Franke

Labiausiai korozijos paveiktos vietos: varžtai ir veržlės

varžtų korozija

Daugeliu atvejų pritvirtintų varžtų ir veržlių negalima atsukti, nes susidaro rūdžių sluoksnis. Jie yra padengti seno riebalų ir nešvarumų sluoksniu, kartu auga dėl rūdžių ir net sunkiai judinami. Surūdijusi įranga gali sugadinti bet kokį gaminį, todėl geriausia metalines dalis padengti apsaugos nuo rūdžių priemonėmis. Jei to nepadarysite, laikui bėgant varžtai, veržlės ar kitos metalinės dalys gali rūdyti. Tam tikros sąlygos yra ypač palankios rūdžių atsiradimui ir plitimui, pavyzdžiui, drėgnas klimatas ir per didelė drėgmė. Taip pat svarbu, kad koroziją ne visada lengva aptikti.

Jei varžtai ar veržlės ilgą laiką bus veikiami drėgno oro ar drėgmės, jie greitai pradės rūdyti. Rūdys dažniausiai pažeidžia automobilių ir buitinės technikos tvirtinimo detales. Laikui bėgant per didelė drėgmė gali sugadinti tvirtinimo detales ir padaryti įrangą netinkamą naudoti. Šias įstrigusias ir surūdijusias tvirtinimo detales sunku atlaisvinti, ypač jei jos yra surūdiję metaliniai varžtai ir veržlės. Jei varžtas ar veržlė yra labai surūdiję, neatsuksite jų lengvai atsuktuvu ar veržliarakčiu.

Mažos tvirtinimo detalės, tokios kaip poveržlės ir veržlės, visada praverčia namuose, ypač jei turite kiemą, sodą ar sodybą ir jums reikia kartkartėmis juos sutvarkyti

Veržlės taip pat reikalingos statybos proceso metu. Standartinės šešiakampės veržlės naudojamos įvairioms metalinėms dalims sujungti. Mūsų internetinėje parduotuvėje galite įsigyti reikiamą skaičių įvairių tipų veržlių ir poveržlių savo statyboms, remontui ar kitiems projektams – poveržlės iš torx.lt. Mūsų parduotuvėje internetu galite įsigyti skirtingo tipo veržlių. Populiariausios – šešiakampės veržlės. Jos gali būti pagamintos iš nerūdijančio plieno arba cinkuotos. Galime pasiūlyti platų perkamiausių veržlių pasirinkimą – išsirinkite jums reikiamo dydžio veržles. Be to, veržles ir poveržles parduodame po 1 vnt., tai reiškia, kad iš karto žinosite veržlės kainą ir galėsite įsigyti tiek, kiek reikia jūsų projektui. Parduotuvėje yra daugybė statyboms reikalingų prekių, ten rasite ir cw profilius.

Poveržlė yra tvirtinimo detalių rūšis, skirta apkrovai paskirstyti varžtui, veržlei ar srieginiam strypui ir apsaugoti pagrindą nuo pažeidimų priveržiant kitas dalis

Spyruoklinio tipo  fiksavimo poveržlės gali užkirsti kelią jungties atsipalaidavimui dėl vibracijos, užrakinti varžtą ir neleisti jam suktis. Taip pat yra aliuminio arba vario sandarinimo tarpikliai, kurie dažnai naudojami statybose.

Atsižvelgiant į aplinkos sąlygas, kuriomis naudojamas tarpiklis, galite pasirinkti tarpiklį, pagamintą iš poliamido, vario arba aliuminio, plieno arba nerūdijančio plieno (A2, A4), nepadengto, cinkuoto arba karštai cinkuoto. Naudojamas stiprumas-140HV (8 stiprumo varžtai), 200HV (iki 10 klasių), 300 HV (iki 12 klasių).

Kiti temos straipsniai

Rehau
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Baltparma

Baltparma.lt

Baltparma - blokeliai ir kitos statybinės medžiagos

Ruukki

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu