparma - blokeliai ir kitos statybinės medžiagos

Ruukki Products AS

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu