Anza

Šiluma sukurs jūsų būsto jaukumą

šiluma ir būsto jaukumas

Šiandieninėje židinių rinkoje atviro tipo židiniai, kurie dėl savo konstrukcijos šildymui perduoda tik 15 – 20 % savo išskiriamos šilumos, nebepopuliarūs. Vis didesnę paklausą įgyja patikimi uždaro tipo židiniai. Kitas žingsnis – modernių židinių statymas, tačiau reikia atkreipti dėmesį į tai, kad lietuviškas mąstymas vis dar linkęs rinktis pigesnius variantus, dažnai prarandant galimybę kiek brangiau įsigyti aukštesnės technologijos, patikimą, ilgaamžį gaminį. Susipažinus su labiausiai Lietuvoje reklamuojamų židinių prekyba kitose Europos šalyse, pastebima, kad šių firmų produkcija rinkoje kokybės konkurencijos sąlygomis išsilaikė 2 – 3 metus, nepaisant intensyvios reklamos. Didelė tikimybė, kad panašus procesas vyks ir Lietuvoje, deja, bus daug klientų, įsigijusių ne geriausios kokybės židinius.

Patirtis rodo, kad šiandieninėje rinkoje tikslingiausia orientuotis į naujos kartos uždaro tipo židinius, su specialios technologijos ketaus kasetėmis, kurių naudingumo koeficientas 70 – 84 % ir degimo laikas 12 – 14 valandų.

Lietuvoje pastaruoju laikotarpiu patikimiausiomis laikomos Vakarų Europos – Prancūzijos, Vokietijos, Danijos – gamintojų židinių kasetės.

Plačiau pristatysim Prancūzijos TURBO FONTE aukštos technologijos kasetes su nauja patentuota sistema „TDI“. 20 tyrinėjimo metų įgalino pasiekti aiškią koncepciją: KOKYBĘ VISUOSE LYGIUOSE.

„TDI“ sistema (trejopas degimo deflektorius) įgalina pasiekti didesnę medžio ekonomiją, degimo našumo padidėjimą, dūmų išvalymą ir temperatūros sumažėjimą, ilgesnį ketaus detalių ilgaamžiškumą, saugumą, švarų stiklą.

Įsigiję TURBO FONTE „TDI“ sistemos gaminį, išvengsite nemalonaus darbo – kasdieninio stiklo valymo. Netgi esant mažesniam ugnies intensyvumui, stiklas išlieka skaidrus. VITRE CLAIRE ® sistema pagrįsta dviem automatiniais vožtuvais – stabilizatoriais, esančiais viršutinėje židinio fasado dalyje, kurios užtikrina saugumą ir nepalyginamą naudojimosi patogumą, kadangi stiklas yra ventiliuojamas pakartotinai panaudojant antrinio oro srautą.

Degant malkoms, į aplinką neišvengiamai išmetamas nemažas anglies monoksido-nuodingų ir taršių dujų-kiekis. Aukštos technologijos TDI židiniuose degimo procesas vyksta taip, kad dūmai yra išvalomi, tačiau liepsnos kaitrumas nuo to nenukenčia. Nevisiškai sudegęs kuras antrinio oro padavimo metu uždegamas iš naujo, liepsna sudegina malkas iki baltų pelenų. Taip sumažėja medienos sąnaudos ir užtikrinama, kad į atmosferą išsiskirs daug švaresnės degimo dujos.

TURBO FONTE židiniai taip pat pasižymi dar ir kitais privalumais, kurie juos skiria nuo įprastų židinių:

estetiški visas ugnies vaizdas iš fasadinės pusės nematomi durų vyriai praktiški židiniai turi dideles žarijų talpyklas, kad būtų apribotas pelenų pašalinimo dažnumas peleninę – stalčių turi visi židiniai lengva kaminus valyti: reflektoriai, esantys židiniuose, lengvai išimami.

Nemažas šių kasečių privalumas yra palyginti nedidelė kaina, modelių įvairovė.

Kasetės skiriasi galingumu, stiklinimo būdais (pusapvalis, fasadinis…).

Klientai, pageidaujantys išskirtinumo, gali rinktis Danijos gamintojų “Krog Iversen & Co” krosneles. Tai ypatingo dizaino ir kokybės produktai. Didelis šių krosnelių privalumas – užima mažai vietos, paprasta prijungti prie kamino, nedaug sveria. Krosnelių šonai neįkaista dėl dvigubų sienelių, tarp kurių vyksta nuolatinis oro judėjimas, tad prisilietę prie tokios krosnelės tikrai nenudegsite.

Visos šios savybės SCAN krosneles kai kuriais atvejais daro pranašesnes už židinius. Didžiuliai panoraminiai durų stiklai, rankų darbo keramika, nerudijantis plienas, matinis stiklas, muilo akmuo kiekvieną modelį padaro unikalų. Kiekvienas SCAN krosnelių modelis yra kruopštaus ir gražaus dizaino pavyzdys kartu su optimaliomis techninėmis funkcijomis.

Visas šias krosneles, taip pat ir židinius su orinio šildymo sistemomis jūs galite įsirengti individualiuose namuose, blokuotuose pastatuose, sodo nameliuose, užmiesčio vilose, firmų biuruose, kavinėse ir restoranuose, pramogų centruose, o jei tik yra autonomiškas dūmtraukis – net daugiabučiuose namuose.

Kiti temos straipsniai

Rehau
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Baltparma

Baltparma.lt

Baltparma - blokeliai ir kitos statybinės medžiagos

Ruukki Products AS

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu