Tikkuurila

“Siedle” naujienos – protingiems namams, saugiems pastatams

Vokiškos kokybės ir ilgaamžiškumo garantas, derantis su išmaniausiomis šiuolaikinėmis technologijomis -„Siedle” – pristato 3 naujienas, išmaniai apsaugosiančias namus ir pastatus. Naujosios „Siedle Compact” telefonspynių lauko stotelės – kompaktiškos ir ergonomiškos, atsparios aplinkos veiksniams, lengvai valomos, pagamintos iš ilgaamžių medžiagų ir patogesnės už daugelį kitų namų saugos įrenginių, – leidžia matyti svečią, pasikalbėti su juo ir atrakinti duris net jei nesate namuose. Kita naujiena – pastatams skirtas išmanusis komunikacijų centras „Siedle Axiom”. Stilingame prietaise sutalpintos kelių įrenginių funkcijos: galima atsiliepti į telefonspynės skambutį, peržiūrėti lauko kamerų vaizdą, skambinti telefonu, valdyti namo šildymą, vėdinimą ir kt. Dideliems pastatų kompleksams sukurta, daugiau nei 600 vartotojų įrenginių apjungti galinti išmanioji telefonspynių sistema „Siedle Access”, suteikia galimybę kontroliuoti ir valdyti kelių pastatų prietaisus. Ja galima kontroliuoti daug įėjimų ir centralizuotai valdyti automatizacijos, įeigos kontrolės, vidinės komunikacijos procesus.

Taip pat Žiūrėkite

Tomo Pankos medelynas – dekoratyviniai augalai

Tomo Pankos medelynas – dekoratyviniai augalai

Daugiau informacijos: https://www.augalai-sodinukai.lt Įvairūs dekoratyviniai augalai ir sodinukai, pritaikyti augti Lietuvos klimato sąlygomis. Prekyba augalais ir sodinukais, nemokamos konsultacijos.

Pakeltos lysvės. Plastikinės ir medinės

Pakeltos lysvės. Plastikinės ir medinės

Daugiau informacijos: http://sodasdarzas.lt Pakeltos lysvės gali būti pagamintos iš medienos, plastiko, blokelių, plytų. Svarbiausia, kad pakeltos lysvės derėtų prie jūsų

Ruukki
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Baltparma

Baltparma.lt

Baltparma - blokeliai ir kitos statybinės medžiagos

Ruukki Products AS

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu