Tikkuurila

5 žingsniai funkcionalios ir jaukios virtuvės link

Funkcionali virtuvė

Virtuvė – vienas svarbiausių kambarių namuose. Tai vieta, kurioje mes praleidžiame bene daugiausiai laiko, pasikviečiame savo draugus bei artimuosius prie vakarienės stalo. Todėl yra itin svarbu įsirengti tokią aplinką, kurioje būtų patogu, jauku ir gražu. Jūsų patogumui pateikiame 5 būdus, kaip galite įsirengti savo išsvajotąją funkcionalią virtuvę.

1. Išsirinkite tinkamą šaldytuvą

Pirmiausia, pasirūpinkite vienu svarbiausių dalykų savo naujai atgimsiančioje virtuvėje – moderniu šaldytuvu. Šiais laikais, net jei šaldytuvai pigiau kainuoja, jie gali pasižymėti tiek stilingu dizainu, tiek naudingomis funkcijomis, kurios užtikrins maisto produktų kokybę. Taigi, net jei biudžetas buitinei technikai nėra didelis, nepatingėkite paieškoti – tikime, rasite kokybiškų variantų, kurie ne tik atliks savo pagrindinę funkciją, bet ir suteiks virtuvei unikalumo.

Naudingas patarimas: jeigu nerandate jums tinkamo dizaino už numatytą biudžetą, verta pasidairyti įmontuojamo varianto – taip išlaikysite vientisą stilistiką ir galėsite visą dėmesį sutelkti tik į jums svarbias funkcijas.

2. Pasirūpinkite tinkamu apšvietimu

Geras apšvietimas virtuvėje yra būtinas – čia gaminame ir praleidžiame didelę dalį savo gyvenimo. Pasirūpinkite tinkamu natūralios spalvos apšvietimu, kuris nevargins akių ir užtikrins naujovišką įvaizdį jūsų virtuvėje. Jeigu to neužtenka, galite pasitelkti ir išmaniąsias LED šviesos juosteles, kad suteiktumėte savo spintelėms atmosferišką apšvietimą.

3. Nepalikite neužpildytų vietų

Dar vienas lengvas bei efektyvus žingsnis funkcionalios virtuvės link – laisvų vietų užpildymas daiktais. Nesvarbu, ar tai būtų įvairūs papuošimai, augalai, puodukai, – visa tai sukuria unikalios ir gražios virtuvės įvaizdį, kuris patiks ne tik jums, bet ir jūsų svečiams.

4. Tinkamai rūšiuokite atliekas

Nepamirškite, jog ekologiškumas yra neatsiejama dalis nuo šių laikų modernios virtuvės. Norėdami teisingai rūšiuoti atliekas, pasirūpinkite skirtingais konteineriais skirtingoms šiukšlėms. Taip ne tik prisidėsite prie senkančių neatsinaujinančių išteklių taupymo, bet ir sutaupysite nemažai savo brangaus laiko, ištuštindami tiktai užsipildžiusius konteinerius.

5. Įsirenkite mini darbo erdvę

Jei jums dažnai tenka padirbėti iš namų, tačiau kartu reikia pasirūpinti ir maisto gaminimu, pagalvokite apie mini darbo vietos įrengimą virtuvėje. Taip galėsite palengvinti savo kasdienybę, praleisdami daugiau laiko su artimaisiais bei maksimaliai išnaudoti virtuvės plotą.Taigi, jeigu pastebėjote, jog jūsų virtuvei reikia šiek tiek šviežumo, atkreipkite dėmesį į šiuos ranka pasiekiamus būdus. Taip užtikrinsite, kad jūsų naujoji virtuvė bus itin funkcionali, jauki, ekologiška ir, svarbiausia, patenkins jūsų visus norus.

Daneka

Kiti temos straipsniai

Rehau
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Baltparma

Baltparma.lt

Baltparma - blokeliai ir kitos statybinės medžiagos

Ruukki Products AS

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu