Tikkuurila

Telkiamos pastangos Vilniuje geriau tvarkyti atliekas

Telkiamos pastangos Vilniuje geriau tvarkyti atliekas

Aplinkos ministras Kęstutis Mažeika, viceministrė Justina Grigaravičienė ir ministerijos Atliekų politikos grupės vadovė Agnė Bagočiutė šiandien susitiko su Vilniaus m. mero pavaduotoju Valdu Benkunsku ir aptarė aktualiausius sostinei atliekų tvarkymo klausimus.

Susitikimas, kuriame dalyvavo ir Aplinkos apsaugos departamento prie Aplinkos ministerijos (AAD) bei Aplinkos apsaugos agentūros vadovai, buvo konstruktyvus ir turėtų padėti geriau spręsti atliekų tvarkymo problemas didžiausiame šalies mieste. Sutarta plėtoti aplinkosaugininkų ir sostinės savivaldybės administracijos bendradarbiavimą, periodiškai organizuoti AAD ir savivaldybės atstovų susitikimus.

Ministerija gauna daug vilniečių skundų dėl komunalinių atliekų tvarkymo paslaugų – aprūpinimo atliekų surinkimo priemonėmis ir jų išvežimo, informacijos stokos ir kitų trūkumų.

Vicemeras Valdas Benkunskas patikino, kad savivaldybės administracija skirs reikiamą dėmesį ir lėšų gyventojams tinkamai informuoti apie komunalinių atliekų tvarkymo paslaugas, informuos ministeriją apie derybų dėl pakuočių atliekų tvarkymo su gamintojų ir importuotojų organizacijomis, kurios atsakingos už šių atliekų tvarkymo organizavimą ir finansavimą, eigą.

Susitikimo metu buvo aptarta ir kita Vilniui opi problema – bešeimininkių atliekų tvarkymas sodininkų, garažų bendrijose ir kt. Jai spręsti sutarta, kad savivaldybės administracija ir aplinkosaugininkai organizuos bendrus patikrinimus.

Strateginės komunikacijos skyrius

Kiti temos straipsniai

Ledo arenos vizualizacija

Ledo arenos projektavimas įsibėgėja

Įsibėgėja Klaipėdoje planuojamos statyti ledo arenos projektavimas. Jau įvyko viešas projektinių pasiūlymų pristatymas, kurio metu visi besidomintys šiuo objektu turėjo

Ruukki
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Baltparma

Baltparma.lt

Baltparma - blokeliai ir kitos statybinės medžiagos

Ruukki Products AS

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu