Franke

Tuskulėnų, Minties ir Apkasų g. – darbai patogesniam judumui, laikinos pėsčiųjų apylankos

Tuskulėnų pėsčiųjų apylankos

Nuo kovo 15 d. bus tęsiami kvartalo „Žirmūnų trikampis“ tvarkybos darbai, kad judumas čia taptų dar sklandesnis ir saugesnis. Bus užbaigtas pėsčiųjų ir dviračių tako įrengimas ties Tuskulėnų, Minties ir Apkasų gatve, sutvarkytos trys pėsčiųjų perėjos Minties gatvėje, įrengtas naujas apšvietimas. Planuojama, kad darbai bus įgyvendinti iki šių metų gegužės mėn.

Vykdant darbus ir siekiant visų eismo dalyvių patogumo, numatyti ne tik laikini transporto eismo, bet ir judėjimo pėsčiomis pakeitimai. Pėstiesiems bus įrengiamos specialios apylankos, su kuriomis supažindins informaciniai stendai su schemomis.

Ką svarbu žinoti pėstiesiems ir dviratininkams?
Darbai Tuskulėnų, Minties ir Apkasų gatvėse bus vykdomi ruožais. Apie tai, kaip judėti vykdomų darbų metu, pėstieji jau nuo kovo 15 d. bus informuojami specialiomis apylankų schemomis. Jos įrengtos prie vykdomų darbų ruožo. Balandžio mėn. planuojami dviračių ir pėsčiųjų takų pagrindų įrengimo darbai ties Minties-Apkasų-Tuskulėnų g. sankryža.

Ką svarbu žinoti viešojo transporto keleiviams?
Iki balandžio mėn. vidurio laikinai perkeliama Mikalojaus Katkaus viešojo transporto stotelė. Stotelė bus perkelta apie 20-30 m nuo esamos stotelės Žirmūnų žiedo kryptimi. Stotelėje, kaip įprasta, stos 5 ir 34 maršrutų autobusai.

Vairuotojams – laikini ribojimai
Vykdant pėsčiųjų ir dviračių tako pagrindų keitimo darbus prie Apkasų gatvės, Minties gatvėje bus įrengta laikina pėsčiųjų perėja.

Minties gatvėje, vykdant esamų trijų pėsčiųjų perėjų sutvarkymo darbus, bus ribojamas automobilių judėjimo greitis ir įrengtas trumpalaikis važiuojamosios dalies susiaurėjimas (darbo metu). Šie ribojimai reikalingi vykdant lietaus surinkimo šulinių įrengimo darbus. Vairuotojams svarbu būti atidiems ir sekti laikinus kelio ženklus.

Kiti temos straipsniai

Rehau
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Baltparma

Baltparma.lt

Baltparma - blokeliai ir kitos statybinės medžiagos

Ruukki Products AS

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu