Birželio 5d. Penktadienis

Akmens grožis, plieno tvirtumas – tai tavo namo stogas

2014 Vasario 10d.
Peržiūrų skaičius: 22824

Kokią stogo dangą rinktis? Šį klausimą dažnai sau užduoda potencialus pirkėjas, kuris nėra tvirtai apsisprendęs dėl stogo dangos. Šiuo metu rinkoje yra labai platus pasirinkimas, pradedant nuo tradicinių, metalo, molio, betono ar bitumo čerpėmis ir baigiant netradiciniais, žaliuojančiais ar šiaudiniais stogai. Be stogo dangos namo statyba ar jo renovavimas neįsivaizduojamas. Daugelis namų savininkų, tirpstant sniegui, jau atkreipė dėmesį į seną stogo dangą, kurią metas keisti. O kaip išsirinkti tinkamą dangą ir į ką atkreipti dėmesį, patars UAB KLINKERIS VISIEMS oficialus GERARD stogo dangų atstovas Lietuvoje.

Renkantis stogo dangą svarbu atkreipti dėmesį, kokiais kriterijais remiatės. Svarbu suprasti, kad stogo dangos pasirinkimas priklauso ne nuo vieno kriterijaus. Įprasta, kad paprašius kliento įvardinti stogo dangai  keliamus reikalavimus pasirodo, kad jų yra gerokai daugiau, nei atrodo iš pradžių. Kas domina klientus?

KAINA

Tai, ko gero, dažniausiai užsakovų įvardinamas svarbiausias pasirinkimo kriterijus. Taip, kaina, be abejonės, labai svarbi renkantis dangą stogui, tačiau plačiau nagrinėjant matysite, kad pasirinkimą lemia daugelis kitų, ne mažiau svarbių savybių. Vadinasi, kaina neturėtų daryti įtakos Jūsų pasirinkimui.

GAMINTOJAS

Perkant stogo dangą pirkėjams gamintojas yra labai svarbus. Žinomas ir patikimas prekės ženklas užtikrina klientui geros kokybės gaminį. Renkantis patikimo  stogo gamintojo produkciją taip pat būsite tikri ir naudojamomis geriausios kokybės žaliavomis ir naujausiomis technologijomis. Šiuo atveju, UAB KLINKERIS VISIEMS atstovaujama stogo danga yra paplitusi daugiau nei 120 šalių.

GARANTIJA, ILGAAMŽIŠKUMAS, PATVARUMAS

Svarbu ne tik kuriam laikui, bet ir kas garantiją suteikia.  Tai galioja ne vien stogų dangoms, bet ir visiems kitiems produktams. Yra buvę atvejų, kai užsidarius prekybos įmonei, pirkėjas lieka be jokių garantijų. Tad renkantis reikėtų atkreipti dėmesį ir į garantinį laikotarpį. Suprantama, dengiant stogą  visai nesinori galvoti apie jo remontą ateityje. Imkime pavyzdį, 90-ųjų pabaigoje vykdytų statybų metu buvo naudojamos įvairiausios kokybės stogų dangos. Kaip manote, kodėl kai kurių namų šeimininkai dabar yra priversti remontuoti stogus?

STATYBA-REMONTAS-STATYBA-REMONTAS begalinis ratas prikausto prie daug didesnių investicijų, tad ar nebūtų paprasčiau vieną kartą sumontuoti kokybišką dangą ir būti užtikrintais bent 50 metų? UAB KLINKERIS VISIEMS siūlomas puikus sprendimas – GERARD stogo danga. Tokia investicija leis sukurti komfortą, patogų gyvenimo būdą ir ilgai tuo mėgautis.

GERARD stogo danga susideda iš 8 sluoksnių, užtikrinančių dangos ilgaamžiškumą:

SĄVYBĖS:

Atsparumu sniegui ir ledui - atlaiko didelį sniego kiekį. Sniegas, ledas ir šaltis nekenkia nei dangai nei apsauginiam jos sluoksniui. Šiurkšti stogo danga neleidžia sniegui čiuožti, todėl jis natūraliai ištirpsta.

Atsparumu ugniai - plieno apsauginis sluoksnis neleidžia plisti liepsnoms. Lengvas GERARD stogų svoris bei unikali tvirtinimo sistema mažina stogo įgriuvimo riziką.

Šį stogo danga dėl savo unikalumo sulaiko lietaus ir vėjo triukšmą, o nuo stogo surinktas lietaus vanduo atitinka PASAULIO SVEIKATOS ORGANIZACIJOS geriamojo vandens kokybės kriterijus, iš kurių pats svarbiausias – draugiškas aplinkai. Taip pat GERARD stogo dangos pasižymi cinko aliuminio lydiniu "Zinculame". Jo dengtas plienas yra itin atsparus korozijai, saugo dangą nuo žalingo aplinkos  poveikio. Kadangi visi čerpės sluoksniai uždengiami po lakšto presavimo, nėra jokių įplyšimų ar net mikro įtrūkimų.

Lengvumas - dengiant molio ir betono stogą, čerpių svoris viename kvadratiniame metre yra  iki 7  kartų didesnis nei  GERARD, jos tik 6,6 kg/m2 , todėl galima gerokai sutaupyti projektuojant lanksčiąsias stogo konstrukcijas. Lengvos GERARD   čerpės ir išskirtinė tvirtinimo sistema užtikrina ilgaamžį stogo tvirtumą.Rinkitės kokybišką ir ilgaamžę stogo dangą su www.klinkerisvisiems.lt .

Foto galerija>>>


Šlaitinio stogo karnizo pakala

Šlaitinio stogo karnizo pakala

Paradoksalu, kad mediena naudojama ten, kur jos dekoratyvumą išnaudoti sunku, kur reikėtų ilgaamžių ir patvarių, vandens ir šalčio poveikiui atsparių medžiagų – šlaitinio stogo karnizo ir frontono pakaloje. Deja, jau po kelių metų pakalos...


PVC danga

PVC danga

Ilgą laiką šalies naujų stogų rinkoje karaliavusias bitumines stogų dangas pamažu iš rinkos stumia sintetinės PVC dangos, skirtos plokštiems ir šlaitiniams stogams, pranokstančios savo pirmtakus ne tik žemesne kaina, bet ir techninėmis...


Keraminės čerpės – ilgalaikis pasirinkimas

Keraminės čerpės – ilgalaikis pasirinkimas (1)

Prieš pradėdami dengti stogą, pasvarstykite, koks sprendimas jums yra ekonomiškai naudingiausias. Be jokios abejonės, jis priklausys visų pirma nuo jūsų prioritetų: ar norite rasti pigiausią trumpalaikį sprendimą, ar SPRENDIMĄ, kurio nauda...


Gontiniai stogai

Gontiniai stogai

Gontai (šindeliai, medinės čerpės) turi daugiametę istoriją, siekiančią ne vieną amžių ir iki šiol yra vertinami ir naudojami dėl ypatingų savo savybių: ilgaamžiškumo, ekologiškumo, nepakartojamos išvaizdos, patikimos pastato apsaugos nuo bet...


Nendriniai stogai - estetiški stogai

Nendriniai stogai - estetiški stogai

Nendriniai stogai yra nuostabūs! Kartą pamatę gerai suprojektuotą pastatą su nendrine (šiaudine) stogo danga, pamirštumėte visas kitas stogų dengimo technologijas. Kita tokia unikali stogo danga, turinčios tokią sandarą, nuožulnumą, bangavimą bei...


Metalinės stogo dangos

Metalinės stogo dangos

Metalinės stogo dangos naudojamos pasaulyje daugiau 500 metų (priedai). Šiuo metu užsienio spaudoje daug publikacijų apie metalinės dangas, kur siūloma jas naudoti ne tik kaip iki šiol buvo įprasta pramoniniams pastatams dengti bet ir...


Dėl ko šiandien auga nendrinių stogų paklausa

Dėl ko šiandien auga nendrinių stogų paklausa

Modernių technologijų amžiuje pasiilgstame pačių natūraliausių dalykų, autentiškų etnografinių vaizdų, siekiame harmoningai gyventi aplinkoje, derančioje su gamta. Nendrėmis dengti pastatų stogai kaip tik atitinka šiuos su mūsų prigimtimi...


RENKAMĖS STOGO LANGUS: į ką atkreipti dėmesį?

RENKAMĖS STOGO LANGUS: į ką atkreipti dėmesį?

Kalbame apie stoglangių pasirinkimą ir į ką reiktų atkreipti dėmesį perkant stogo langus. Šį kartą kalbiname Mindaugą Pilipūną, „FAKRO“ pardavimų vadovą Lietuvai.


Infantas, UAB
Infantas, UAB

RUUKKI stogo dangos, letaus nuvedimo sistemos, skardos lankstymas, kraigai, vėjalentės, palangės, Rheinzink skarda, konsultacijos

Arpekas, UAB
Arpekas, UAB

Viskas kas susiję su stogais, stoglangiais, klinkeriu ir moduliniais laiptais

"Ruukki Products" AS
"Ruukki Products" AS

Suomiška plieninė stogo danga, lietvamzdžiai ir kiti stogo priedai. Spalvų derinimo programėlė...

Stukma, UAB
Stukma, UAB

Turime didžiulę patirtį įvairiose statybos sferose ir galime Jums padėti!

Eternit Baltic, UAB
Eternit Baltic, UAB

Stogų dangos, medžiagos - prekyba. Statybinės medžiagos - prekyba.

Sąžininga statyba, UAB
Sąžininga statyba, UAB

Statome įvairaus tipo namus: nuo pamatų iki sudėtingų inžinerinių sprendimų. Įrengiame vandentiekio, įvairias šildymo sistemas, klientui pageidaujant įrengiame ir išmanaus namo sistemas.

PRESTĖJA, UAB
PRESTĖJA, UAB

Tik kokybiškos ir laiko patikrintos statybinės medžiagos.

Stogdanga, UAB
Stogdanga, UAB

Įvairios stogų dangos, stogo dengimo darbai

Mosas, UAB
Mosas, UAB

Galime pateikti ne tik statybines bei apdailos medžiagas atskirai, bet ir kompleksinius sprendimus.

www.vegas.lt

www.vegas.lt

Aukščiausios kokybės čiužiniai Jūsų ramiam miegui.
www.ruukkistogas.lt

www.ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai. Dizaino parinkimo programėlė...
MDS terasos

MDS terasos

Terasų įrengimas, produktai terasai.