Franke

Žingsnis iki Sapiegų parko architektūrinio konkurso: pristatomos techninės sąlygos

Žingsnis iki Sapiegų parko architektūrinio konkurso: pristatomos techninės sąlygos

Vilniaus miesto savivaldybė, pasiryžusi išrinkti geriausią Sapiegų parko atnaujinimo, sutvarkymo sprendimą šiai jautriai urbanistinei istorinei aplinkai, inicijavo atvirą architektūrinio projekto konkursą.

Rengiant konkurso sąlygas, daug dėmesio skirta techninei užduočiai, kurią paviešinus buvo išgirsta daug nuomonių, pasiūlymų, požiūrių ir, be abejo, kritikos. Itin svarbus čia buvo ne tik specialistų, bet ir  suinteresuotos visuomenės aktyvus dalyvavimas, pasiūlymų bei nuomonės pateikimas.

Po diskusijų tarp Vilniaus miesto savivaldybės, Kultūros paveldo departamento, suinteresuotos visuomenės atstovų ir teritorijos specialiojo plano rengėjo – Vilniaus vystymo kompanijos konkurso organizatorius ir techninės užduoties rengėjas – Lietuvos architektų sąjunga – atsižvelgė į pastabas ir patikslino Sapiegų parko (Sapiegų rezidencijos, Trinitorių vienuolyno ir ligoninės statinių komplekso teritorijos dalies) bei jo prieigų tvarkybos idėjos atviro architektūrinio projekto konkurso techninę užduotį.

Kitą savaitę visi jau įsitraukusieji į Sapiegų parko ateities kūrimą kviečiami dalyvauti pristatant šį dokumentą.

Dėmesio – pagaliau vėl planuojamas „gyvas“ pristatymo renginys. Jis vyks 2020 m. liepos 15 d. 17.30 val. Sapiegų parko teritorijos (Antakalnio g. 17) pastato Nr. 3 pagrindinėje salėje. Dėl riboto dalyvių skaičiaus į planuojamą renginį būtina išankstinė registracija čia.

Bus pasiūlyta išeitis ir netilpusiems ar tiesiog įpratusiems prie patogių nuotolinių projektų pristatymų – Vilniaus miesto savivaldybė organizuos tiesioginę audiovizualinę renginio transliaciją. Renginio dieną jos ieškokite čia – https://www.facebook.com/events/3279040858843558/

TAIP PAT SKAITYKITE

Jung Lietuva
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Baltparma

Baltparma.lt

Baltparma - blokeliai ir kitos statybinės medžiagos

Ruukki Products AS

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu