Anza

Nacionalinių architektūros apdovanojimų pristatymas

Nacionalinių architektūros apdovanojimų pristatymas

Teatro bendruomenę suburia „Auksiniai scenos kryžiai“, kino – „Sidabrinės gervės“. Pagaliau atėjo metas susiburti ir architektų bendruomenei prestižiniuose architektūros apdovanojimuose. 

Liepos 1-ąją – Tarptautinę architektų dieną – ypatinga proga pranešti apie Aplinkos ministerijos inicijuojamus Nacionalinius architektūros apdovanojimus (NAA). 

Liepos 1 d. (penktadienį) 10 val. prie Kauno centrinio pašto (Laisvės al. 102, Kaunas) kviečiame pirmiesiems sužinoti naujausią informaciją apie Nacionalinius architektūros apdovanojimus –  kada jie įvyks, kokia jų misija, vizija, prizas, kokie objektai galės pretenduoti į apdovanojimus, visas nominacijas ir paraiškų teikimo datas.

Spaudos konferencijoje dalyvaus: aplinkos ministras Simonas Gentvilas, kultūros ministras Simonas Kairys, aplinkos viceministrė Daiva Veličkaitė – Matusevičė, Lietuvos architektų rūmų pirmininkas Lukas Rekevičius, architektas, Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatas Gintaras Balčytis.

Spaudos konferenciją moderuos Ignas Krupavičius. 

Apie dalyvavimą prašome pranešti iki birželio 30 d. 17 val.: milda.bitinaite@autoriai.lt

Kolegos, kurie dirbate Vilniuje ir norėtumėte, bet neturite galimybės, nuvykti į konferenciją, mielai nuvešime į renginį ir parvešime atgal. Informuokite iš anksto tuo pačiu el. pašto adresu.

Planuojama spaudos konferencijos trukmė – iki 1 val.

TAIP PAT SKAITYKITE

Jung Lietuva
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Baltparma

Baltparma.lt

Baltparma - blokeliai ir kitos statybinės medžiagos

Ruukki Products AS

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu