Anza

Interjero akcentas- užuolaidos

Interjero akcentas- užuolaidos

Kuriant namų interjerą nereikia pamiršti ir langų. Langai –  „namų akys ” . Nuo to, kokie jie – blankūs ir nuobodūs, ar ryškūs ir spindintys – priklauso ir bendras įspūdis apie namus. Renkatintis kuo “puošti”  langus puikus sprendimas yra užuolaidos.  Įsisenėjęs požiūris, kad  užuolaidos skirtos vien vakare prisidengti nuo kaimynų akių – seniai yra klaidingas. ” Užuolaidos,  tai detalė, pagyvinanti kambarį, sutekianti jam kontrastų užbaigiant harmoningą namų aplinkos kūrimą“ – pataria Celestina dizaineriai.

Šiais laikais žodis užuolaidos apibūdina visą aibę įvairiausias funkcijas atliekančių namų tekstilės gaminių. Galime rinktis tarp klasikinių užuolaidų, austriečių, romanečių bei širmų. Siūlomų audinių įvairovė yra labai didelė: nuo visiškai natūralių, iki pilnai sintetinių, skirtų specifinėms funkcijoms, audinių. Ką jau kalbėti apie spalvų ir raštų įvairovę. Renkantis užuolaidas reikėtų apsvarstyti, kokią funkciją turi atlikti audinys, kiek dėmesio galėsite skirti jų priežiūrai ir kas labiausiai tiktų prie interjero. Šiuo metu vyrauja rusvos, gelsvos, persiko, vyšnios, dramblio kaulo spalvos. Jei nepatinka vienspalvės užuolaidos, akis maloniai paglostys floristiniai, etniniai ir afrikietiški motyvai.

Kadangi užuolaidos yra neatskiriama interjero detalė, jas patartina derint ne tik prie tapetų, sėdimų kambario baldų ar pagalvėlių.  Nuo užuolaidų priklauso viso interjero dermė. Užuolaidos – tai paskutinis interjero akcentas. Jam tenka dar viena, labai svarbi, užduotis – suvienyti grindų, sienų dangas, baldus ir šviestuvus. Pernelyg tamsią patalpą užuolaidomis galima pašviesinti, o erzinančias ryškias spalvas – prislopinti. Jei kambaryje per tamsu – tiks oranžinių atspalvių dieninės užuolaidos ar ažūriniai audiniai. Horizontalūs raštai patalpą optiškai paplatins, o vertikalūs – paaukštins. Pasaulyje šiuo metu labai mėgstami natūralūs audiniai – nuo natūralių atspalvių drobės iki siuvinėto ar kitaip dekoruoto šilko. Nors stambesnių gėlių raštų kartais baiminamasi, jie dailiai atrodo derinami su geometrinėmis figūromis.Renkantis būsimas interjero detales, į antrą planą negalima atidėti savo susikurtos interjero vizijos. Kruopščiai pasirinkę interjerą susikursite vietą, į kurią visada bus malonu sugrįžti.

Užuolaidų salonas CELESTINA,UAB „Renversa”, buvo  įkūrta  1997 metais . Per tuos metus sukaupta didžiulė patirtis, todėl kiekvienam klientui užuolaidų salonas gali pasiūlyti tinkamiausią audinį, skirdami  individualų dėmesį.

“Mūsų salonas dirba su tiesioginiais audinių gamintojais iš Belgijos, Vokietijos, Ispanijos, Prancūzijos, Turkijos, Italijos ir kt. Galime pasiūlyti modernių ir klasikinių raštų audinių, nedegių ir šviesos nepraleidžiančių audinių viešbučiams, kavinėms ir restoranams, dizainerių kūrybiškumą ir kokybišką pasiuvimą. Salono dizaineriai kiekvienais metais lankosi didžiausiose parodose Vokietijoje, Italijoje, Belgijoje ir kt., domisi ir pritaiko interjero mados naujoves puošiant Jūsų būstus” – teigia užuolaidų salono CELENSTINA direktorė.

Jung

Kiti temos straipsniai

Kilimas svetainėje

Kilimas svetainėje. Kaip išsirinkti?

Išskirtinių užuolaidų salonas Kiekvienas suras svajonių baldus Reljefinės juostelės sienų dekorui Tavo buitinė technika Protingi namai Viskas voniai Puiki scena

Valgomojo įrengimas

Kaip moderniai įsirengti valgomąjį?

Išskirtinių užuolaidų salonas Kiekvienas suras svajonių baldus Reljefinės juostelės sienų dekorui Tavo buitinė technika Protingi namai Viskas voniai Puiki scena

Rehau
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Baltparma

Baltparma.lt

Baltparma - blokeliai ir kitos statybinės medžiagos

Ruukki Products AS

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu