Kovo 31d. Antradienis

Metalinės stogo dangos

Peržiūrų skaičius: 73768
Metalinės stogo dangos

Metalinės stogo dangos naudojamos pasaulyje daugiau 500 metų (priedai).

Šiuo metu užsienio spaudoje daug publikacijų apie metalinės dangas, kur siūloma jas naudoti ne tik kaip iki šiol buvo įprasta pramoniniams pastatams dengti bet ir gyvenamiesiems namams.

Didžiausias jų privalumas- ilgaamžiškumas. Kokybiškos metalinės dangos iš galvanizuoto plieno nereikia keisti net iki 50 metų.

Jos nėra triukšmingos kaip tai galėtų atrodyti. Metalinės dangos paprastai klojamos ant kieto pagrindo, izoliacinės medžiagos bei atiko erdvė (šlaitinio stogo atveju) sudaro papildomą garso izoliaciją. Tyrimai parodė, kad metalinės dangos nėra labiau triukšmingos už bet kokią tradicinę stogo dangą.

Taip pat nėra pagrindo manyti, kad metalinis stogas smarkiai įkaista karščių metu. Metalas atspindi apie 70% saulės energijos, kas žymiai mažina sukauptos šilumos kiekį, o tuo pačiu mažiau šilumos “įsiskverbia” į pastato vidų.

Dar vienas mitas-metalinė danga pritraukia žaibą. Visada žaibą pritraukia aukščiausias taškas, nebūtinai metalas. Galimybė kad žaibas trenks į metalinį stogą yra lygiai tokia pati kaip ir tą, kad žaibas trenks į bet kokio kito tipo stogą. Bet kokiu atveju, jeigu žaibas trenks į pastato stogą, metalinė stogo danga gali apsaugoti pastatą nuo gaisro, kadangi metalas gali iškrauti elektros įkrovą, be to jis yra visiškai nedegus.

Dar viena metalinių dangų augančio populiarumo priežastys ta, kad jos ekologiškos, visiškai nekenksmingos aplinkai, žmonių ir gyvūnų sveikatai bei gyvybei, kas yra labai svarbu dabartiniais laikais, pasižyminčiais dideliu aplinkos užterštumu.

CINKUOTO PLIENO ČERPĖS SU AKMENS BARSTALU

Čerpės, suderinančios tradicinių čerpių ir kitų stogo dangų privalumus.

Kompozicinės čerpės laikomos viena efektyviausių šlaitinių stogo dangų. Jos lengvos, turi gerų mechaninių ypatybių ir daugelį geriausių kitų stogo dangų privalumų.

Tai estetiška, tyli ir lengva danga. Dėl nedidelio svorio ji lengvai ir greitai montuojama, be to, yra ypač patvari, sandari bei ilgaamžė. Jai suteikiama trisdešimties metų garantija. Tokios stogų dangos nereikia papildomai prižiūrėti net esant nepalankiausioms eksploatavimo sąlygoms.

Čerpės „Decra“ gali būti naudojamos tiek naujuose, tiek atnaujinamuose objektuose bet kokiomis klimato sąlygomis. Ši danga atspari karščiui ir šalčiui, rūgštiems lietums, sniegui bei itin stipriems vėjams. Naudojant šią dangą nebus sniego nuošliaužų, sukeliančių nemenką pavojų žiemą.

Kompozicinės čerpės gaminamos iš cinkuoto plieno, padengto keliais apsauginiais sluoksniais ir iš viršaus papildomai apsaugoto natūraliu akmens barstalu. Išoriškai jos primena keramines ar betonines čerpes.

Kvadratinis metras šios dangos sveria tik 6,7 kg, todėl ją lengva užkelti ant stogo. Be to, ji neužima daug vietos, taigi ją lengva sandėliuoti statybų vietoje. Viena metalinė čerpės plokštė uždengia 0,46 m²stogo, todėl danga montuojama labai greitai ir beveik be atliekų. Rekonstruojamuose objektuose šią dangą galima kloti tiesiog ant senosios stogo dangos.

SKARDINE STOGO DANGA

Skardinė stogo danga gali būti įvairių rūšių: profiliuota trapecinio profilio, banguota,

Renkantis skardinę stogo dangą nereikėtų pamiršti, jog leistini minimalūs stogo nuolydžiai čerpinio profiliavimo lakštų stogo dangai yra 1:4, profiliuotų plieno lakštų – 1:7, valcuotų plieno lakštų – 1:12. Pas Pasirinkus netinkamą skardos profilį, kyla pavojus, jog per stogo dangos siūles tarp lakštų pateks vanduo.


Fazercementinės plokštelės

Fazercementinės plokštelės

Fazercementinės plokštelės, tai natūralios uolienos ploktelių imitacija, pagaminta iš cemento. Jos pradėtos gaminti norint įtikti užsakovams, kurie pasiryžę matyti savo stogą uždengtą uolienine danga, bet norintys stogui išleisti mažiau pinigų.


Sukurtos spalvą keičiančios ir energiją taupančios stogų čerpės

Sukurtos spalvą keičiančios ir energiją taupančios stogų čerpės

Karštą vasaros dieną juodas stogas labai įkaista, tuo tarpu baltas stogas atspindi saulės spindulius ir padeda išlaikyti namus vėsius. Žiemą saulės spindulius sugeriančio juodo stogo sukaupta šiluma gali padėti sumažinti energijos išlaidas,...


5 patarimai, kaip išsirinkti tinkamą stogo dangą

5 patarimai, kaip išsirinkti tinkamą stogo dangą

Stogas – viena svarbiausių namo dalių, ne tik sauganti nuo šalčio, karščio, kritulių, bet ir puošianti statinį, tad jam turėtų būti skiriamas ypatingas dėmesys. Ypač šio visuotino atšilimo sąlygomis, kai audras keičia kruša, o šią –...


NAUJIENA ! Bituminės čerpės "RoofShield"

NAUJIENA ! Bituminės čerpės "RoofShield"

Šias bitumines čerpeles pasaulio profesionalai sukūrė tam, kad padėtų įrengti patikimą ir gražų Jūsų namo stogą, užtikrintu šeimos komfortą ir saugumą. Bituminės čerpės "RoofShield" skirtos įrengti stogo dangą, kai stogo nuolydis nuo 12...


Dažai ir hermetikai – alternatyva stogo keitimui

Dažai ir hermetikai – alternatyva stogo keitimui

Savaime aišku, kad senas stogas dengia seną namą, todėl ne visada verta senąjį stogą lupti ir keisti dangą. Kartais ekonomiškiau jį padengti atspariais dažais, hermetikais, juolab kad yra naujų, tik tokiam tikslui skirtų produktų. Beje, šie...


Čerpių montavimas

Čerpių montavimas

Šiuolaikiniai betoninių čerpių stogai jau ne viena dešimtmetį įrodo, kad puikiai tinka šiaurės šalyse. Daugiametė patirtis ir šiuolaikinės gamybos technologijos garantuoja aukštą čerpių kokybę, atitinkančią Europos normas ir bandymus, nurodytus...


Kaip įsirengti terasą ar atvirą balkoną su dirbtine žole

Kaip įsirengti terasą ar atvirą balkoną su dirbtine žole

Dirbtinė dekoratyvinė danga, arba kitaip dar vadinama dirbtinė žolė tinka įvairiems interjero, eksterjero ir kraštovaizdžio sprendimams: terasoms, balkonams, stogams, vaikų žaidimo aikštelėms ir pan. Danga nekenksminga, lengva prižiūrima ir maloni...


NAUJIENA  BUDMAT® gamina klasikinį stoginį profilį

NAUJIENA BUDMAT® gamina klasikinį stoginį profilį

BUDMAT gaminamos klasikinio tipo stogo dangos sukūrtos taip, idant atitiktų reikliausius projektinius, estetinius ir funkcinius standartus. BUDMAT klasikinio tipo dangos – dėl savo formos paprastumo bei klasikinės išvaizdos turi didelę...


Eternit Baltic, UAB
Eternit Baltic, UAB

Stogų dangos, medžiagos - prekyba. Statybinės medžiagos - prekyba.

Stogdanga, UAB
Stogdanga, UAB

Įvairios stogų dangos, stogo dengimo darbai

Arpekas, UAB
Arpekas, UAB

Viskas kas susiję su stogais, stoglangiais, klinkeriu ir moduliniais laiptais

Infantas, UAB
Infantas, UAB

RUUKKI stogo dangos, letaus nuvedimo sistemos, skardos lankstymas, kraigai, vėjalentės, palangės, Rheinzink skarda, konsultacijos

PRESTĖJA, UAB
PRESTĖJA, UAB

Tik kokybiškos ir laiko patikrintos statybinės medžiagos.

Stukma, UAB
Stukma, UAB

Turime didžiulę patirtį įvairiose statybos sferose ir galime Jums padėti!

"Ruukki Products" AS
"Ruukki Products" AS

Suomiška plieninė stogo danga, lietvamzdžiai ir kiti stogo priedai. Spalvų derinimo programėlė...

Mosas, UAB
Mosas, UAB

Galime pateikti ne tik statybines bei apdailos medžiagas atskirai, bet ir kompleksinius sprendimus.

Sąžininga statyba, UAB
Sąžininga statyba, UAB

Statome įvairaus tipo namus: nuo pamatų iki sudėtingų inžinerinių sprendimų. Įrengiame vandentiekio, įvairias šildymo sistemas, klientui pageidaujant įrengiame ir išmanaus namo sistemas.

www.vegas.lt

www.vegas.lt

Aukščiausios kokybės čiužiniai Jūsų ramiam miegui.
www.ruukkistogas.lt

www.ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai. Dizaino parinkimo programėlė...
MDS terasos

MDS terasos

Terasų įrengimas, produktai terasai.