Ekoklima

NAUJIENA BUDMAT® gamina klasikinį stoginį profilį

NAUJIENA BUDMAT® gamina klasikinį stoginį profilį

BUDMAT gaminamos klasikinio tipo stogo dangos sukūrtos taip, idant atitiktų   reikliausius projektinius, estetinius ir funkcinius standartus.

BUDMAT klasikinio tipo dangos – dėl savo formos  paprastumo bei klasikinės išvaizdos turi didelę paklausą architektūrinio paveldo objektuose. Dangos svoris papildomai neapkrauna renovuojamo stogo laikančiųjų konstrukcijų bei išsaugo autentišką išvaizdą.

Didžiulės BUDMAT plieno formavimo galimybės ir sukaupta patirtis, leidžia gaminti klasikinio tipo dangas, jungiančias klasikinę išvaizdą su naujausiais technologiniais pasiekimais. Klasikinio tipo BUDMAT stogo dangos modernios architektūros projektuose leidžia išgauti minimalistinią stogo išvaizdą. Kartu su novatoriškais projektavimo sprendimais, šio tipo dangos Jūsų stogą pavers tikra namo puošmena.

Nedidelis šių dangų svoris kelia mažesnius reikalavimus pačiai stogo konstrukcijai. Kas mūsų klientams leidžia dar labiau sumažinti išlaidas.

Stogas uždengtas klasikinio tipo BUDMAT dangomis, dėl charakteringo valcuojamo ar užspaudžiamo kraštelio užtikrina ne tik puikią klasikinės dangos išvaizdą, bet ir papildomą tvirtumą visam stogui.

Gamyba, pakavimas ir sandėliavimas

Gamybos metu naudojant geriausias žaliavas, pilnai automatizuotas šiuoliakiškas  gamybos linijas, bei inovacines ir laiko patikrintas technologijas, užtikrina BUDMAT klasikinės dangos kokybę ir leidžia šioms dangoms suteikti ilgametes garantijas.

Šiame dangos gamybos etpe, kaip ir pakavimo bei sandėliavimo etapuose BUDMAT produkcija išsiskiria  savo kokybe. Pakuotės su jau pagaminta danga talpinamos ant specialiai tam sukurtų padėklų, papildomai apsaugant visą padėklą apsaugine plėvele. Šie sprendimai leidžia pasiekti išskirtinę BUDMAT gaminamų dangų kokybę tiek pristatymo, tiek sandėliavimo metu.

Garso izoliacija

BUDMAT naudoja moderniausias gamybos technologijas, todėl Jūsų namus daro dar jaukesnius. Gamybos metu naudojamos specialios pluoštinės medžiagos sluoksnis padidins Jūsų  stogo garsinę izoliaciją.

Ruukki

Kiti temos straipsniai

NEXLER bituminė danga

NEXLER bituminė danga

Statybinės ir apdailos medžiagos Moderni izoliacija Medžiagos statybai, sodo, daržo prekės Langai ir durys Oficialus “Forbuild”, “Conecto”, “Kraso” ir “Bela”

Rehau
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Baltparma

Baltparma.lt

Baltparma - blokeliai ir kitos statybinės medžiagos

Ruukki Products AS

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu