q „Brikers“ Vievyje planuoja 7 mln. eurų investiciją: iškils nauja trinkelių gamykla -
Anza

„Brikers“ Vievyje planuoja 7 mln. eurų investiciją: iškils nauja trinkelių gamykla

Brikers gamykla

Latvijos kapitalo trinkelių, šaligatvio bortelių ir kitų betono gaminių grupė „Brikers“ naujai savo investicijai pasirinko Vievį. Šalia miesto įsikūrusiame Alesninkų kaime „Brikers“ skirs apie 7 mln. eurų naujai trinkelių ir bortelių gamyklai, kurioje gamyba turėtų startuoti 2024 metų pradžioje.

Prie technologiškai modernios gamybos įrangos įsigijimo prisideda Medicinos bankas, suteikęs penkerių metų trukmės 1,6 mln. eurų paskolą.

„Brikers LT“ vadovas Olegas Volkovas sako, kad iki šiol vieną betono gaminių gamyklą Kaune turėjusi bendrovė po 10 metų darbo šalies rinkoje išplės gamybos pajėgumus Lietuvoje, įdiegdama naujas Vokietijos gamybos technologijas bei pažangius sprendimus.

„Esame vieni didžiausių betono gaminių gamintojų Baltijos šalyse. Rinkoje jaučiame betono gaminių paklausą, todėl, dar prieš porą metų planuodami savo naują investicijų projektą, žvelgėme į ilgalaikes tokios investicijos perspektyvas. Tai, kad mūsų produkcija yra „anticikliška“ ir mažiau veikiama statybų sektoriaus situacijos, patvirtino dar 2008 metų krizė. Net ir sulėtėjus privačių projektų įgyvendinimo tempams, į infrastruktūrą – kelius ir šaligatvius – investuojama pakankamai aktyviai“, – sako jis.

Numatoma, kad naujos „Brikers“ gamyklos plotas sudarys apie 2 tūkst. kvadratinių metrų, joje bus įsteigta kelios dešimtys naujų darbo vietų.

Pasak O. Volkovo, naujos gamyklos statybos projektas daugiausiai finansuojamas iš nuosavų „Brikers“ lėšų: tai yra plyno lauko tipo investicija.

Medicinos banko Verslo tarnybos direktorius Julius Ivaška teigia, jog „Brikers“ projektas vertinamas kaip perspektyvus bei gyvybingas.

„Priimdami sprendimą dėl paskolos suteikimo atidžiai vertiname projekto kokybę. Nepaisant ekonomikos sulėtėjimo ir to, kad jis paveikė ir mūsų šalies nekilnojamojo turto sektorių, „Brikers“ investicijų projektą vertiname pozityviai ir laikome jį perspektyviu. Įmonės plėtra finansuojama ir pasitelkus „Invegos“ teikiamas galimybes, šiuo atveju – garantiją“, – pastebi jis.

„Brikers LT“ visą savo pagamintą produkciją parduoda Lietuvoje. Išimtiniais atvejais pasirinkti gaminiai gali būti pristatyti ir į užsienio šalis.

Įgyvendinus investiciją Vievyje, „Brikers“ grupė iš viso turės keturias betono gaminių gamyklas: dvi Lietuvoje ir dvi Latvijoje.

TAIP PAT SKAITYKITE

Ruukki
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Baltparma

Baltparma.lt

Baltparma - blokeliai ir kitos statybinės medžiagos

Ruukki Products AS

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu