Sausio 24d. Pirmadienis

Metalinės stogo dangos

Peržiūrų skaičius: 73768
Metalinės stogo dangos

Metalinės stogo dangos naudojamos pasaulyje daugiau 500 metų (priedai).

Šiuo metu užsienio spaudoje daug publikacijų apie metalinės dangas, kur siūloma jas naudoti ne tik kaip iki šiol buvo įprasta pramoniniams pastatams dengti bet ir gyvenamiesiems namams.

Didžiausias jų privalumas- ilgaamžiškumas. Kokybiškos metalinės dangos iš galvanizuoto plieno nereikia keisti net iki 50 metų.

Jos nėra triukšmingos kaip tai galėtų atrodyti. Metalinės dangos paprastai klojamos ant kieto pagrindo, izoliacinės medžiagos bei atiko erdvė (šlaitinio stogo atveju) sudaro papildomą garso izoliaciją. Tyrimai parodė, kad metalinės dangos nėra labiau triukšmingos už bet kokią tradicinę stogo dangą.

Taip pat nėra pagrindo manyti, kad metalinis stogas smarkiai įkaista karščių metu. Metalas atspindi apie 70% saulės energijos, kas žymiai mažina sukauptos šilumos kiekį, o tuo pačiu mažiau šilumos “įsiskverbia” į pastato vidų.

Dar vienas mitas-metalinė danga pritraukia žaibą. Visada žaibą pritraukia aukščiausias taškas, nebūtinai metalas. Galimybė kad žaibas trenks į metalinį stogą yra lygiai tokia pati kaip ir tą, kad žaibas trenks į bet kokio kito tipo stogą. Bet kokiu atveju, jeigu žaibas trenks į pastato stogą, metalinė stogo danga gali apsaugoti pastatą nuo gaisro, kadangi metalas gali iškrauti elektros įkrovą, be to jis yra visiškai nedegus.

Dar viena metalinių dangų augančio populiarumo priežastys ta, kad jos ekologiškos, visiškai nekenksmingos aplinkai, žmonių ir gyvūnų sveikatai bei gyvybei, kas yra labai svarbu dabartiniais laikais, pasižyminčiais dideliu aplinkos užterštumu.

CINKUOTO PLIENO ČERPĖS SU AKMENS BARSTALU

Čerpės, suderinančios tradicinių čerpių ir kitų stogo dangų privalumus.

Kompozicinės čerpės laikomos viena efektyviausių šlaitinių stogo dangų. Jos lengvos, turi gerų mechaninių ypatybių ir daugelį geriausių kitų stogo dangų privalumų.

Tai estetiška, tyli ir lengva danga. Dėl nedidelio svorio ji lengvai ir greitai montuojama, be to, yra ypač patvari, sandari bei ilgaamžė. Jai suteikiama trisdešimties metų garantija. Tokios stogų dangos nereikia papildomai prižiūrėti net esant nepalankiausioms eksploatavimo sąlygoms.

Čerpės „Decra“ gali būti naudojamos tiek naujuose, tiek atnaujinamuose objektuose bet kokiomis klimato sąlygomis. Ši danga atspari karščiui ir šalčiui, rūgštiems lietums, sniegui bei itin stipriems vėjams. Naudojant šią dangą nebus sniego nuošliaužų, sukeliančių nemenką pavojų žiemą.

Kompozicinės čerpės gaminamos iš cinkuoto plieno, padengto keliais apsauginiais sluoksniais ir iš viršaus papildomai apsaugoto natūraliu akmens barstalu. Išoriškai jos primena keramines ar betonines čerpes.

Kvadratinis metras šios dangos sveria tik 6,7 kg, todėl ją lengva užkelti ant stogo. Be to, ji neužima daug vietos, taigi ją lengva sandėliuoti statybų vietoje. Viena metalinė čerpės plokštė uždengia 0,46 m²stogo, todėl danga montuojama labai greitai ir beveik be atliekų. Rekonstruojamuose objektuose šią dangą galima kloti tiesiog ant senosios stogo dangos.

SKARDINE STOGO DANGA

Skardinė stogo danga gali būti įvairių rūšių: profiliuota trapecinio profilio, banguota,

Renkantis skardinę stogo dangą nereikėtų pamiršti, jog leistini minimalūs stogo nuolydžiai čerpinio profiliavimo lakštų stogo dangai yra 1:4, profiliuotų plieno lakštų – 1:7, valcuotų plieno lakštų – 1:12. Pas Pasirinkus netinkamą skardos profilį, kyla pavojus, jog per stogo dangos siūles tarp lakštų pateks vanduo.


Stogų konstrukcijos ir jų įrengimas

Stogų konstrukcijos ir jų įrengimas

Nepriklausomai nuo stogo tipo ar jo nuolydžio stogas yra svarbiausia pastato atitvarinė dalis, turinti didelę įtaką pastato visuminiams šilumos nuostoliams bei energijos vartojimo efektyvumui. Sumažinus šilumos nuostolius per stogo konstrukciją...


Plieninė stogo danga ir plieno lakštai. Stogo dengimo niuansai

Plieninė stogo danga ir plieno lakštai. Stogo dengimo niuansai

Individualiųjų namų savinikai, artėjant pavasariui, rūpinasi stogo renovacija ir galimybėmis. Vis dažniau domimasi kuo pakeisti seną stogo dangą, juk norisi tvirtos, kokybiškos ir ilgaamžės. Apie plieninės stogo dangos ir plieno lakštų stogo...


Metalinės stogo dangos šlaitiniam stogui

Metalinės stogo dangos šlaitiniam stogui

Namas bus patikimas, jei patikimas bus stogas - viena iš pagrindinių sudėtinių pastato dalių. Jis saugo gyvybiškai svarbias pastato dalis, konstrukcijas nuo lietaus, sniego, vėjo, saulės ir t.t. Tai taip pat ir viena brangiausių pastato dalių:...


Šlaitinis stogas per dieną!

Šlaitinis stogas per dieną!

Šiltas ir sandarus stogas – viena svarbiausių energiškai efektyvaus pastato konstrukcijos dalių. Be šilumos ir sandarumo reikalavimų, keliamų jame naudojamoms medžiagoms, vis svarbesni vartotojams tampa dar keli veiksniai: medžiagų montavimo...


Kitokia renovacija sutaupo milijonus litų

Kitokia renovacija sutaupo milijonus litų

Noras gyventi šiltame, energetiškai taupiame ir sveikame būste Lietuvoje siejamas su milijoninėmis išlaidomis. Plytinių ir blokinių daugiabučių pastatų gyventojai priversti rinktis: arba įsigyti kelis šimtus tūkstančių litų kainuojantį naujos...


Stogo keitimas ar remontas?

Stogo keitimas ar remontas?

Tai, kad geriau yra prižiūrėti negu taisyti, žinome visi, tačiau su pilnu stogo keitimo poreikiu visada yra sunku susitaikyti. Kai kuriais atvejais, tai yra vienintelis pasirinkimas. Pastatas, kuriame gyvename privalo būti saugus bei nekeliantis...


Stogo šiluminės savybės

Stogo šiluminės savybės

Jeigu statytojui pigiau apšiltinti stogą, negu sienas, jis gali padidinti stogo apšiltinimo storį ir sumažinti sienos apšiltinimo storį. Kaip parinkti optimalią stogo šiluminę varžą?


SHINGLAS – lanksčios bituminės čerpės

SHINGLAS – lanksčios bituminės čerpės

Lanksčios bituminės čerpės SHINGLAS - universali stogo danga, plačiai naudojama klojant naujus ir remontuojant senus stogus. Čerpės pritaikytos dengti šlaitiniams gyvenamųjų, pramoninių bei kitos paskirties statinių sudėtingų konfigūracijų ir...


Mosas, UAB
Mosas, UAB

Galime pateikti ne tik statybines bei apdailos medžiagas atskirai, bet ir kompleksinius sprendimus.

"Ruukki Products" AS
"Ruukki Products" AS

Suomiška plieninė stogo danga, lietvamzdžiai ir kiti stogo priedai. Spalvų derinimo programėlė...

Infantas, UAB
Infantas, UAB

RUUKKI stogo dangos, letaus nuvedimo sistemos, skardos lankstymas, kraigai, vėjalentės, palangės, Rheinzink skarda, konsultacijos

Eternit Baltic, UAB
Eternit Baltic, UAB

Stogų dangos, medžiagos - prekyba. Statybinės medžiagos - prekyba.

Arpekas, UAB
Arpekas, UAB

Viskas kas susiję su stogais, stoglangiais, klinkeriu ir moduliniais laiptais

PRESTĖJA, UAB
PRESTĖJA, UAB

Tik kokybiškos ir laiko patikrintos statybinės medžiagos.

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu
www.ruukkistogas.lt

www.ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai. Dizaino parinkimo programėlė...