Liepos 15d. Trečiadienis

Metalinės stogo dangos

Peržiūrų skaičius: 73768
Metalinės stogo dangos

Metalinės stogo dangos naudojamos pasaulyje daugiau 500 metų (priedai).

Šiuo metu užsienio spaudoje daug publikacijų apie metalinės dangas, kur siūloma jas naudoti ne tik kaip iki šiol buvo įprasta pramoniniams pastatams dengti bet ir gyvenamiesiems namams.

Didžiausias jų privalumas- ilgaamžiškumas. Kokybiškos metalinės dangos iš galvanizuoto plieno nereikia keisti net iki 50 metų.

Jos nėra triukšmingos kaip tai galėtų atrodyti. Metalinės dangos paprastai klojamos ant kieto pagrindo, izoliacinės medžiagos bei atiko erdvė (šlaitinio stogo atveju) sudaro papildomą garso izoliaciją. Tyrimai parodė, kad metalinės dangos nėra labiau triukšmingos už bet kokią tradicinę stogo dangą.

Taip pat nėra pagrindo manyti, kad metalinis stogas smarkiai įkaista karščių metu. Metalas atspindi apie 70% saulės energijos, kas žymiai mažina sukauptos šilumos kiekį, o tuo pačiu mažiau šilumos “įsiskverbia” į pastato vidų.

Dar vienas mitas-metalinė danga pritraukia žaibą. Visada žaibą pritraukia aukščiausias taškas, nebūtinai metalas. Galimybė kad žaibas trenks į metalinį stogą yra lygiai tokia pati kaip ir tą, kad žaibas trenks į bet kokio kito tipo stogą. Bet kokiu atveju, jeigu žaibas trenks į pastato stogą, metalinė stogo danga gali apsaugoti pastatą nuo gaisro, kadangi metalas gali iškrauti elektros įkrovą, be to jis yra visiškai nedegus.

Dar viena metalinių dangų augančio populiarumo priežastys ta, kad jos ekologiškos, visiškai nekenksmingos aplinkai, žmonių ir gyvūnų sveikatai bei gyvybei, kas yra labai svarbu dabartiniais laikais, pasižyminčiais dideliu aplinkos užterštumu.

CINKUOTO PLIENO ČERPĖS SU AKMENS BARSTALU

Čerpės, suderinančios tradicinių čerpių ir kitų stogo dangų privalumus.

Kompozicinės čerpės laikomos viena efektyviausių šlaitinių stogo dangų. Jos lengvos, turi gerų mechaninių ypatybių ir daugelį geriausių kitų stogo dangų privalumų.

Tai estetiška, tyli ir lengva danga. Dėl nedidelio svorio ji lengvai ir greitai montuojama, be to, yra ypač patvari, sandari bei ilgaamžė. Jai suteikiama trisdešimties metų garantija. Tokios stogų dangos nereikia papildomai prižiūrėti net esant nepalankiausioms eksploatavimo sąlygoms.

Čerpės „Decra“ gali būti naudojamos tiek naujuose, tiek atnaujinamuose objektuose bet kokiomis klimato sąlygomis. Ši danga atspari karščiui ir šalčiui, rūgštiems lietums, sniegui bei itin stipriems vėjams. Naudojant šią dangą nebus sniego nuošliaužų, sukeliančių nemenką pavojų žiemą.

Kompozicinės čerpės gaminamos iš cinkuoto plieno, padengto keliais apsauginiais sluoksniais ir iš viršaus papildomai apsaugoto natūraliu akmens barstalu. Išoriškai jos primena keramines ar betonines čerpes.

Kvadratinis metras šios dangos sveria tik 6,7 kg, todėl ją lengva užkelti ant stogo. Be to, ji neužima daug vietos, taigi ją lengva sandėliuoti statybų vietoje. Viena metalinė čerpės plokštė uždengia 0,46 m²stogo, todėl danga montuojama labai greitai ir beveik be atliekų. Rekonstruojamuose objektuose šią dangą galima kloti tiesiog ant senosios stogo dangos.

SKARDINE STOGO DANGA

Skardinė stogo danga gali būti įvairių rūšių: profiliuota trapecinio profilio, banguota,

Renkantis skardinę stogo dangą nereikėtų pamiršti, jog leistini minimalūs stogo nuolydžiai čerpinio profiliavimo lakštų stogo dangai yra 1:4, profiliuotų plieno lakštų – 1:7, valcuotų plieno lakštų – 1:12. Pas Pasirinkus netinkamą skardos profilį, kyla pavojus, jog per stogo dangos siūles tarp lakštų pateks vanduo.


Nendriniai stogai - estetiški stogai

Nendriniai stogai - estetiški stogai

Nendriniai stogai yra nuostabūs! Kartą pamatę gerai suprojektuotą pastatą su nendrine (šiaudine) stogo danga, pamirštumėte visas kitas stogų dengimo technologijas. Kita tokia unikali stogo danga, turinčios tokią sandarą, nuožulnumą, bangavimą bei...


Stogų įrengimo darbai. Ką verta žinoti?

Stogų įrengimo darbai. Ką verta žinoti?

Priklausomai nuo stogo konstrukcijų ir panaudotų statybos produktų gali būti įrengiami visi čia minimi ir kiti būtini, bet čia nepaminėti, sluoksniai arba gali būti įrengiami atskirų sluoksnių deriniai. Bituminėmis čerpėmis dengtų šlaitinių stogų...


RENKAMĖS STOGO LANGUS: į ką atkreipti dėmesį?

RENKAMĖS STOGO LANGUS: į ką atkreipti dėmesį?

Kalbame apie stoglangių pasirinkimą ir į ką reiktų atkreipti dėmesį perkant stogo langus. Šį kartą kalbiname Mindaugą Pilipūną, „FAKRO“ pardavimų vadovą Lietuvai.


Stogo plėvelės. Ką reikia žinoti

Stogo plėvelės. Ką reikia žinoti

Stogų plėvelės gali būti dviejų tipų: difuzinės ir antikondensacinės. Jos skiriasi laidumo garams laipsniu, kuris lemia stogo plėvelių montavimo būdus. Plėvelės, kurios mažiau laidžios garams, vadinamos antikondensacinėmis, o tos plėvelės, kurios...


Lietaus latakų ir lietvamzdžių apsauga nuo užšalimo

Lietaus latakų ir lietvamzdžių apsauga nuo užšalimo

Įrengta stogų ledo ir sniego tirpinimo sistema apsaugo nuo varveklių susidarymo ir galimų žmonių sužalojimų, automobilių apgadinimų, leidžia išvengti fasadų erozijos, stogo konstrukcijų, vandens nutekėjimo elementų gadinimo, apsaugo nuo pavojų,...


SHINGLAS – lanksčios bituminės čerpės

SHINGLAS – lanksčios bituminės čerpės

Lanksčios bituminės čerpės SHINGLAS - universali stogo danga, plačiai naudojama klojant naujus ir remontuojant senus stogus. Čerpės pritaikytos dengti šlaitiniams gyvenamųjų, pramoninių bei kitos paskirties statinių sudėtingų konfigūracijų ir...


Naujos kartos bituminės laminuotos čerpės - išskirtinė spalvų paletė!

Naujos kartos bituminės laminuotos čerpės - išskirtinė spalvų paletė!

Lanksčiųjų bituminių laminuotų čerpių serija JAZZ – tai naujas aukštos klasės produktas su patobulintais techniniais duomenimis, skirtas originalaus dizaino sprendimams. Laminuotų čerpių reljefas ir spalvos padeda sukurti labai natūralų,...


Čerpių imitacijos stogo dangos apskaičiavimas

Čerpių imitacijos stogo dangos apskaičiavimas

Norint apskaičiuoti stogo dangą visų pirma reikia atlikti stogo matavimus, tam, kad tiksliai galima būtų paskaičiuoti reikiamą medžiagų kiekį. Norint atlikti preliminarų skaičiavimą, galima remtis ir turimais duomenimis iš projekto. Kad atliktume...


PRESTĖJA, UAB
PRESTĖJA, UAB

Tik kokybiškos ir laiko patikrintos statybinės medžiagos.

Arpekas, UAB
Arpekas, UAB

Viskas kas susiję su stogais, stoglangiais, klinkeriu ir moduliniais laiptais

Mosas, UAB
Mosas, UAB

Galime pateikti ne tik statybines bei apdailos medžiagas atskirai, bet ir kompleksinius sprendimus.

"Ruukki Products" AS
"Ruukki Products" AS

Suomiška plieninė stogo danga, lietvamzdžiai ir kiti stogo priedai. Spalvų derinimo programėlė...

Infantas, UAB
Infantas, UAB

RUUKKI stogo dangos, letaus nuvedimo sistemos, skardos lankstymas, kraigai, vėjalentės, palangės, Rheinzink skarda, konsultacijos

Eternit Baltic, UAB
Eternit Baltic, UAB

Stogų dangos, medžiagos - prekyba. Statybinės medžiagos - prekyba.

Stogdanga, UAB
Stogdanga, UAB

Įvairios stogų dangos, stogo dengimo darbai

Sąžininga statyba, UAB
Sąžininga statyba, UAB

Statome įvairaus tipo namus: nuo pamatų iki sudėtingų inžinerinių sprendimų. Įrengiame vandentiekio, įvairias šildymo sistemas, klientui pageidaujant įrengiame ir išmanaus namo sistemas.

Stukma, UAB
Stukma, UAB

Turime didžiulę patirtį įvairiose statybos sferose ir galime Jums padėti!

www.vegas.lt

www.vegas.lt

Aukščiausios kokybės čiužiniai Jūsų ramiam miegui.
www.ruukkistogas.lt

www.ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai. Dizaino parinkimo programėlė...
MDS terasos

MDS terasos

Terasų įrengimas, produktai terasai.