Ekoklima

Kodėl verta rinktis geoterminį šilumos siurblį?

Kodėl verta rinktis geoterminį šilumos siurblį?

Jūs taupote pinigus

Sumontavę NIBE šilumos siurblį, išlaidas šildymui Jūs galite sumažinti iki 80%. Taip yra todėl, nes geoterminiai šilumos siurbliai naudoja žemėje, viršutiniame dirvos sluoksnyje ar vandenyje susikaupusią nemokamą energiją.

Nors šilumos siurblys neatsiperka pirmą mėnesį, tačiau finansinę naudą Jūs pajusite mokėdami ženkliai mažesnes sąskaitas už šildymą. Maža to- naujos kartos NIBE šilumos siurbliai (jie pasižymi ypatingai aukštu veikimo koeficientu) sutrumpins Jūsų investicijos atsipirkimo laiką.

Sumontavę NIBE geoterminį šilumos siurblį mėgaukitės drastiškai- iki 80% – sumažėjusiomis sąskaitomis už šildymą!

Antroji priežastis rinktis NIBE geoterminį šilumos siurblį yra ta, kad jo naudojimas yra nekenkiantis aplinkai. Perduodant saulės energiją šilumos siurbliu namo šildymo sistemai ir karštam vandeniui, CO2 išskyrimas į aplinką yra ženkliai mažesnis, nei naudojant iškastinio kuro katilus. Kai kurių šalių vyriausybės ir savivaldos remia privačių namų šeimininkus, eičiančius iškastinio kuro katilus į modernius, naudojančius atsinaujinančias kuro rūšis. Šiuo metu šilumos siurbliai yra paskelbti kaip atsinaujinančios energijos šaltinis, todėl tikrai verta pagalvoti apie šilumos siurblius!

Verta žinoti

Jei visi naujai Europoje pastatyti gyvenamieji namai- apytiksliai 1Mln- iki 2016m turėtų šilumos siurblius, mes galėtume sumažinti CO2 išmetimą į aplinką 3 600 000 tonomis per metus. Toks kiekis lygus apyksliai milijonui automobilių keliuose!

UAB „EKOKLIMA”
S.Žukausko g. 29, LT-09129 Vilnius
Tel. 869810817
El.paštas: vilnius@ekoklima.lt
www.ekoklima.lt

carbontek

Kiti temos straipsniai

Rehau
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Baltparma

Baltparma.lt

Baltparma - blokeliai ir kitos statybinės medžiagos

Ruukki

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu