Sausio 21d. Ketvirtadienis

Akmens grožis, plieno tvirtumas – tai tavo namo stogas

2014 Vasario 10d.
Peržiūrų skaičius: 22824

Kokią stogo dangą rinktis? Šį klausimą dažnai sau užduoda potencialus pirkėjas, kuris nėra tvirtai apsisprendęs dėl stogo dangos. Šiuo metu rinkoje yra labai platus pasirinkimas, pradedant nuo tradicinių, metalo, molio, betono ar bitumo čerpėmis ir baigiant netradiciniais, žaliuojančiais ar šiaudiniais stogai. Be stogo dangos namo statyba ar jo renovavimas neįsivaizduojamas. Daugelis namų savininkų, tirpstant sniegui, jau atkreipė dėmesį į seną stogo dangą, kurią metas keisti. O kaip išsirinkti tinkamą dangą ir į ką atkreipti dėmesį, patars UAB KLINKERIS VISIEMS oficialus GERARD stogo dangų atstovas Lietuvoje.

Renkantis stogo dangą svarbu atkreipti dėmesį, kokiais kriterijais remiatės. Svarbu suprasti, kad stogo dangos pasirinkimas priklauso ne nuo vieno kriterijaus. Įprasta, kad paprašius kliento įvardinti stogo dangai  keliamus reikalavimus pasirodo, kad jų yra gerokai daugiau, nei atrodo iš pradžių. Kas domina klientus?

KAINA

Tai, ko gero, dažniausiai užsakovų įvardinamas svarbiausias pasirinkimo kriterijus. Taip, kaina, be abejonės, labai svarbi renkantis dangą stogui, tačiau plačiau nagrinėjant matysite, kad pasirinkimą lemia daugelis kitų, ne mažiau svarbių savybių. Vadinasi, kaina neturėtų daryti įtakos Jūsų pasirinkimui.

GAMINTOJAS

Perkant stogo dangą pirkėjams gamintojas yra labai svarbus. Žinomas ir patikimas prekės ženklas užtikrina klientui geros kokybės gaminį. Renkantis patikimo  stogo gamintojo produkciją taip pat būsite tikri ir naudojamomis geriausios kokybės žaliavomis ir naujausiomis technologijomis. Šiuo atveju, UAB KLINKERIS VISIEMS atstovaujama stogo danga yra paplitusi daugiau nei 120 šalių.

GARANTIJA, ILGAAMŽIŠKUMAS, PATVARUMAS

Svarbu ne tik kuriam laikui, bet ir kas garantiją suteikia.  Tai galioja ne vien stogų dangoms, bet ir visiems kitiems produktams. Yra buvę atvejų, kai užsidarius prekybos įmonei, pirkėjas lieka be jokių garantijų. Tad renkantis reikėtų atkreipti dėmesį ir į garantinį laikotarpį. Suprantama, dengiant stogą  visai nesinori galvoti apie jo remontą ateityje. Imkime pavyzdį, 90-ųjų pabaigoje vykdytų statybų metu buvo naudojamos įvairiausios kokybės stogų dangos. Kaip manote, kodėl kai kurių namų šeimininkai dabar yra priversti remontuoti stogus?

STATYBA-REMONTAS-STATYBA-REMONTAS begalinis ratas prikausto prie daug didesnių investicijų, tad ar nebūtų paprasčiau vieną kartą sumontuoti kokybišką dangą ir būti užtikrintais bent 50 metų? UAB KLINKERIS VISIEMS siūlomas puikus sprendimas – GERARD stogo danga. Tokia investicija leis sukurti komfortą, patogų gyvenimo būdą ir ilgai tuo mėgautis.

GERARD stogo danga susideda iš 8 sluoksnių, užtikrinančių dangos ilgaamžiškumą:

SĄVYBĖS:

Atsparumu sniegui ir ledui - atlaiko didelį sniego kiekį. Sniegas, ledas ir šaltis nekenkia nei dangai nei apsauginiam jos sluoksniui. Šiurkšti stogo danga neleidžia sniegui čiuožti, todėl jis natūraliai ištirpsta.

Atsparumu ugniai - plieno apsauginis sluoksnis neleidžia plisti liepsnoms. Lengvas GERARD stogų svoris bei unikali tvirtinimo sistema mažina stogo įgriuvimo riziką.

Šį stogo danga dėl savo unikalumo sulaiko lietaus ir vėjo triukšmą, o nuo stogo surinktas lietaus vanduo atitinka PASAULIO SVEIKATOS ORGANIZACIJOS geriamojo vandens kokybės kriterijus, iš kurių pats svarbiausias – draugiškas aplinkai. Taip pat GERARD stogo dangos pasižymi cinko aliuminio lydiniu "Zinculame". Jo dengtas plienas yra itin atsparus korozijai, saugo dangą nuo žalingo aplinkos  poveikio. Kadangi visi čerpės sluoksniai uždengiami po lakšto presavimo, nėra jokių įplyšimų ar net mikro įtrūkimų.

Lengvumas - dengiant molio ir betono stogą, čerpių svoris viename kvadratiniame metre yra  iki 7  kartų didesnis nei  GERARD, jos tik 6,6 kg/m2 , todėl galima gerokai sutaupyti projektuojant lanksčiąsias stogo konstrukcijas. Lengvos GERARD   čerpės ir išskirtinė tvirtinimo sistema užtikrina ilgaamžį stogo tvirtumą.Rinkitės kokybišką ir ilgaamžę stogo dangą su www.klinkerisvisiems.lt .

Foto galerija>>>


Apželdintas stogas

Apželdintas stogas

Jei terasas ir automobilių stovėjimo aikšteles jau dažnai įrengia ant plokščių stogų, tai stogų sodus kol kas galime sutikti gana retai. Tai dažniausiai yra susiję su didelėmis išlaidomis, kurių reikalauja apželdintų stogų įrengimas ir priežiūra....


Čerpių montavimas

Čerpių montavimas

Šiuolaikiniai betoninių čerpių stogai jau ne viena dešimtmetį įrodo, kad puikiai tinka šiaurės šalyse. Daugiametė patirtis ir šiuolaikinės gamybos technologijos garantuoja aukštą čerpių kokybę, atitinkančią Europos normas ir bandymus, nurodytus...


UAB "Vlatausa" siūlomas Maumedžio čerpių stogas atlaiko 100 metų

UAB "Vlatausa" siūlomas Maumedžio čerpių stogas atlaiko 100 metų

Kaip manote, kiek gali laikyti stogas, dengtas maumedžio čerpių danga? Ogi daugiau kaip šimtmetį, jei laikomasi technologijų. Tai seniai išbandyta Vokietijoje ir Austrijoje, kur tokiais stogais dengiamos bažnyčios, viešbučiai ir kiti prestižiniai...


Nendrinis stogas už 25 tūkst. Lt: galėtų daugiau, bet nespėja

Nendrinis stogas už 25 tūkst. Lt: galėtų daugiau, bet nespėja

Nendrių pjovėjai džiaugiasi žiema: ji trumpa, sniego buvo mažai, todėl šių augalų buvo nupjauta kaip niekada daug, o šiemet pradėtos rengti ekskursijos į nendrių plotus sulaukė didelio turistų susidomėjimo. Kaip ir prieš šimtą ar daugiau metų,...


SHINGLAS – lanksčios bituminės čerpės

SHINGLAS – lanksčios bituminės čerpės

Lanksčios bituminės čerpės SHINGLAS - universali stogo danga, plačiai naudojama klojant naujus ir remontuojant senus stogus. Čerpės pritaikytos dengti šlaitiniams gyvenamųjų, pramoninių bei kitos paskirties statinių sudėtingų konfigūracijų ir...


NAUJIENA  BUDMAT® gamina klasikinį stoginį profilį

NAUJIENA BUDMAT® gamina klasikinį stoginį profilį

BUDMAT gaminamos klasikinio tipo stogo dangos sukūrtos taip, idant atitiktų reikliausius projektinius, estetinius ir funkcinius standartus. BUDMAT klasikinio tipo dangos – dėl savo formos paprastumo bei klasikinės išvaizdos turi didelę...


Čerpinis profilis nedideliais lakštais – Ruukki Finnera

Čerpinis profilis nedideliais lakštais – Ruukki Finnera

Prieš dvejus metus Ruukki kompanijos pristatytą modulinę čerpinę stogo dangą Finnera teigiamai įvertino ir ją įsigiję namų savininkai ir patyrę stogdengiai.


Stoglangiai: šilti, šiltesni, šilčiausi

Stoglangiai: šilti, šiltesni, šilčiausi

Pagal Europos sąjungos direktyvas griežtėja pastatų energinio efektyvumo ir sandarumo reikalavimamas, statybiniai elementai turi atitikti vis aukštesnius standartus. Stoglangiams dėl jų padėties pastate skiriamas ypatingas dėmesys: juk per...


Mosas, UAB
Mosas, UAB

Galime pateikti ne tik statybines bei apdailos medžiagas atskirai, bet ir kompleksinius sprendimus.

Stogdanga, UAB
Stogdanga, UAB

Įvairios stogų dangos, stogo dengimo darbai

Eternit Baltic, UAB
Eternit Baltic, UAB

Stogų dangos, medžiagos - prekyba. Statybinės medžiagos - prekyba.

Stukma, UAB
Stukma, UAB

Turime didžiulę patirtį įvairiose statybos sferose ir galime Jums padėti!

"Ruukki Products" AS
"Ruukki Products" AS

Suomiška plieninė stogo danga, lietvamzdžiai ir kiti stogo priedai. Spalvų derinimo programėlė...

Arpekas, UAB
Arpekas, UAB

Viskas kas susiję su stogais, stoglangiais, klinkeriu ir moduliniais laiptais

PRESTĖJA, UAB
PRESTĖJA, UAB

Tik kokybiškos ir laiko patikrintos statybinės medžiagos.

Sąžininga statyba, UAB
Sąžininga statyba, UAB

Statome įvairaus tipo namus: nuo pamatų iki sudėtingų inžinerinių sprendimų. Įrengiame vandentiekio, įvairias šildymo sistemas, klientui pageidaujant įrengiame ir išmanaus namo sistemas.

Infantas, UAB
Infantas, UAB

RUUKKI stogo dangos, letaus nuvedimo sistemos, skardos lankstymas, kraigai, vėjalentės, palangės, Rheinzink skarda, konsultacijos

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu
www.vegas.lt

www.vegas.lt

Aukščiausios kokybės čiužiniai Jūsų ramiam miegui.
www.ruukkistogas.lt

www.ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai. Dizaino parinkimo programėlė...
MDS terasos

MDS terasos

Terasų įrengimas, produktai terasai.