1. Pasyviam namui sertifikuota sistema – GENEO® PHZ
Iš pluošto junginių medžiagos Rau-Fipro pagamintas profilis „Geneo“ ypatingai sulaiko šilumą. 86mm pločio profilis 80-90 procentų atvejų yra naudojamas be plieno armuotės: šilumos tiltai, susidarantys dėl įprastai naudojamų metalo dalių jau praeitis. Vietoje to išradingai panaudoję apšiltinančias medžiagas (termomodulius) profilio viduje, buvo pasiekta gerų rezultatų. Pažymėtina, kad tai pasiekta su stiklo paketu, kurio Ustiklo-vertė = 0,7W/m2K (Passivhaus instituto reikalavimas).
Passivhaus instituto sertifikatą turintis profilis
Ulango –vertė =<0,8 W/m2K
Ustiklo-vertė = 0,7 W/m2K
Urėmo-vertė = 0,77-0,78 W/m2K
Lango dydis 1230×1480 mm
2. Lauko durys GENEO®
2011 metų pabaigoje pagaliau buvo pagamintas durinis profilis, skirtas į lauką atsidarančioms durims. 95 procentai Lietuvoje gaminamų durų yra į lauką atsidarančios durys. Taip susiklostė iš mūsų senolių tradicijų bei šiuolaikinių priešgaisrinių reikalavimų. Pilnai armuotos langų profilių sistemos GENEO aukštųjų technologijų medžiaga RAU-FIPRO jau yra panaudota lauko durims, ir tuo pačiu GENEO produktų šeima yra praplėsta dar viena naujove. Iki šiol dėmesys lauko durų srityje buvo daugiausiai kreipiamas durų dizainui ir naudojimo komfortui.
GENEO lauko durys pateikiamos vartotojui kaip energijos efektyvumą didinantis produktas. Standartinio durų rėmo su armavimo profiliu šilumos laidumo koeficientas yra Uf=1,1 W/m2K. Su naujos kartos durų varčią uždengiančiu užpildu ir nenaudojant armavimo profilio, GENEO lauko durys pasiekia durų šilumos laidumo koeficientą Ud iki 0,52 W/m2K (Uf=0,76 W/m2K).
Pagrindinis akcentas: tokios lauko durys yra pirmos durys pasaulyje, kurios WK2 priešįsilaužimo klasę pasiekia be armavimo profilio!