Ekoklima

Segmentinė aliuminio profilio tvora “ARAS ALIUMINIUM”

Lengvai montuojama, tvirta ir ilgaamžė tvora Jums! Daugiau informacijos: http://www.artfence.lt Profilis: pagamintas iš gatavų rombo formos aliuminio liejinių, kurie nudažomi milteliniu būdu naudojant modernią metalo dažymo įrangą. Konstrukcija: atrodo skirtingai iš abiejų pusių. Saulės pralaidumas: : iš išorės – aklinas, iš vidaus matomumas siekia 10-15%. Maksimalus ilgis tarp stulpų, mm: 3000 ARAS ALIUMINIUM – rombo formos modernaus dizaino aliuminio profilis, kuris pasižymi atsparumu korozijai, tvirtumu, ilgaamžiškumu ir paprasta priežiūra. Dažų sluoksnis siekia 80 mµ ir jie yra atsparūs dideliam atmosferos poveikiui. Montuojant tvora, profilio Aras Aliuminium nereikia tvirtinti varžtais, todėl išvengiama bet kokių metalo pažeidimų. Profilio storis siekia 1,5 mm. Tvoros montavimui naudojama patentuota “Step by Step” sistema. ARAS ALIUMINIUM yra puikus pasirinkimas žmonėms, vertinantiems ne tik modernų tvoros dizainą, bet ir jos tvirtumą, atsparumą korozijai bei lengvą priežiūrą.

Taip pat Žiūrėkite

Tomo Pankos medelynas – dekoratyviniai augalai

Tomo Pankos medelynas – dekoratyviniai augalai

Daugiau informacijos: https://www.augalai-sodinukai.lt Įvairūs dekoratyviniai augalai ir sodinukai, pritaikyti augti Lietuvos klimato sąlygomis. Prekyba augalais ir sodinukais, nemokamos konsultacijos.

Pakeltos lysvės. Plastikinės ir medinės

Pakeltos lysvės. Plastikinės ir medinės

Daugiau informacijos: http://sodasdarzas.lt Pakeltos lysvės gali būti pagamintos iš medienos, plastiko, blokelių, plytų. Svarbiausia, kad pakeltos lysvės derėtų prie jūsų

Ruukki
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Baltparma

Baltparma.lt

Baltparma - blokeliai ir kitos statybinės medžiagos

Ruukki Products AS

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu