Anza

Kai norisi gerai išsimiegoti

miegamojo baldai

Nemažą dalį savo gyvenimo mes praleidžiame miegodami, todėl lovos ir lovų rėmai bei jų pasirinkimas yra labai svarbus mūsų gyvenimo aspektas. Netinkamai pasirinkus lovą gali varginti nugaros ir raumenų skausmai ir be abejo trūks miego. Patogioje lovoje miegas bus daug saldesnis. Pateiksime keletą patarimų kaip pasirinkti geriausią lovos tipą namams, kuris patenkintų jūsų poreikius.

Kaip išsirinkti geriausią lovą

Renkantis lovą labai svarbu atkreipti dėmesį ne tik į jos išvaizdą, bet ir reikia apsvarstyti daugybę kitų dalykų: nuo paslėptų daiktų laikymo vietų iki tinkamumo su pasirinktu čiužiniu. 

Rinkitės lovą kartu

Jei ketinate miegoti vienoje lovoje būtina nuspręsti kartu su partneriu kokią lovą pasirinksite. Ji turi būti pakankamai didelė ir patogi abiems. Čiužinys taip pat yra labai svarbus, todėl rinkitės atsakingai.

Įvertinkite kambario dydį

Visada verta atsižvelgti į bendrą miegamojo dydį. Jei miegamasis nedidelis, jame niekaip nesutalpinsite didesnės lovos. Aplink lovą turėtų būti pakankamai erdvės. Mažoms erdvėms tiktų lovos VidaXL rėmas su daiktadėže arba sofa-lova. 

Maksimaliai išnaudokite erdvę

Jei neturite vietos spintai ir nežinote kur dėti atsargines paklodes, pagalvėlės – šiuo atveju puikiai tiks jau mūsų aukščiau paminėta lova su daiktadėže. Turintiems vaikų galima įsigyti dviaukštes lovas – džiaugsmas vaikams ir praktiškumas tėvams. Tai puikus variantus turintiems mažus kambarius, o jei neturite daug daiktų – puikiai tiks paprastas lovos rėmas.

Suteikite sau vietos

Jei turite didelį miegamąjį ir jei partneris dažnai užima nemažą lovos erdvę, galima investuoti į karališko dydžio lovas pilnam komfortui. 

Erdvė vienišiams

Net jei miegate vienas, dar nereiškia, kad turėtumėte įsigyti vienvietę lovą. Miegas yra labai svarbus ir svarbu jaustis patogiai. Jei mėgstate erdvę, peržiūrėkite VidaXL didesnių lovų pasirinkimą. 

Įsitikinkite, kad lova dera su aplinka

Lova turėtų būti stilinga, nes joje praleidžiame nemažai savo laiko. Ji gali suteikti Jūsų erdvei savitumo ir išryškinti Jūsų individualybę. Rinkitės įvairaus dizaino metalinius, minkštus arba medinius galvūgalius. Originalių minčių galite rasti New York žurnale

Pasirinkite gerą lovą savo nugarai

Spyruoklinės ir lovos su grotelėmis yra geriausias pasirinkimas nugarai. Gera lova turi atitikti miegančiojo ūgį, formą ir konkrečius poreikius. Svarbu miegoti Jums patogioje padėtyje. 

Lovos rėmai ir čiužiniai neatsiejama jungtis

Niekada nepirkite lovos rėmo nepagalvoję apie čiužinį. Spyruokliniai čiužiniai puikiai tinka spyruoklinėms lovoms, o lovos su lentjuostėmis dera su putų čiužiniais. Jei yra galimybė, verta lovos rėmą ir čiužinį pirkti vienu metu. Nes naujas čiužinys ant senos lovos tarnaus ne taip ilgai kaip ant naujos. 

Gaunate tai už ką mokate

Geriausia lova ne visada yra brangiausia, bet dažniausia ir ne pati pigiausia. Pigi lova gali atrodyti gerai, bet ji nesuteiks Jums reikalingos atramos, kurios reikia geresniam miegui. Mažesnė kaina gali sumažinti komfortą. Prieš perkant verta atidžiai peržiūrėti siūlomus variantus ir įvertinti gaminį arba pasikonsultuoti su parduotuvės konsultantais interaktyviu būdu. 

Ar miegas tikrai gali būti saldus

Tikrai taip jei skirsite pakankamai laiko paieškoms ir investuosite į lovą, kuri tikrai to verta. Tinkamas poilsis yra svarbiau nei sutaupyti pinigai. Jei nepailsėsite, jausitės pavargę, jums nesiseks, šeimoje prasidės barniai ir taip toliau. Viskas prasideda nuo lovos ir tai labai svarbu. Todėl atsiverskite sąrašą ir atsisėdę miegamajame su antrąja puse įsivaizduokite ant kokios lovos norėtumėte pamiegoti. Vaikams taip pat suteikite progą išsirinkti jiems patinkančią lovą. 

Jung

Kiti temos straipsniai

Kilimas svetainėje

Kilimas svetainėje. Kaip išsirinkti?

Išskirtinių užuolaidų salonas Kiekvienas suras svajonių baldus Reljefinės juostelės sienų dekorui Tavo buitinė technika Protingi namai Viskas voniai Puiki scena

Valgomojo įrengimas

Kaip moderniai įsirengti valgomąjį?

Išskirtinių užuolaidų salonas Kiekvienas suras svajonių baldus Reljefinės juostelės sienų dekorui Tavo buitinė technika Protingi namai Viskas voniai Puiki scena

Ruukki
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Baltparma

Baltparma.lt

Baltparma - blokeliai ir kitos statybinės medžiagos

Ruukki Products AS

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu